The Walking Dead (Živí mrtví) Alfa

Alfa

Alfa

Zapřísáhlá vůdkyně Šeptačů, která však má jednu slabinu.

Sezóny 2
2019 - 2020

Alfa je ukázkovým příkladem toho, co je apokalypsa schopna udělat s lidským myšlením. Alfa bývala obyčejnou ženou, která byla sice trochu přísná, nicméně se nechovala tak, jak se chová dnes. Po vypuknutí apokalypsy začala netradičně přežívat, díky čemuž mohla později založit komunitu přeživších, kteří si říkají Šeptači.

Neznáme ani její pravé jméno, Alfa jen totiž označuje její pozici mezi Šeptači. Lidé tvořící tuto komunitu se totiž považují za smečku, kterou vede ten nejsilnější a nejschopnější člověk. A právě tuto roli splňuje Alfa.


Alfa má jasně dané zásady, které nikdy neporušuje, protože kdyby to dělala, tak by ji ostatní mohli považovat za slabou. Jednou je však nucena porušit své zásady, a to ve chvíli, kdy jiná skupina přeživších zajme její dceru Lydii. Nejenom, že se ji Alfa vydá hledat, což je zásadně proti pravidlům Šeptačů, ale touto událostí se spustí konflikt, kvůli kterému zemře spousta lidí.

Alfa je…

  • manželkou Franka
  • matkou Lydie

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BlackSquirrel

Taková blbá máma bláznivá :D hodnotím postavu ne herečku :)

3.4.2021 | 21:26:28
TeriTerinelerinel

Tak takhle dobré TWD jako za dob Šeptačů nikdy nebylo! :D Ona byla prostě k smíchu, jakože nějakým svým způsobem byla vtipná i když měla budit hrůzu. Jinak nejlepší záporačka i s Betou v TWD. Musím připustit že Šeptači mi budou chybět i když jsem se na jejich smrt těšila. Jenom když vím že nejlepší příběhová linka z TWD už je za náma tak mě to celkem mrzí.

25.2.2021 | 16:32:14
TaLu

Postavu, kterou herečka ztvárnila, ztvárnila výborně. Postava jako taková je snad největší psychopat, co jich v seriálu bylo, a to je co říct.

10.10.2020 | 17:39:00
Lady Adeline

Jako zaporacka je top,ale do krizku bych se s ni nechtela dostat :-) Je velka skoda, ze nestihla zredukovat vice postav ;-)

26.3.2020 | 14:47:27
sonulle

Psychopatka jak se patří, která manipuluje, jak to situace vyžaduje. Až do konce jsem ji milovala. Samantha se ji zhostila s hereckou přesnosti.

16.3.2020 | 10:57:06
ori

Je to mrcha ale skvelá postava, herečka je naprosto úžasná. Až z nej mám zimomriavky, ten jej hlas ma bude ešte dlho prenasledovať. Som veľmi rád že ju využili viac ako v komikse a dali jej viac priestoru a scén s Neganom.

redaktor
14.3.2020 | 18:09:00
Allonsy

Skvělá herečka, skvělá postava.

14.3.2020 | 17:29:37
Dw3st3r

Jak už zde někdo vypsal → Jako člověk odpad , ale jako zaporák top

11.7.2019 | 14:34:20
Robinson

Krutopřísná svině. Tuhle záporačku si zkrátka nemůžete nezamilovat.

12.4.2019 | 0:44:10
Harleys

Odporná, nemilosrdná, krvelačná svině bez zásad která chce jenom ubližovat! Těším se až ji Negan uřeže hlavičku! Nic jiného si ta mrcha nezaslouží! Jenom smrt…jako záporák je dobrá ale je tak strašně odporná a hnusná že prostě chci aby chcípla!

11.4.2019 | 15:27:43
1

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás