Tales of the Walking Dead
47/100 - 24×

Tales of the Walking Dead

Svět The Walking Dead je natolik bohatý, že si zaslouží spoustu dalších příběhů. Ty v Tales of the Walking Dead jsou epizodního rázu a zaměřují se na staré i nové postavy z tohoto vesmíru, jenž si zaslouží ještě více prostoru.

USA | 2022 | Rozhoduje se
vysílání
1 sezóna | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Embeth Davidtz (Amanda), Poppy Liu (Amy), Gage Munroe (Arnaud), Parker Posey (Blair Crawford), Lauren Glazier (Brooke), Jessie T. Usher (Davon), Samantha Morton (Dee), Danny Ramirez (Eric), Olivia Munn (Evie), Jillian Bell (Gina), Anthony Edwards (Chauncey Everett), Daniella Pineda (Idalia), Terry Crews (Joe), Loan Chabanol (Nora), Scarlett Blum (Lydia)

Dee

Dee

Ustaraná matka, které záleží pouze na přežití její dcery.

Sezóny 1
2022 - 2022

Když vypukla apokalypsa, Dee se ukrývala v suterénu se svým manželem Frankem a dcerou Lydií. Svého manžela nikdy neměla moc ráda, protože byl podle ní slabochem, a tak ho zabila a vydala se na cesty společně se svou dcerou.

Lydia nebyla spokojená s tím, že musí neustále cestovat, a tak Dee nakonec dala na svou dceru a přijaly útočiště na jednom parníku, který vedla Brooke. Zde obě strávily minimálně jeden rok, dokud se celý parník neocitl v nebezpečí a Dee a Lydia musely uprchnout.

Dee je velmi starostlivá žena, která však umí přežívat. Nedůvěřuje nikomu ve svém okolí a stojí si za tím, že si ona a její dcera vystačí samy. I přesto se později stanou členky skupiny Šeptačů a ujmou se jejího vedení. Díky tomu se z Dee stane Alfa, kterou diváci znají ze seriálu The Walking Dead.

Dee je…

  • manželkou Franka (†)
  • matkou Lydie

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Skvelá a desivá ako vždy, vie ako prežiť.

webmaster
26.8.2022 | 16:47:02

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama