The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Hodnocení deváté řady seriálu The Flash

Hodnocení deváté řady seriálu The Flash

Po sledovanosti se tradičně podíváme i na hodnocení poslední série jako celku. Ani tentokrát nelze mluvit o nijak povedené podívané.

3 0
10.8.2023

Ani letos se seriál The Flash nedočkal nijak povedené série. Obzvláště nás to mrzí kvůli tomu, že šlo o jeho poslední řadu. Na Edně si řada vysloužila průměrné hodnocení 55 %, kvůli čemuž se zařadila za průměrná hodnocení všech předchozích sérií. Konkrétně skončila za průměrem sedmé (61 %), osmé (66 %), čtvrté (80 %), páté (80 %), šesté (81 %), třetí (85 %), druhé (90 %) i první (93 %) série.

Uživatelům Edny se nejvíce líbily epizody It's My Party and I'll Die If I Want To a A New World, Part One, jejichž hodnocení se shodně ustálilo na 83 %. Naopak nejhorší hodnocení sklidila osmá epizoda Partners in Time, která skončila na pouhých 32 %.

Uživatelům portálu IMDb se nejvíce líbila desátá epizoda, která si vysloužila 87 %. Naopak nejhůře dopadl šestý díl The Good, the Bad, and the Lucky, jenž obdržel 38 % a jenž byl na Edně taktéž špatně hodnocen.

Hodnocení všech epizod deváté řady seriálu The Flash naleznete v přiloženém grafu. Hodnocení můžete porovnat se serverem IMDb.

Když porovnáme hodnocení fanoušků Edny a IMDb, zjistíme, že fanoušci Edny hodnotili lépe pouze dvě epizody, zatímco fanoušci IMDb jedenáct. Celková hodnocení každého dílu byla vždy rozdílná, takže se uživatelé obou portálů neshodli na hodnocení ani jednoho dílu.

Zdroj: CW

Diskuze /5

Kirstai

ale shodli jsme se na jednom, byla to sračka :D

12.8.2023 | 2:02:12
lego assassin

Ty poslední 4 díly stály za hovno jsem čekal epic finále a ne že každý záporák zemře do jedné minuty. Tím pádem znehodnotili celý seriál proč se s těmi záporáky štval jednu sérii když je mohli zabít rovnou.

14.8.2023 | 6:48:03
Duvid1994cz

Za mě měli přidat i desátou řadu. Devátá řada byla spíše uspěchaná slatanina.

#5 lego assassin
16.8.2023 | 8:13:06
Duvid1994cz

Devátou řadu bych věnoval Red Death a desátou pak Cobalt Blueovi a Reverse Flashovi.

16.8.2023 | 8:15:11
lego assassin

#3 Duvid1994cz: z Red Death měli udělat Bruce Weina a ne batwoman a k tomu aby si zahrála dvojroli. Jako mohli tam dát neznámého drsného herce a ten mohl říct že je Bruce Waine. A ne že bude Red death ženská a ještě k tomu batwoman protože jí skončil seriál tak jí prdnou do flashe aby neskončila na dlažbě!

19.8.2023 | 13:01:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama