The Last of Us
89/100 - 17×

The Last of Us

Rozvedený a svobodný otec Joel, jenž je pašerákem s temnou a tragickou minulostí, má za úkol propašovat 14letou dívku jménem Ellie přes postapokalyptické Spojené státy. Oba se snaží přežít v dystopickém světě, který byl zpustošen vypuknutím smrtící choroby, která mění lidi na vražedné příšery.

USA | 2023 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Bella Ramsey (Ellie Williams), Pedro Pascal (Joel Miller), Merle Dandridge (Marlene), Nico Parker (Sarah Miller), Anna Torv (Tess Servopoulos), Gabriel Luna (Tommy Miller)

Na světě jsou fotografie z natáčení

Na světě jsou fotografie z natáčení

Natáčení je v plném proudu a tak nám nezbývá nic jiného než čekat, než se k nám dostanou první záběry či trailer. Sem tam nám však nějaké nové informace toto čekání zpříjemní a dnes to jsou fotografie z prostředí, kde se natáčí. A co dalšího jsme se o první sérii tento týden dozvěděli?

7 0
25.9.2021

V tuto chvíli by se mělo natáčet ve městě Calgary v Kanadě, kde postavili set, který má představovat karanténní zónu v Bostonu, kde se příběh první hry z části odehrává. Jak můžeme vidět na zveřejněných fotkách, prostředí vypadá úplně jako ze hry.

Další informace, která tento týden unikla na svět, je ta, že tvůrce původních her Neil Druckmann se přidá k již oznámené skupině režisérů. Které epizody bude mít na starosti, však ještě není známo. Pouze bylo jeho jméno zveřejněno v seznamu Directors Guild of Canada, ve kterém navíc bylo zmíněno, že produkce na první sérii by měla skončit v červnu příštího roku.

Co na fotografie říkáte?

Foto: Naughty Dog

Diskuze /1

28.9.2021 | 10:03:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E03: Long Long Time

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte The Last of Us

Nepřehlédněte

Příběh seriálu bude obsahovat nová ohromující překvapení

Příběh seriálu bude obsahovat nová ohromující překvapení

Tvůrci seriálu The Last of Us, Neil Druckmann a Craig Mazin, slibují, že příběh chystané adaptace od HBO bude obsahovat nová ohromující překvapení.

Reklama

Hry

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama