The Flash Maurice

Maurice

Maurice

Carverova pravá ruka.

Sezóny 1
2020 - 2020

Každý padouch potřebuje svého nejbližšího poskoka, který pro něj udělá vše, na co si pomyslí. V případě Josepha Carvera, výkonného ředitele McCulloch Technologies, jím je Maurice, jeho věrný následovník. Ten mu pravidelně oznamuje, co se děje, přičemž pro něj vyřizuje různé požadavky.

Není proto žádným překvapením, že novinářka Iris West poznala i jeho, když vyšetřovala podivné okolnosti kolem Josepha Carvera. Nicméně když Iris pověděla Carverovi, že je podezřelý z vraždy, tak Carver řekl Mauriceovi, ať jim věnuje soukromí.


Když se následně Carver zaměří na kapitána Joea Westa, tak Maurice poví metalidským vražedkyním, co mají dělat. Celá situace se však nevyvine moc dobře, přičemž jeho vražedkyně se nakonec obrátí proti němu a Carver padne rukou své manželky Evy. I když Maurice přežil celý konflikt, tak odešel ze společnosti, protože tu ovládla právě Eva.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S07E07: Growing Pains

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Poté, co v sedmém díle zamíří do města nový padouch, si Flash a jeho společníci dají na nějakou dobu pauzu. Prozatím známe jen popis sedmé epizody, zbytek doplníme později.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás