Tales of the Walking Dead
47/100 - 23×

Tales of the Walking Dead

Svět The Walking Dead je natolik bohatý, že si zaslouží spoustu dalších příběhů. Ty v Tales of the Walking Dead jsou epizodního rázu a zaměřují se na staré i nové postavy z tohoto vesmíru, jenž si zaslouží ještě více prostoru.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
1 sezóna | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Embeth Davidtz (Amanda), Poppy Liu (Amy), Gage Munroe (Arnaud), Parker Posey (Blair Crawford), Lauren Glazier (Brooke), Jessie T. Usher (Davon), Samantha Morton (Dee), Danny Ramirez (Eric), Olivia Munn (Evie), Jillian Bell (Gina), Anthony Edwards (Chauncey Everett), Daniella Pineda (Idalia), Terry Crews (Joe), Loan Chabanol (Nora), Scarlett Blum (Lydia)

Brooke

Brooke

Vůdkyně přeživších na parníku, která se s Dee nedokáže na ničem dohodnout.

Sezóny 1
2022 - 2022

Před apokalypsou byla Brooke manažerkou posilovny a sportovní instruktorkou. Jakmile se svět změnil, usadila se na parníku, jehož součástí se později stávalo čím dál více lidí. Brooke se tímto způsobem vyhýbala pevnině, po které chodí mrtví, a tak spousta přeživších projevila zájem o to být součástí její komunity.

Brooke poměrně logicky rozdělila úkoly a povinnosti na palubě, a to tak, že každý nejenom přispívá komunitě, ale zároveň se může i bavit. Brooke se však hodlala bavit ve velkém stylu, a proto vždy, když se konala nějaká oslava či večírek, hosté na něj museli chodit upravení a ve společenských oděvech.

Jednoho dne se součástí její komunity staly i Dee a Lydia, matka s dcerou, které na pobyt na parníku měly rozdílné názory. Zatímco Lydia z toho byla nadšená, a Brooke byla nadšená z její přítomnosti, Dee si myslela, že život na lodi nikam nevede. Právě kvůli tomu se Dee a Brooke nedokázaly shodnout téměř na ničem.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Huh, čo ja viem, celkom kočka, ale bola naivná.

webmaster
26.8.2022 | 16:47:51

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S01E06: La Doña

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama