The Last of Us
88/100 - 122×

The Last of Us

Rozvedený a svobodný otec Joel, jenž je pašerákem s temnou a tragickou minulostí, má za úkol propašovat 14letou dívku jménem Ellie přes postapokalyptické Spojené státy. Oba se snaží přežít v dystopickém světě, který byl zpustošen vypuknutím smrtící choroby, která mění lidi na vražedné příšery.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Ashley Johnson (Anna), Nick Offerman (Bill), Scott Shepherd (David), Murray Bartlett (Frank), Bella Ramsey (Ellie Williams), Lamar Johnson (Henry Burrell), Troy Baker (James), Pedro Pascal (Joel Miller), Melanie Lynskey (Kathleen Coghlan), Rutina Wesley (Maria Miller), Merle Dandridge (Marlene), Jeffrey Pierce (Perry), Storm Reid (Riley Abel), Keivonn Woodard (Sam Burrell), Nico Parker (Sarah Miller)

Na světě jsou fotografie z natáčení

Na světě jsou fotografie z natáčení

Natáčení je v plném proudu a tak nám nezbývá nic jiného než čekat, než se k nám dostanou první záběry či trailer. Sem tam nám však nějaké nové informace toto čekání zpříjemní a dnes to jsou fotografie z prostředí, kde se natáčí. A co dalšího jsme se o první sérii tento týden dozvěděli?

7 0
25.9.2021

V tuto chvíli by se mělo natáčet ve městě Calgary v Kanadě, kde postavili set, který má představovat karanténní zónu v Bostonu, kde se příběh první hry z části odehrává. Jak můžeme vidět na zveřejněných fotkách, prostředí vypadá úplně jako ze hry.

Další informace, která tento týden unikla na svět, je ta, že tvůrce původních her Neil Druckmann se přidá k již oznámené skupině režisérů. Které epizody bude mít na starosti, však ještě není známo. Pouze bylo jeho jméno zveřejněno v seznamu Directors Guild of Canada, ve kterém navíc bylo zmíněno, že produkce na první sérii by měla skončit v červnu příštího roku.

Co na fotografie říkáte?

Foto: Naughty Dog

Diskuze /1

28.9.2021 | 10:03:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Novinky z uplynulých dní. Co všechno víme o natáčení druhé série?

Novinky z uplynulých dní. Co všechno víme o natáčení druhé série?

Za poslední měsíc se toho u seriálu The Last of Us stalo až příliš. Se začátkem natáčení v Britské Kolumbii vypluly na povrch informace o castingu, které nešlo udržet na uzdě. Kdo byl obsazen do roli Abby a uvídíme znovu Billa s Frankem?

Reklama

Hry

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama