The Last of Us
89/100 - 17×

The Last of Us

Rozvedený a svobodný otec Joel, jenž je pašerákem s temnou a tragickou minulostí, má za úkol propašovat 14letou dívku jménem Ellie přes postapokalyptické Spojené státy. Oba se snaží přežít v dystopickém světě, který byl zpustošen vypuknutím smrtící choroby, která mění lidi na vražedné příšery.

USA | 2023 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Bella Ramsey (Ellie Williams), Pedro Pascal (Joel Miller), Merle Dandridge (Marlene), Nico Parker (Sarah Miller), Anna Torv (Tess Servopoulos), Gabriel Luna (Tommy Miller)

Třetí díl herní série v nejbližší době nebude

Třetí díl herní série v nejbližší době nebude

Na třetím díle herní série se v tuhle chvíli ještě nepracuje a zatím to i vypadá, že ještě dlouho nebude. Přestože cirkulovalo spoustu zvěstí, že studio již pracuje na The Last of Us Part III, Neil Druckmann potvrdil, že tomu tak není.

3 6
21.9.2020

The Last of Us Part II provází mnoho kontroverzí například, že fanoušci nesouhlasí s tím, jaký příběh autoři vymysleli, nebo to, že ještě před samotným vydáním hry unikly klíčové zápletky. Toto však není nic nového a stejně i tak to, že fanoušci hru většinou buď milují nebo nenávidí. Ti, kterým se příběh líbil si z větší části určitě přáli, aby studio mělo v plánu pracovat na třetím díle. O tom se samozřejmě rozšířily zvěsti, že tomu tak je, které ale nakonec byly vyvráceny.

Foto: Naughty Dog

Sám tvůrce hry Neil Druckmann přiznal, že pracovat na druhém díle bylo daleko náročnější, protože přeci jen od prvního dílu neměli lidé nějaká očekávání. Dále také řekl, že když už chtěli udělat druhý díl, museli pro příběh udělat rozhodnutí, se kterým fanoušci nebudou souhlasit, aby udrželi emocionální náboj jedničky.

Druhý díl byl daleko obtížnější. Kdybychom pokračovali, bylo by ještě exponenciálně obtížnější odůvodnit návrat do tohoto světa a najít způsob, jak se odlišit od předchozích her.

Přesto však není ještě všem dnům konec. Druckmann totiž ještě prozradil, že ihned po dokončení TLoU Part II začal přemýšlet o dalším projektu. Naznačil, že by následující projekt mohl být třetí díl a nebo úplně něco nového, což by znamenalo, že bychom se třetího dílu dočkali až za hodně dlouhou dobu.

Chtěli byste třetí hru ze světa The Last of Us?

Diskuze /3

FallenMaia

Chcel by som trojku, určite. Dvojka je za mňa skvelá a ten koniec je celkom otvorený. Je tam kopa postáv okolo ktorých by sa mohol dej točiť, množstvo rôznych spôsobov kam to celé smerovať. Ale určite sa poteším aj nejakej úplne novej značke, vývojári z Naughty Dog ma doteraz ešte ani raz nesklamali, kolovali nejaké zvesti že vraj pracujú na nejakom sci-fi na štýl Mass Effect, čo by bolo tiež super. Teraz sa zase objavili informácie že by to malo byť nejaké steampunkové príbehové rpg, ktovie. Nechám sa prekvapiť. Ale tipujem že ďalšie Uncharted už asi nebude. A ak aj ano tak už s tým asi Naughty Dog nebude mať nič spoločné ale preberie to nejaké iné štúdio.

Inak to že Druckmann v rozhovore povedal že ďalší projekt ND bude Last of Us 3 alebo niečo úplne nové je myslím informácia stará pár mesiacov, aspoň čo ja viem. To bolo jeho vyjadrenie po tom čo vyšla dvojka. A teraz ako sám potvrdil, má ešte spolupracovať na tom seriálu do HBO, takže má toho hodne.

22.9.2020 | 13:28:04
Pavel 1963

Dvojka byla fantastická,a je pravda, že by se dalo navázat :-)

24.9.2020 | 14:05:59
DC Expert

Podle mě pracuje studio naughty dog teďka na hře Uncharted 5 Last crussaider. Vydají to jako exkluzivku na PS5. Ono nějaké obrázky už jsem viděl, že je Nathan Drake starý a bude tam se svojí dcerou. Nějaké zvěsti o tom jsou.

28.9.2020 | 10:54:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E03: Long Long Time

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte The Last of Us

Nepřehlédněte

Příběh seriálu bude obsahovat nová ohromující překvapení

Příběh seriálu bude obsahovat nová ohromující překvapení

Tvůrci seriálu The Last of Us, Neil Druckmann a Craig Mazin, slibují, že příběh chystané adaptace od HBO bude obsahovat nová ohromující překvapení.

Reklama

Hry

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama