Tales of the Walking Dead
43/100 - 20×

Tales of the Walking Dead

Svět The Walking Dead je natolik bohatý, že si zaslouží spoustu dalších příběhů. Ty v Tales of the Walking Dead jsou epizodního rázu a zaměřují se na staré i nové postavy z tohoto vesmíru, jenž si zaslouží ještě více prostoru.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
1 sezóna | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Embeth Davidtz (Amanda), Poppy Liu (Amy), Gage Munroe (Arnaud), Parker Posey (Blair Crawford), Lauren Glazier (Brooke), Jessie T. Usher (Davon), Samantha Morton (Dee), Danny Ramirez (Eric), Olivia Munn (Evie), Jillian Bell (Gina), Anthony Edwards (Chauncey Everett), Daniella Pineda (Idalia), Terry Crews (Joe), Loan Chabanol (Nora), Scarlett Blum (Lydia)

Joe

Joe

Samotářský prepper, který se vydá najít prepperku ze své minulosti.

Sezóny 1
2022 - 2022

Před apokalypsou byl Joe sportovně nadaný a společensky aktivní, nicméně poté začal být poměrně samotářský. Stal se z něj totiž prepper, muž, který se začal připravovat na horší časy. Pořídil si svůj vlastní bunkr a začal žít se svým psem Gilliganem. Později se vyplnilo to, na co se připravoval.

Svět totiž zasáhla apokalypsa. Mrtví začali vstávat a požírat živé. Joe byl rád, že se na vše zavčas připravil, a proto první rok žil ve svém bunkru, a to pouze ve společnosti svého psa. Jednoho dne však Gilly podlehne chodcům, a tak se Joe začne cítit osamělý. Když si začne číst staré konverzace s jinou prepperkou, rozhodne se ji najít.


Cestou spadne do pasti Evie, která z něj udělá svého zajatce. Avšak vzhledem k tomu, že i ona někoho hledá, vydají se spolu na cestu, během které se nakonec spřátelí. Joeovi se poté podaří najít prepperku, kterou hledal, ale když se tak stane, nedočká se toho, co očekával.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Veľký sympaťák, a herca TWD hrozne baví, dúfam že ho ešte niekde uvidíme.

webmaster
16.8.2022 | 19:50:19

Stav překladu

Epizoda S01E06: La Doña

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama