The Middle (Průměrňákovi)
96/100 - 78×

The Middle(Průměrňákovi)

Frankie s Mikem se snaží uživit svou rodinu a vychovávat tři děti. Nejstarší Axl je oblíbený kluk, se kterým mlátí puberta. Sue se nikdy nic nedaří, ale i přesto je stále optimistická a nikdy se nevzdává, a nejmladší Brick je knihomol s divnými zlozvyky.

USA | 2009 | Pauza
vysílání
9 sezón | ABC | 24 minut
hrají
Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Patricia Heaton (Frankie Heck), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Beau Wirick (Sean Donahue), John Gammon (Darrin McGrew), Chris Kattan (Bob Weaver), Daniella Bobadilla (Lexie), Greer Grammer (April)


S08E11: Hoosier Maid

S08E11: Hoosier Maid

Frankie je u vytržení, když zjistí, že vyhrála uklízečky do jejího domu na celý měsíc. Axl, Hutch a Kenny mají pro Sue a Lexie nádherné překvapení. Budou spolu všichni bydlet v dočasném vysokoškolském bytě. Velký Mike má zas problémy a nedokáže se už starat sám o sebe ve svém domě, a tak mu Mike a Rusty musí pomáhat.

cz sk en
10.1.2017
7 927 000
24 minut

Základní info:

Režie: Elliot Hegarty
Scénář: Bruce Rasmussen
Hrají: Patricia Heaton (Frankie Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Norm Macdonald, John Cullum, Daniela Bobadilla, Alphonso McAuley, Tommy Bechtold, Greer Grammer, Jen Ray, Aaron Hill, Ty Chen, Mary Gillis, Amir Levi, Jennie Fahn, Christine Garver, …

Zdroj: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama