Switched at Birth
97/100 - 39×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
hrají
Vanessa Marano (Bay Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Constance Marie (Regina Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Gilles Marini (Angelo Sorrento)


Seriál skončí pátou sérií

Seriál skončí pátou sérií

Tvůrkyně seriálu Lizzy Weiss oznámila na sociálních sítích, že letošní série unikátního rodinného dramatu bude poslední. Seriálový příběh zaměřený velkou měrou na komunitu neslyšících se tak chýlí ke svému závěru.


1 4
16.3.2016

Tato série Switched at Birth bude naše finální. Zakončíme seriál po úžasných 103 epizodách s pýchou, láskou a vděčností,“ uvedla Lizzy Weiss na svém Twitter účtu.

Pátá série se bude vysílat na stanici Freeform, bude mít pouze deset epizod a bude zakončena speciálním dílem v délce devadesáti minut. Po pěti letech se tak rozloučíme s unikátním seriálem, který je z velké části namluven i ve znakovém jazyce.


Diskuze /1

Satu

Fajn, stejně už se seriál nikam neposunul…

16.3.2016 | 19:42:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!