Tales of the Walking Dead
47/100 - 23×

Tales of the Walking Dead

Svět The Walking Dead je natolik bohatý, že si zaslouží spoustu dalších příběhů. Ty v Tales of the Walking Dead jsou epizodního rázu a zaměřují se na staré i nové postavy z tohoto vesmíru, jenž si zaslouží ještě více prostoru.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
1 sezóna | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Embeth Davidtz (Amanda), Poppy Liu (Amy), Gage Munroe (Arnaud), Parker Posey (Blair Crawford), Lauren Glazier (Brooke), Jessie T. Usher (Davon), Samantha Morton (Dee), Danny Ramirez (Eric), Olivia Munn (Evie), Jillian Bell (Gina), Anthony Edwards (Chauncey Everett), Daniella Pineda (Idalia), Terry Crews (Joe), Loan Chabanol (Nora), Scarlett Blum (Lydia)

Chauncey Everett

Chauncey Everett

Přírodovědec, který studuje Homo mortuus.

Sezóny 1
2022 - 2022

Dr. Chauncey Everett dříve patřil do výzkumné skupiny, jejíž členové se však pohádali a rozdělili se. To Everetta velmi ranilo, protože jeho práce pro něj byla vším. Když už to vypadalo, že si vezme život, narazil v lese na srub, ve kterém přežíval jeden z jeho bývalých kolegů. Jakmile ho Everett našel, ihned ožil jeho zájem o poznání i život.

Jeho bývalý kolega sice studoval mrtvé, ale sám pomalu umíral, protože ho sužovala rakovina. Everett mu odpřisáhl, že nejenom bude pokračovat v jeho bádání, ale že zároveň z něj udělá subjekt svého bádání. Tak se taky stalo a Everett začal studovat chování a způsoby migrace mrtvých, které pojmenoval Homo mortuus.

Kvůli svému studiu se však naprosto izoloval od okolí. Nejenom kvůli tomu, že sám žije uprostřed lesa, ale zároveň kvůli oblasti, ve které žije, protože ta je od okolního světa odříznutá pomocí obrovského příkopu. Právě proto ho nenadchne setkání s Amy, která se tu zničehonic objeví a naruší jeho výzkum.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Výborná postava, s ním by som si dobre rozumel.

webmaster
31.8.2022 | 20:14:26

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S01E06: La Doña

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama