Tales of the Walking Dead
47/100 - 24×

Tales of the Walking Dead

Svět The Walking Dead je natolik bohatý, že si zaslouží spoustu dalších příběhů. Ty v Tales of the Walking Dead jsou epizodního rázu a zaměřují se na staré i nové postavy z tohoto vesmíru, jenž si zaslouží ještě více prostoru.

USA | 2022 | Rozhoduje se
vysílání
1 sezóna | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Embeth Davidtz (Amanda), Poppy Liu (Amy), Gage Munroe (Arnaud), Parker Posey (Blair Crawford), Lauren Glazier (Brooke), Jessie T. Usher (Davon), Samantha Morton (Dee), Danny Ramirez (Eric), Olivia Munn (Evie), Jillian Bell (Gina), Anthony Edwards (Chauncey Everett), Daniella Pineda (Idalia), Terry Crews (Joe), Loan Chabanol (Nora), Scarlett Blum (Lydia)

Evie

Evie

Vynalézavá žena, která se snaží najít svého bývalého muže.

Sezóny 1
2022 - 2022

Evie byla vždy volnomyšlenkářka. Myslela jak na blaho svého okolí, tak i na to své, ale všichni v jejím okolí jí podkopávali nohy, protože jí říkali, že je k ničemu. Říkal jí to i její muž Steven, se kterým si sice delší dobu rozuměla, ale později jejich vztah nebyl takový jako dřív, a proto ho opustila.

Svého muže opustila těsně předtím, než vypukla apokalypsa. V té době se Evie přestěhovala ke svému kamarádovi, kterému hodlala pomoci s jeho skleníkem. Nakonec se z tohoto místa stalo její útočiště, které jí poskytovalo spoustu jídla (i jejího oblíbeného konopí). Avšak ani to ji nedokázalo uspokojit, protože ji zajímalo, co se stalo s jejím mužem.

Delší dobu ho chtěla vyhledat, ale neměla nic, díky čemu by k němu dojela. V tu chvíli se do jedné z jejích pastí chytí Joe, který jí neochotně poskytne svou motorku. Zatímco jsou spolu na cestě, sblíží se a nakonec se z nich stanou i kamarádi. Evie nakonec nalezne chatu, ve které se měl její muž nacházet, ale nenajde ho tu. Místo toho najde jen jeho obrazy.

Evie je…

  • bývalou manželkou Stevena

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Parádna bola, chcem viac! :)

webmaster
16.8.2022 | 19:50:54
Dryx cz

Pozitivní pohodářka :-)

16.8.2022 | 18:41:05

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama