Tales of the Walking Dead
47/100 - 24×

Tales of the Walking Dead

Svět The Walking Dead je natolik bohatý, že si zaslouží spoustu dalších příběhů. Ty v Tales of the Walking Dead jsou epizodního rázu a zaměřují se na staré i nové postavy z tohoto vesmíru, jenž si zaslouží ještě více prostoru.

USA | 2022 | Rozhoduje se
vysílání
1 sezóna | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Embeth Davidtz (Amanda), Poppy Liu (Amy), Gage Munroe (Arnaud), Parker Posey (Blair Crawford), Lauren Glazier (Brooke), Jessie T. Usher (Davon), Samantha Morton (Dee), Danny Ramirez (Eric), Olivia Munn (Evie), Jillian Bell (Gina), Anthony Edwards (Chauncey Everett), Daniella Pineda (Idalia), Terry Crews (Joe), Loan Chabanol (Nora), Scarlett Blum (Lydia)

Tales of the Walking Dead

Seriálový svět The Walking Dead se dočkal takového úspěchu, díky kterému vznikla spousta dalších navazujících projektů. Jedním z nich je i Tales of the Walking Dead, který navázal na seriály The Walking Dead (2010), Fear the Walking Dead (2015) a The Walking Dead: World Beyond (2020).

Na rozdíl od svých předchůdců nemá tento seriál ucelený příběh. Místo toho se každá epizoda zaměřuje na jiného přeživšího, jehož příběh skončí hned v onom díle. Tímto tvůrci chtěli dokázat, že jejich zombie svět ukrývá spoustu zajímavých příběhů, které stojí za zpracování. Navíc využili tento seriál k tomu, aby nám zombie svět představili i v trochu odlišnějších žánrech.


Hlavními tvůrci tohoto seriálu jsou Scott M. Gimple a Channing Powell, přičemž oba se již podíleli na předcházejících projektech ze zombie světa. Seriál odstartoval na stanici AMC, a to 14. srpna 2022. První řada má šest epizod.

(Každá epizoda má odlišné hlavní postavy. Foto: AMC)

Vzhledem k tomu, že je příběh epizodního charakteru, nemá seriál jednoznačné hlavní postavy, protože jsou divákům vždy představovány nové charaktery. Kvůli tomu nelze určit výčet jednoznačně nejhlavnějších postav.

Upoutávka k seriálu Tales of the Walking Dead

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Negan_Grimes

Totálny bullshit :( Pýtam sa tvorcov, prečo????

6.1.2024 | 23:13:28
Brooks W. Here

Veľmi kolísavá kvalita epizód, celkom priemerná zombie podívaná…

16.2.2023 | 7:20:10
Carie

Velké zklamání

12.9.2022 | 22:00:38
akashko12

Mne sa polovica epizód páčila a ta druhá nie. Niektoré boli podľa mňa nadpriemerné, niektoré zas boli jedny z najhorších epizód celého univerza. Popravde netuším koľko tomu mám dať… dám 60% len za prvú, tretiu a štvrtú časť, tie boli aspoň pre mňa fakt perfektné, zvyšok boli úplné shity.

redaktor
12.9.2022 | 21:10:59
ori

Nikdy nepochopím ľudí čo niečo hodnotia keď to ešte nie je kompletné, ale čo už. Čo sa týka seriálu, nápad bol parádny a malo to obrovský potenciál, ale výsledné prevedenie katastrofálne. Úplne z toho kričal minimálny rozpočet, v každej časti tie isté lesy, vizuálne efekty katastrofálne, jedine tí zombíci sa im stále daria. Jedinou časťou ktorá ma skutočne bavila bola štvorka vďaka vedeckej téme a sympatickému vedcovi, potom to bola Alfa kvôli skvelej herečke, a nakoniec Joe kvôli sympatickým hercom. Časová slučka bola humorná a celkom fajn, ale posledné dva diely odpad a strata času. Tvrdili že tam bude kopec odkazov na ostatné seriály, ale hovno z toho. Buď chcem výrazné zlepšenie alebo nech druhú sériu radšej ani nerobia. Ešte že to zatiaľ malo iba šesť častí.

webmaster
11.9.2022 | 20:52:10
Steve23x

hrozná blbost

15.8.2022 | 19:48:01
Rick21

Nemůžu uvěřit tomu že jako skalní fanoušek TWD musím dát 20% a kdyby šlo ještě níž tak to klidně dám. Na celym tomhle seriálu bude zajímavý jen příběh Alfy nic jinýho. Ach toto bolí do očí, viděl sem zatím pouze jednu epizodu a bojím se podívat na další.

15.8.2022 | 16:29:32
otikk

Todle je něco šíleného, jeslti AMC je nucena nějakými producenty nebo jak, ale tohle je dost mimo…

14.8.2022 | 12:27:41

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama