The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Maurice

Maurice

Carverova pravá ruka.

Sezóny 1
2020 - 2020

Každý padouch potřebuje svého nejbližšího poskoka, který pro něj udělá vše, na co si pomyslí. V případě Josepha Carvera, výkonného ředitele McCulloch Technologies, jím je Maurice, jeho věrný následovník. Ten mu pravidelně oznamuje, co se děje, přičemž pro něj vyřizuje různé požadavky.

Není proto žádným překvapením, že novinářka Iris West poznala i jeho, když vyšetřovala podivné okolnosti kolem Josepha Carvera. Nicméně když Iris pověděla Carverovi, že je podezřelý z vraždy, tak Carver řekl Mauriceovi, ať jim věnuje soukromí.

Když se následně Carver zaměří na kapitána Joea Westa, tak Maurice poví metalidským vražedkyním, co mají dělat. Celá situace se však nevyvine moc dobře, přičemž jeho vražedkyně se nakonec obrátí proti němu a Carver padne rukou své manželky Evy. I když Maurice přežil celý konflikt, tak odešel ze společnosti, protože tu ovládla právě Eva.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama