The Newsroom
95/100 - 58×

The Newsroom

Inteligentní, aktuální a vtipný The Newsroom přibližuje zákulisí fiktivní zpravodajské televizní stanice. Soustřeďuje se na moderátora Willa McAvoye (Jeff Daniels), výkonnou producentku MacKenzie, kterou s Willem pojí společná minulost, a celý tým redakce neustále se honící za novou informací a jejím ověřením, aby mohli být na zpravodajství, které dělají, právem hrdí.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Jeff Daniels (Will McAvoy), Emily Mortimer (MacKenzie McHale), Sam Waterston (Charlie Skinner), Olivia Munn (Sloan Sabbith), Thomas Sadoski (Don Keefer), Alison Pill (Margaret Jordan), John Gallagher, Jr. (Jim Harper), Grace Gummer (Hallie Shea), Dev Patel (Neal Sampat), Marcia Gay Harden (Rebecca Halliday), David Harbour (Elliot Hirsch), Jane Fonda (Leona Lansing), Chris Messina (Reese Lansing), Adina Porter (Kendra James), Chris Chalk (Gary Cooper)

Olivia Munn získala cenu Gracie

Olivia Munn získala cenu Gracie

Olivia Munn, představitelka Sloan Sabbith, dostala za ztvárnění této role ocenění Gracie Award. Podrobnosti uvnitř článku.

11 0
6.3.2015

Foto: Olivia Munn (HBO)

Gracie Awards oslavují televizní tvorbu, kterou vytvořily ženy, která je určená pro ženy, či která je o ženách. Dále oceňují jednotlivé osobnosti, výrazně přispívající do médií atd. Uznávají jak národní, tak lokální práce a dokonce i studentskou tvorbu. Jsou udíleny každý rok a těší se velké úctě, letos proběhne již 40. ročník.

Olivia Munn dostala za roli Sloan Sabbith toto ocenění v kategorii nejlepší herečka ve vedlejší roli v dramatickém seriálu. Oficiální předávání cen proběhne 19. května.

Zdroj

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Co teď sledovat?

Co teď sledovat?

Pokud si po skončení The Newsroom zoufáte, na jaký seriál (podobného ražení) se teď dívat, mrkněte se do článku, obsahuje přes tucet tipů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama