The Flash Clark Kent

Clark Kent

Clark Kent

Novinář z Metropolis, který je potajmu nejsilnějším ochráncem Země.

Sezóny 2
2018 - 2019

Clark Kent pochází podobně jako Kara Danvers z planety, která nese označení Krypton. Ten pomalu směřoval ke své záhubě, a proto Clarka jeho rodiče poslali v malé vesmírné lodi pryč, aby se zachránil. Zatímco malý Clark, který se tehdy jmenoval Kal-El, odcestoval ze své planety jako miminko, jeho sestřenice Kara už byla větší. Avšak když Kara doletěla na planetu Zemi, tak Clark byl již starší než ona.

Adoptivní rodiče, kteří Clarka vychovali, nikomu neřekli o jeho schopnostech, které se začaly projevovat brzy po jeho příletu. Clark dospěl v sebevědomého a dobrotivého muže, který začal pracovat jako novinář u Daily Planet. Jeho sestřenici potkal podobný osud, také se živí prací žurnalisty, ale zatímco ona pracuje pro CatCo v National City, tak on působí v již zmiňovaném Daily Planet v Metropolis.


Superman na sebe moc neupozorňoval, co se týče seriálového dění, ale později se začal podílet na velkých událostech, během kterých pomohl svým dobrým přátelům. Jeho manželkou je Lois Lane, se kterou má již dvě děti.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Sedmá série

Pokračování se tentokrát dočkáme o něco později. Vše podstatné o premiéře sedmé řady si můžete přečíst v našem článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás