The Last of Us
0/100 - 0×

The Last of Us

Rozvedený a svobodný otec Joel, jenž je pašerákem s temnou a tragickou minulostí, má za úkol propašovat 14letou dívku jménem Ellie přes postapokalyptické Spojené státy. Oba se snaží přežít v dystopickém světě, který byl zpustošen vypuknutím smrtící choroby, která mění lidi na vražedné příšery.

USA | 2021 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | HBO | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový


Seriál The Last of Us se stává skutečností

Seriál The Last of Us se stává skutečností

V březnu tohoto roku vypukla vlna radosti mezi fanoušky hry, když se objevily zprávy, že se hra přenese na televizní obrazovky. Dnes můžeme oficiálně potvrdit, že stanice HBO si seriál objednala.

15 2
24.11.2020

Stanice HBO oficiálně objednala seriál The Last of Us. Seriál se bude zaměřovat na hlavní postavy Ellie a Joela a vypadá to tak, že zápletka alespoň první sezóny bude přímo následovat rytmus původní hry. V čele seriálu bude výkonný producent Černobylu Craig Mazin, Carolyn Strauss a Neil Druckmann, spisovatel a kreativní ředitel samotných her, který se bude také podílet na scénářích.

Foto: Naughty Dog


Druckmannova přímá účast by měla uklidnit některé fanoušky, kteří se bojí z neúspěchu převedení hry do televize. Ačkoli se herní adaptace v poslední době ubírají pozitivnějším směrem, historie je stále plná neúspěšných projektů. U The Last of Us se to stává obzvláště komplikované z důvodu nedávno vydaného pokračování, přičemž někteří jej oslavují jako další mistrovské dílo a jiní chtějí jeho existenci úplně popřít.

S ohledem na to je pravděpodobně dobré, že série HBO začne přizpůsobením první hry, jejíž příběh a postavy již byly osvědčenými hity. V závislosti na pozitivní přijetí první řady existuje potenciál, že by seriál mohl pokračovat hrou The Last of Us Part II, nebo se pustit do zcela originálního příběhu. Kolosální úspěch The Walking Dead ukázal, že v serializovaném prostoru je určitě velké publikum pro obsah ve stylu zombie. Uvidíme tedy, jak si s příběhem poradí.

Těšíte se na seriál The Last of Us?

Diskuze /7

MilkBlue

Ano, těsím se moc.

25.11.2020 | 10:35:26
Raiden123

Len dalsia kopia walking dead :-/

#3 Koldito
25.11.2020 | 11:03:00
Koldito

#2 Raiden123: walking dead a TLOU jsou hodně odlišné projekty, jak v pojetí postapo, tak ve vyprávění. Navíc v TLOU nejsou zombie

#5 madhitman
25.11.2020 | 13:05:15
Lord Denvil

Už jsou zase vidět normální tváře… :) i když sice vyhrál Bidet, ale evidentně financovaní propagandy téhle BLM / LGBT / Radfem / MeToo nesmyslů tak či tak skončilo – bo už není třeba…

a zadarmo, jak je známo, ani n*gr nerabuje… takže se to zase uklidní a vrátí se do rozumných mezi.

#6 madhitman
25.11.2020 | 13:39:37
madhitman

#3 Koldito: V TLOU rozhodně zombie jsou. Detaily jsou rozdílné, ale jinak jsou to docela klasický zombie. Zbytek je docela předčasné hodnotit. Předloha samozřejmě nemá tolik s WD společného, ale co z toho vyleze, to nevíme

25.11.2020 | 13:45:45
madhitman

#4 Lord Denvil: Tak hlavně doufám, že ty meze nebudou určovat „rozumní lidé“ jako vy. Jinak Ellie je lesba (LGBT), zvládne většinu věcí, co chlap (feminismus) a zabila chlapa, co jí chtěl jako „mazlíčka“ (MeToo).

25.11.2020 | 14:25:58
DC Expert

Já bych chtěl vidět v roli Elie Chloe Moretz. Ta by to byla schopná zahrát dobře.

13.1.2021 | 9:56:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama