The Musketeers (Tři Mušketýři)
91/100 - 209×

The Musketeers(Tři Mušketýři)

Legendární román Alexandra Dumase se dočká svého dalšího převedení do televizního formátu. V deseti epizodách seriálu BBC zasazeného do 17. století znovu ožijí D'Artagnan (Luke Pasqualino – The Borgias), Athos (Tom Burke – The Hour), Aramis (Santiago Cabrera – Heroes, Dexter) a Portos (Howard Charles). V roli kardinála Richelieu uvidíme Petera Capaldiho (Doctor Who), Comte de Rocheforta si zahrál Marc Warren (Jonathan Strange & Mr Norrell) a v roli Milady de Winter se objeví Maimie McCoy (Personal Affairs). Seriál vzniká pod taktovkou Adriana Hodgese (Survivors, Primeval), Simona Allena a Simona Ashforda (EastEnders, Robin Hood).

VB | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | BBC One | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Tom Burke (Athos), Santiago Cabrera (Aramis), Howard Charles (Porthos), Luke Pasqualino (D’Artagnan), Tamla Kari (Constance), Alexandra Dowling (Královna Anna), Ryan Gage (Král Ludvík XIII.), Maimie McCoy (Milady), Hugo Speer (Ministr Treville), Peter Capaldi (Kardinál Richelieu), Marc Warren (Comte de Rochefort), Charlotte Salt (Marguerite), Rupert Everett (Guvernér Feron), Matthew McNulty (Grimaud), Thalissa Teixeira (Sylvie)

Princ Gaston

Princ Gaston

Bezcharakterní, krutý a nárokující, Gaston je nechvalně známý pro jeho nesčetná spiknutí ke svržení svého vlastního bratra.

Sezóny 1
2016 - 2016

Po letech ve vyhnanství konečně zpátky v Louvru, Gaston se okamžitě vrací zpět k intrikářství a ke svému zlostnému charakteru.

Jeho veřejné výbuchy a vražedný hněv může velmi ohrozit samotný koncept monarchie – katapultuje mušketýry do morální krize, když dostává Trevilla do nebezpečí.

Gaston může být nešikovný politik, ale jeho vysoké postavení a žoldnéřské instinkty jsou neocenitelné pro spiklence Grimauda a Ferona. Se svými tichými odpůrci, jsou Gaston a jeho spojenci připraveni znovu zradit krále?

(Princ Gaston, foto: BBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Nafoukaný a zákeřný princ. Jeho jsem v lásce taky neměla. Jeho intriky mě fakt štvaly. Byl by špatným vládcem. Krutým a bezohledným. Jsem ráda za jeho osud.

6.2.2021 | 13:56:33
Barbra06

Nejen jako postava, ale i herec se m nezamlouvají. Ale pokud má být na ránu, hraje to dobře :D

1.8.2016 | 20:27:24
Kimberlly

otrasná osoba! potkan, ako sa hovorí, ale je to pre ne veľká urážka!

1.8.2016 | 17:21:59
Rivaira

Nehrál tenhle týpek ve hře o trůny??

29.5.2016 | 10:51:42

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama