The Flash
88/100 - 560×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

S08E17: Keep It Dark

S08E17: Keep It Dark

Flash je k nenalezení, když se vydá hledat odpovědi na otázky, které se týkají nového metačlověka. Allegra dělá, co může, aby v redakci ochránila svůj zdroj a svého kamaráda.

cz sk
8.6.2022
580 000
43 minut

Základní info:

Režie: Danielle Panabaker
Scénář: Kristen Kim, Emily Palizzi
Hrají: Grant Gustin (Barry Allen), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Kayla Compton (Allegra Garcia), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Jesse L. Martin (Joe West), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Emmie Nagata (Kimijo Hoši), Natalie Sharp (Millie Rawlins), Rachel Drance (Taylor Downs), Shayan Bayat (Aariz Mousa), … 

Trailer k sedmnácté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Já nevim … proč tohle vlastně točej? Vždyť se tam nic neděje. :-/ To si už CW nemůže dovolit scénáristy, tak dělaj jen záběry z blízka na Barryho mimiku nebo v čem je problém?

19.8.2022 | 0:00:02
tween3r

Zápletka absolutně o ničem, vůbec jsem nepochopil o co tam šlo nebo jak s tím ta Lydia souvisí, nepobral jsem.. ten zbytek byl docela podprůměrnej. Jediné plus za Thawnea, kterého Tom Cavanagh prostě vždycky dokáže tvárnit ukázkově. Záporák, jaksepatří, a dokonce jsem se přištihl i při tom, jak je mi ho skrze ztátu schopností vlastně líto. Jak ale Barry řekl, může si za to sám.. nicméně scény na Lian Yu dost přesvědčivé. Trochu mě zklamalo, že ten novej speedster není Accelerated Man, na kterého čekám už x let, až nám ho konečně představí (ano, ten s těmi fialovými blesky z Earth-2), a pořád nic.

1.7.2022 | 6:50:20
Basim

Wtf ta Allegra už je otravná jako Iris a to její brečení. To je fakt na přes držku jak se vám to může líbit, Jsem čekal něco víc a ne jenom to že si Flash podal s tou ženou ruku. Hodně zklamalo. Byl to díl defakto o ničem a úplně zbytečný!

12.6.2022 | 13:12:42
Bruce.Kent

Taky nechápu, koho mohlo na této epizodě něco překvapit. Celá ta linka s Allegrou je prostě jednoduše nesnesitelná a příšerně nudná. Jediné dobré scény jsou tu mezi Barrym a Thawnem, které činí zhruba 5 minut z celé této epizody. Mimo Thawna tu vidím ale ještě jedno menší pozitivum. Konečně se do děje tolik necpala Cecile.

9.6.2022 | 21:26:28
AuroN

Nevim, co na tomhle mohlo koho mile překvapit. Allegra a její nekonečné kafrání a brečení…

9.6.2022 | 20:51:41
Lex Luthor

Tento díl mile překvapil menší počer citeček a více akce stále máte nato tvořit dobré díly tak se snažte v příští sérii více ať nedostaneme 80 procent řady trash díly a 20 procent dobré díly prosím.

9.6.2022 | 20:34:17
Xavik

Nemohu tomu uvěřit, ale tento díl byl celkem solidní. Připravoval jsem se na něco mnohem horšího, když bylo prozrazeno, že to má být díl především o Allegře.

admin
9.6.2022 | 7:36:56
NazgulCZ

Omg, ok, tak ted je to poprvé co měním hodnocení. Začátek extremní filler ale ten konec, bože. Dostaneme Eobarda <3

9.6.2022 | 3:02:58

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama