Tales of the Walking Dead
46/100 - 23×

Tales of the Walking Dead

Svět The Walking Dead je natolik bohatý, že si zaslouží spoustu dalších příběhů. Ty v Tales of the Walking Dead jsou epizodního rázu a zaměřují se na staré i nové postavy z tohoto vesmíru, jenž si zaslouží ještě více prostoru.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
1 sezóna | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Embeth Davidtz (Amanda), Poppy Liu (Amy), Gage Munroe (Arnaud), Parker Posey (Blair Crawford), Lauren Glazier (Brooke), Jessie T. Usher (Davon), Samantha Morton (Dee), Danny Ramirez (Eric), Olivia Munn (Evie), Jillian Bell (Gina), Anthony Edwards (Chauncey Everett), Daniella Pineda (Idalia), Terry Crews (Joe), Loan Chabanol (Nora), Scarlett Blum (Lydia)

Pokud se seriál dočká druhé série, pravděpodobně se v ní dočkáme Alfy i Brooke

Pokud se seriál dočká druhé série, pravděpodobně se v ní dočkáme Alfy i Brooke

Hlavní postavy třetí epizody první řady jsme možná neviděli naposledy. Pokud se seriál dočká pokračování, existuje vysoká pravděpodobnost, že Alfu a Brooke opět uvidíme.

7 0
3.9.2022

Vzhledem k tomu, že se seriál zaměřuje na epizodní zápletky, jsou nám vždy představeny nové postavy. A ty v dané epizodě často ani nezemřou. Tak se stalo například ve třetí epizodě, ze které nakonec odešly po svých Dee a Brooke. Zatímco v případě Dee, vůdkyně Šeptačů, víme, co ji nakonec potkalo, Brooke je pro nás velkou neznámou. Každopádně i její příběh by mohl být rozvinut.

Tvůrkyně Channing Powell prozradila, že pokud se seriál dočká druhé řady, chtěla by v pokračování vidět obě výše zmíněné postavy: „Moc ráda bych je ještě viděla. Mám plány jak pro Brooke, tak i pro Alfu. Pokud by se tedy seriál dočkal druhé série, splnil by se mi sen, kdyby se v ní objevily tyto dvě postavy.“

(Dee nakonec Brooke nevzala život. Foto: AMC)

Tvůrkyně dále prozradila, že Alfin příběh je stále velmi bohatý, a tak by nám ráda ukázala něco dalšího z její minulosti. Konkrétně by se chtěla zaměřit na dobu po posledních záběrech třetího dílu, kdy Alfa rozmlouvá se svou maskou, jež dříve patřila vůdkyni Héře.

A ani Brooke pro ni není ztracená. Dle tvůrkyně stále žije a prý by bylo skvělé jí věnovat epizodu, ve které se pro změnu musí vypořádávat s apokalyptickým světem, ne se mu vyhýbat na parníku. A i ona velká jizva, kterou ji Alfa udělala, má v sobě jistou symboliku: „Řekla jsem si, že ji tato velká jizva přes její krásnou tvář přiměje k tomu, aby k apokalypse začala přistupovat odlišným způsobem.“

Zdroj článku: EW

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E06: La Doña

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama