Switched at Birth
97/100 - 39×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
hrají
Vanessa Marano (Bay Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Constance Marie (Regina Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Gilles Marini (Angelo Sorrento)


Závěr seriálu se odvysílá až v roce 2017

Závěr seriálu se odvysílá až v roce 2017

Znovu se stáváme nositeli špatných zpráv. Tvůrkyně seriálu nečekaně oznámila, že se nové série na televizních obrazovkách letos nedočkáme.


0 4
19.3.2016

Lizzy Weiss dnes bez vysvětlení oznámila, že se seriál na TV obrazovky nevrátí dříve, než v roce 2017. Stanice Freeform poslední měsíce vysílala spoty se zprávami herců typu „brzy se uvidíme“. A najednou se premiéra páté série odkládá. Série, která dostala deset epizod, je přitom již téměř celá dotočená.

Seriál se v posledních letech vysílal vždy v období leden – březen a poté v letních měsících. Vypadá to, že se nově přejmenovaná stanice Freeform chce soustředit na své nové seriály (Guilt, Dead of Summer a Beyond).

Zdroj informace: TV Line

Diskuze /2

Packa

Ale duben už přece stanovili někdy dřív, ne? Pak to zkrátili na deset dílů a teď to posouvají – no super… Tak snad to bude stát za to. :/

redaktor
19.3.2016 | 19:54:22
Satu

Šmarjá, Freeform…

20.3.2016 | 16:55:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!