The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Alfa

Alfa

Zapřísáhlá vůdkyně Šeptačů, která však má jednu slabinu.

Sezóny 2
2019 - 2020

Alfa je ukázkovým příkladem toho, co je apokalypsa schopna udělat s lidským myšlením. Alfa bývala obyčejnou ženou, která byla sice trochu přísná, nicméně se nechovala tak, jak se chová dnes. Po vypuknutí apokalypsy začala netradičně přežívat, díky čemuž mohla později založit komunitu přeživších, kteří si říkají Šeptači.

Neznáme ani její pravé jméno, Alfa jen totiž označuje její pozici mezi Šeptači. Lidé tvořící tuto komunitu se totiž považují za smečku, kterou vede ten nejsilnější a nejschopnější člověk. A právě tuto roli splňuje Alfa.

Alfa má jasně dané zásady, které nikdy neporušuje, protože kdyby to dělala, tak by ji ostatní mohli považovat za slabou. Jednou je však nucena porušit své zásady, a to ve chvíli, kdy jiná skupina přeživších zajme její dceru Lydii. Nejenom, že se ji Alfa vydá hledat, což je zásadně proti pravidlům Šeptačů, ale touto událostí se spustí konflikt, kvůli kterému zemře spousta lidí.

Alfa je…

  • manželkou Franka
  • matkou Lydie

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BlackSquirrel

Taková blbá máma bláznivá :D hodnotím postavu ne herečku :)

3.4.2021 | 21:26:28
TaLu

Postavu, kterou herečka ztvárnila, ztvárnila výborně. Postava jako taková je snad největší psychopat, co jich v seriálu bylo, a to je co říct.

10.10.2020 | 17:39:00
Lady Adeline

Jako zaporacka je top,ale do krizku bych se s ni nechtela dostat :-) Je velka skoda, ze nestihla zredukovat vice postav ;-)

26.3.2020 | 14:47:27
sonulle

Psychopatka jak se patří, která manipuluje, jak to situace vyžaduje. Až do konce jsem ji milovala. Samantha se ji zhostila s hereckou přesnosti.

16.3.2020 | 10:57:06
ori

Je to mrcha ale skvelá postava, herečka je naprosto úžasná. Až z nej mám zimomriavky, ten jej hlas ma bude ešte dlho prenasledovať. Som veľmi rád že ju využili viac ako v komikse a dali jej viac priestoru a scén s Neganom.

webmaster
14.3.2020 | 18:09:00
Allonsy

Skvělá herečka, skvělá postava.

14.3.2020 | 17:29:37
Dw3st3r

Jak už zde někdo vypsal → Jako člověk odpad , ale jako zaporák top

11.7.2019 | 14:34:20
Robinson

Krutopřísná svině. Tuhle záporačku si zkrátka nemůžete nezamilovat.

12.4.2019 | 0:44:10
Harleys

Odporná, nemilosrdná, krvelačná svině bez zásad která chce jenom ubližovat! Těším se až ji Negan uřeže hlavičku! Nic jiného si ta mrcha nezaslouží! Jenom smrt…jako záporák je dobrá ale je tak strašně odporná a hnusná že prostě chci aby chcípla!

11.4.2019 | 15:27:43
hyena

ako clovek odpad ako zaporak TOP

10.4.2019 | 19:53:39
1

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama