Switched at Birth
97/100 - 39×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
hrají
Vanessa Marano (Bay Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Constance Marie (Regina Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Gilles Marini (Angelo Sorrento)

Upoutávka k epizodě And Always Searching for Beauty

Upoutávka k epizodě And Always Searching for Beauty

Toby se stane otcem, zatímco se jeho sestry snaží udržet si své vztahy. Travis se rozhodne vyjevit své city k Bay a Daphne zase navštíví Quinn. Finále je tu.

2 0
25.10.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Packa

Quinna nechápu. Teda jasně, Daphne to tím psaním podporovala, ale teď, když to konečně utla?

redaktor
25.10.2015 | 9:57:17
Kristin7

Ja Quinna celkom chápem, Daphne sa mu páči a tak sa snaží urobiť všetko, čo je v jeho silách, aby ju získal, aj keď je to beznádejné. Mňa však oveľa viac zaujala posledná scéna s Bay a Emmetom. Myslíte, že je ešte aspoň malá šanca aby sa tí dvaja dali znova dokopy?

#3 Packa
25.10.2015 | 15:03:32
Packa

#2 Kristin7: Mně to spíš přijde protivné (Quinn). A Emmett už se podle mě natolik změnil, že s Bay jim to už nemůže vyjít. Já spíš nevím, co s Travisem. Ze začátku jsem byla rozhodně proti, teď už si tím nejsem tak jistá. Možná by se k sobě hodili, nevím no.

redaktor
25.10.2015 | 15:54:03
Packa

Už jsem viděla, takže bacha na spoilery!

Kathryn je mazaná potvora, Eric vůl, Toby nadšený otec a… TEN MONTHS LATER? Nejely tam náhodou na léto? Co že najednou 10 měsíců??

redaktor
27.10.2015 | 16:52:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!