Switched at Birth
97/100 - 39×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
hrají
Vanessa Marano (Bay Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Constance Marie (Regina Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Gilles Marini (Angelo Sorrento)

Switched at Birth dostane 4. sérii

Switched at Birth dostane 4. sérii

Prezident ABC Family, Tom Ascheim, oznámil, že se fanoušci dožadují další série, a tak jim bude poskytnuta. Ano, seriál je obnoven pro novou sérii. Toto rodinné drama každoročně obdrží několik nominací od televizních kritiků a občas i zvítězí, takže i když se sledovanost pohybuje v hodnotách nad jeden milion diváků, úspěch je nemalý.

Pokud seriál neznáte a chcete zkusit něco nového, rozhodně jděte do toho. Dějová linka možná táhne k obrazovkám spíše rodinné typy, ale aby se dialogy odehrávaly jak v mluveném, tak i ve znakovém jazyce, to se často nevidí.

0 0
12.9.2014

Diskuze /1

Packa

Mám pocit, že v ČR zná tenhle seriál hrozně málo lidí a je to rozhodně škoda, protože pro mě je to jeden z nejlepších seriálů, navíc si pořád drží úroveň. :)

redaktor
12.9.2014 | 18:06:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!