The Middle (Průměrňákovi)
96/100 - 77×

The Middle(Průměrňákovi)

Frankie s Mikem se snaží uživit svou rodinu a vychovávat tři děti. Nejstarší Axl je oblíbený kluk, se kterým mlátí puberta. Sue se nikdy nic nedaří, ale i přesto je stále optimistická a nikdy se nevzdává, a nejmladší Brick je knihomol s divnými zlozvyky.

USA | 2009 | Pauza
vysílání
9 sezón | ABC | 24 minut
hrají
Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Patricia Heaton (Frankie Heck), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Beau Wirick (Sean Donahue), John Gammon (Darrin McGrew), Chris Kattan (Bob Weaver), Daniella Bobadilla (Lexie), Greer Grammer (April)


Dočkáme se muzikálové epizody s Eden Sher

Dočkáme se muzikálové epizody s Eden Sher

Tento týden si pro nás tvůrci připravili muzikálový díl, který je inspirovaný filmem La La Land. V článku zjistíte, kdo v epizodě zazáří, nebo se můžete podívat, jak probíhalo natáčení.


0 3
8.5.2017

Už za pár dnů nás čeká nová epizoda, kde narazíme na hudební kousky a taneční čísla. Tyto momenty se budou točit okolo nejmilejšího a nejoptimistič­tějšího člověka, kterého nám seriál představil. A proč vlastně vznikla hudební epizoda?

S muzikálovými díly jsme se nedávno setkali v seriálech The Flash a Once Upon a Time. Ať už se jednalo o poutavý, nebo nejhorší případ, tvůrci seriálu The Middle jsou připraveni poctít tímto nápadem Sue.


Sue se svěřuje Bradovi, že je trochu zklamaná z druhého ročníku na vysoké škole. Poté, co dostane šanci si promluvit s některými středoškolskými studenty o životě vysokoškoláka, uvědomí si, co je vlastně smyslem jejího života. Brad jí proto ukazuje, co kdy dokázala, a razí jí cestu plnou jejích úspěchů.

(Eden Sher a Brock Ciarlelli zazáří v hudební epizodě. Foto: ABC)

Sue je naše milovaná postava, a tak jsme přemýšleli nad jejím Sue-příběhem. Probrali jsme její nevydařený rok a napadlo nás, že by jí Brad mohl pomoct. Scenáristé hned sáhli po hudebním čísle,“ řekla DeAnn Heline, tvůrkyně seriálu.

Heline dále prozradila, že se můžeme těšit na píseň, která byla pro seriál speciálně vytvořena. Píseň se nazývá March to Your Own Drummer a je inspirovaná filmem La La Land.

Lidé, kteří tuto postavu milují, vědí jaká je a starají se o ni, se mohou připravit na takovou malou oslavu toho, co Sue představuje a za čím si stojí. Myslím si, že se vám to bude líbit a rozzáří vám to úsměv na tváři,“ doplňuje Heline.

Eden Sher, která hraje Sue, je nápadem naprosto unesená. „Cítím, že je to dobrý nápad. Jako kdyby celý svět čekal, než začne Sue s Bradem tančit a zpívat.“

V krátkém videu se můžete podívat, jak probíhalo natáčení této epizody.

Zdroj článku: Entertainment Tonight

Diskuze /1

Kubc6a

Jsem zvědavý, jak se s tím vypořádají. Možná by to mohlo být dobré podle videa. Ale posledně to byla fakt hrůza, když Sue s Bradem oživovali jakousi skupinu.

webmaster
8.5.2017 | 14:36:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !