The Newsroom
95/100 - 60×

The Newsroom

Inteligentní, aktuální a vtipný The Newsroom přibližuje zákulisí fiktivní zpravodajské televizní stanice. Soustřeďuje se na moderátora Willa McAvoye (Jeff Daniels), výkonnou producentku MacKenzie, kterou s Willem pojí společná minulost, a celý tým redakce neustále se honící za novou informací a jejím ověřením, aby mohli být na zpravodajství, které dělají, právem hrdí.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Jeff Daniels (Will McAvoy), Emily Mortimer (MacKenzie McHale), Sam Waterston (Charlie Skinner), Olivia Munn (Sloan Sabbith), Thomas Sadoski (Don Keefer), Alison Pill (Margaret Jordan), John Gallagher, Jr. (Jim Harper), Grace Gummer (Hallie Shea), Dev Patel (Neal Sampat), Marcia Gay Harden (Rebecca Halliday), David Harbour (Elliot Hirsch), Jane Fonda (Leona Lansing), Chris Messina (Reese Lansing), Adina Porter (Kendra James), Chris Chalk (Gary Cooper)

The Newsroom obnoven na další sezónu!

The Newsroom obnoven na další sezónu!

HBO udělala rychlý a rázný krok, který potěší fanoušky seriálu.

0 0
14.7.2012

Vysoká sledovanost a ve většině případů příznivé kritiky byly dostatečným důvodem na to, aby stanice obnovila The Newsroom na další sérii, které se dočkáme v tomto období příštího roku. Pilot vidělo více než 2.1 milionu diváků a druhý díl ztratil pouze 30 % diváků pilotu, takže spokojenost se sledovaností byla na místě.

Jste rádi, že byl The Newsroom rychle obnovený na druhou sezónu?

Zdroj: HBO

Diskuze /1

Aliis

Seriál je opravdu povedený. Zkoukla jsem celou první sérii asi za 10 dní. Škoda jen že si na další sérii budeme muset tak dlouho počkat! :-/

29.10.2012 | 19:59:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Co teď sledovat?

Co teď sledovat?

Pokud si po skončení The Newsroom zoufáte, na jaký seriál (podobného ražení) se teď dívat, mrkněte se do článku, obsahuje přes tucet tipů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama