The Musketeers (Tři Mušketýři)
91/100 - 209×

The Musketeers(Tři Mušketýři)

Legendární román Alexandra Dumase se dočká svého dalšího převedení do televizního formátu. V deseti epizodách seriálu BBC zasazeného do 17. století znovu ožijí D'Artagnan (Luke Pasqualino – The Borgias), Athos (Tom Burke – The Hour), Aramis (Santiago Cabrera – Heroes, Dexter) a Portos (Howard Charles). V roli kardinála Richelieu uvidíme Petera Capaldiho (Doctor Who), Comte de Rocheforta si zahrál Marc Warren (Jonathan Strange & Mr Norrell) a v roli Milady de Winter se objeví Maimie McCoy (Personal Affairs). Seriál vzniká pod taktovkou Adriana Hodgese (Survivors, Primeval), Simona Allena a Simona Ashforda (EastEnders, Robin Hood).

VB | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | BBC One | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Tom Burke (Athos), Santiago Cabrera (Aramis), Howard Charles (Porthos), Luke Pasqualino (D’Artagnan), Tamla Kari (Constance), Alexandra Dowling (Královna Anna), Ryan Gage (Král Ludvík XIII.), Maimie McCoy (Milady), Hugo Speer (Ministr Treville), Peter Capaldi (Kardinál Richelieu), Marc Warren (Comte de Rochefort), Charlotte Salt (Marguerite), Rupert Everett (Guvernér Feron), Matthew McNulty (Grimaud), Thalissa Teixeira (Sylvie)

Epizody - Sezóna 3

Sezóna 3

 • S03E01: Spoils of War

  S03E01: Spoils of War

  Ve válkou rozpolcené Francii zahájí tři mušketýři útok na Španěly, zatímco Aramis zápasí se svým svědomím v nedalekém klášteře. Když krutý žoldák Lucien Grimaud přivede válku i do Aramisovo nového domova, bývalí přátelé se spojí, aby překazili obchod s ukradenými zbraněmi a zachránili skupinu sirotků. Je Aramis i čtyři roky poté, co sliboval, že už nikdy nebude bojovat, stále srdcem mušketýr? Mezitím, v Paříži, hrozí nový boj v podobě zkorumpovaného guvernéra Filipa Ferona.

  28.5.2016
  3 680 000
  59 minut
 • S03E02: The Hunger

  S03E02: The Hunger

  Paříž je na pokraji vyhladovění, když Grimaud a Feron spojí své síly s vévodou Beaufortem za účelem obohatit se na královském obchodě tím, že obviní městské uprchlíky za krádeže obilí. D'Artagnanova horlivá povaha z něj dělá cíl pro Rudou gardu a dostane ho do vězení s oběťmi, kteří čekají na svou popravu. Mezitím jeden z pouličních obchodníků odhalí mušketýrům pravdu. Rázná uprchlice Sylvie zaujme Athose, který jí slibuje, že prokáže jejím přátelům nevinu – ale je rozumné jí věřit? Mohou mušketýři přetrhnou spiklenecké pouto nad Paříží dříve než budou uprchlíci pověšeni?

  4.6.2016
  3 570 000
  56 minut
 • S03E03: Brothers In Arms

  S03E03: Brothers In Arms

  Mušketýři dostanou příkaz ochránit Ludvíka před jeho zrádným bratrem Gastonem poté, co zabije skupinu zkušených vojáků v jednom pařížském hostinci. Zdrcený majitel, Christophe, žádá spravedlnost – ale roztržitý král vítá svého dříve vyhoštěného bratra doma s otevřenou náručí. Když napětí stoupá a tajemství vyplouvají na povrch, Treville provede nebezpečný tah, a mušketýři jsou nuceni se rozhodnout, zda si splní své královské povinnosti nebo se k němu připojí.

  20.6.2016
  56 minut
 • S03E04: The Queen's Diamonds

  S03E04: The Queen's Diamonds

  Budoucnost anglické monarchie spočívá na bedrech mušketýrů, poté, co jim Ludvík nařídí získat zpět korunovační klenoty, které byly ukradeny královně Anglie. Tato skličující mise se ještě více zkomplikuje, když odhalí totožnost zloděje. Mušketýři tak musí důvěřovat svému starému protivníkovi, aby vypátrali diamanty. Následný chaos otestuje jejich loajalitu a nečekané shledání vyvolá u Aramise smutek. Mezitím se Feron chytí příležitosti, aby se zbavil svého osobního selhání.

  25.6.2016
  56 minut
 • S03E05: To Play The King

  S03E05: To Play The King

  Mušketýři musí bojovat, aby nastolili pořádek v Paříži poté, co Grimaud a Feron naplánují útěk vězňů ze Chatelet, při kterém se dostane na svobodu i šílenec s vražednými plány na Louvr. Chtějí použít talent jednoho z vězňů, aby vyloupili královskou pokladnu, připravují se tak na svůj první krok proti králi. Ale stále churavějící Feron je roztržitý a nemilosrdně umlčuje nevítaného hosta, později si uvědomuje možnou ztrátu Grimauda. Narozeninová oslava dauphina končí katastrofou, kterou si dává za vinu D'Artagnan.

  3.7.2016
  56 minut
 • S03E06: Death of A Hero

  S03E06: Death of A Hero

  Je den zúčtování, jak Grimaud slíbil, snaží se zabít mušketýry řadou surových koordinovaných útoků a dává Feronovi poslední test v jeho snaze o moc. Během Athosovo nepozornosti a Aramisovo pochybné pouti s králem jsou mušketýři rozděleni, když se navzájem potřebují nejvíce. Zuřivý boj o přežití odhalí několik tajemství, která ohrožují Paříž. Ještě dříve než je den u konce, jeden hrdina padá, je tu nový zrádce na vzestupu a mušketýry to donutí změnit se navždy.

  9.7.2016
  3 690 000
  56 minut
 • S03E07: Fool's Gold

  S03E07: Fool's Gold

  Během hledání Grimauda, mušketýři objeví zuboženou vesnici, ve které velí samé ženy. Bystrá vůdkyně Juliette je okamžitě varuje a posílá pryč. Chce pouze ochránit svou komunitu, nebo něco skrývá? Když banda dezertérů z války zaútočí na vesnici, mušketýři musí získat důvěru žen, aby jim pomohli obhájit jejich nezávislost – odhalují dávná tajemství, která jsou temnější, než cokoli, s čím se kdy setkali. Mezitím v Louvru, Anna dělá odvážné přiznání pro bezpečnou budoucnost svého syna.

  16.7.2016
  3 810 000
  56 minut
 • S03E08: Prisoners of War

  S03E08: Prisoners of War

  Pokus královny a Aramise dojednat mír se Španělskem ztroskotá, když Grimaud zajme Aramise ve snaze ujednat spojenectví s vlivným vévodou z Lotrinska. Grimaud ohrožuje také královnu, tím staví mušketýry do situace, kdy musí zachránit nejen ji, ale zároveň i Aramise – tento úkol je ohrožen, když D’Artagnana rozhodí jeho blízký příbuzný. Králův zdravotní stav se zatím velmi zhoršuje, stará známá postava se vrací nárokovat si Athose a Sylvie se stává obětí bezcitné síly, která obklopuje Paříž.

  23.7.2016
  3 470 000
  56 minut
 • S03E09: The Prize

  S03E09: The Prize

  Poté, co smrt udeří v Louvru, Treville podniká kontroverzní kroky k ochraně dauphina proti pekelnému spojenectví Grimauda, Gastona a vévody z Lotrinska. Jeho tajná taktika je izolovat královnu a držet své věrné mušketýry od sebe. Rozpuštěná Rudá garda je Grimaudovi k dispozici, Constance a Sylvie musí ukrýt dauphina ve městě hemžícím se špehy, zatímco Treville přesvědčuje politiky k rozdělení moci. Zabere diplomacie v boji o záchranu Francie, nebo Treville špatně odhadl své nepřátele?

  30.7.2016
  3 860 000
  56 minut
 • S03E10: We Are The Garrison

  S03E10: We Are The Garrison

  V návaznosti na ničivé tragédie, Grimaud vyhlásí válku mušketýrům a lidem, které tolik milují. Zjistí zarmoucení mušketýři jeho příchod a plány dříve, než už bude příliš pozdě? Mušketýři a jejich stoupenci musí bojovat proti nejvytrvalejšímu nepříteli vůbec, aby ochránili město, které je na pokraji zkázy. Bitva pronikne až do samotných hlubin Paříže, kde Grimaud otestuje Athosovo odhodlání.

  1.8.2016
  3 590 000
  56 minut

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama