This Is Us (Tohle jsme my)
97/100 - 88×

This Is Us(Tohle jsme my)

Seriál This Is Us se soustředí na skupinku několika lidí, kteří mají něco společného. Jejich životy se ale začnou proplétat velmi zvláštními způsoby.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Drama, Komedie, Rodinný
hrají
Sterling K. Brown (Randall Pearson), Milo Ventimiglia (Jack Pearson), Mandy Moore (Rebecca Pearson), Chrissy Metz (Kate Pearson), Justin Hartley (Kevin Pearson), Susan Kelechi Watson (Beth Pearson), Chris Sullivan (Toby Damon), Ron Cephas Jones (William Hill), Jon Huertas (Miguel), Alexandra Breckenridge (Sophie), Milana Vayntrub (Sloane Sandburg), Eris Baker (Tess Pearson), Lyric Ross (Deja), Faithe Herman (Annie Pearson), Melanie Liburd (Zoe)

Kevin Pearson

Kevin Pearson

Arogantní herec, který vás dostane svou nerozhodností a ochotou pomáhat druhým.

Sezóny 3
2016 - 2019

Kevin je rozvedený herec z Los Angeles, který hrál hlavní roli v sitcomu The Manny. S komedií skončí ve svých 36 letech s protestem, že seriál postrádá hluboké prvky a že je plný nesmyslných narážek, se kterými není zrovna dvakrát spokojen, a tak z této práce odhází. Stěhuje se do New Yorku, kde si jeho srdce získá divadlo, ve kterém se mu podaří získat místo jako nové postavě Davida ve hře Back of an Egg. Tam se seznámí se svou novou láskou, Olivií, která si stupidně užívá života a přiměje ho porozumět divadlu. Díky těmto hloupostem s ní odmítá Kevin ztrácet čas a nachází si novou přítelkyni Sloane, se kterou tráví čas i s její rodinou, dokud se nerozejdou. Svůj milostný život chce opět obnovit se svou bývalou manželkou Sophií. Kevin nenávidí svého otce za to, že ho opustil. Veškeré sny na nadějnou fotbalovou kariéru se mu rozdrtily, a proto podporuje ze všech sil své sourozence. Hlavně své dvojče, Kate.

Kevin je arogantní, sobecký, nerozhodný svalovec, který využívá své hvězdné kariéry, ale pod egoistickou slupkou se nachází milý, citlivý člověk.

Kevin je…

  • syn Jacka a Rebeccy
  • bratr Randalla a Kate

    Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
PaulieEvans

V 4. sérií sa stal mojou najobľúbenejšou postavou (hneď po Jackovi.) :)

17.3.2020 | 11:27:38
DanielaR

Líbí se mi jak se jeho postava rozvíjí.. že nejdřív vypadal jako namachrovaný slavný frajírek a postupně se začly ukazovat jeho problémy až se dostal na úplný dno.. a začal na sobě hodně pracovat a uvědomil si hodně věcí.. ale od začátku mi bylo jasné, že se pod tou slupkou frajírka skrývajé právě všemožné osobní problémy ať už z dětství nebo současnosti. Opravdu bych si přála aby jeho postava konečně dostala zaslouženou love story <3

4.2.2020 | 12:13:20
TapTap

Mám ho oveľa radšej ako Green Arrowa zo SmallVille :-) :-D ale je to veľmi dobrý herec všade :)

17.12.2017 | 15:54:34
SaDiablo

Po e15 mnohem sympatictejsi.

22.9.2017 | 23:39:12

Nepřehlédněte

Mandy Moore, Sterling K. Brown a Chris Sullivan se budou týdně vracet k This Is Us

Mandy Moore, Sterling K. Brown a Chris Sullivan se budou týdně vracet k This Is Us

This Is Us se vrací zpátky. Tentokrát nikoliv v televizní podobě, ale v poslechové a zavítá do všech podcastových aplikací pod doménou That Was Us. Za vzpomínkami se budou vracet Mandy Moore, Sterling K. Brown a Chris Sullivan.

Reklama

Závěrečná série

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Kde nás najdete?

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama