This Is Us (Tohle jsme my) Kevin Pearson

Kevin Pearson

Kevin Pearson

Arogantní herec, který vás dostane svou nerozhodností a ochotou pomáhat druhým.

Sezóny 3
2016 - 2019

Kevin je rozvedený herec z Los Angeles, který hrál hlavní roli v sitcomu The Manny. S komedií skončí ve svých 36 letech s protestem, že seriál postrádá hluboké prvky a že je plný nesmyslných narážek, se kterými není zrovna dvakrát spokojen, a tak z této práce odhází. Stěhuje se do New Yorku, kde si jeho srdce získá divadlo, ve kterém se mu podaří získat místo jako nové postavě Davida ve hře Back of an Egg. Tam se seznámí se svou novou láskou, Olivií, která si stupidně užívá života a přiměje ho porozumět divadlu. Díky těmto hloupostem s ní odmítá Kevin ztrácet čas a nachází si novou přítelkyni Sloane, se kterou tráví čas i s její rodinou, dokud se nerozejdou. Svůj milostný život chce opět obnovit se svou bývalou manželkou Sophií. Kevin nenávidí svého otce za to, že ho opustil. Veškeré sny na nadějnou fotbalovou kariéru se mu rozdrtily, a proto podporuje ze všech sil své sourozence. Hlavně své dvojče, Kate.

Kevin je arogantní, sobecký, nerozhodný svalovec, který využívá své hvězdné kariéry, ale pod egoistickou slupkou se nachází milý, citlivý člověk.


Kevin je…

  • syn Jacka a Rebeccy
  • bratr Randalla a Kate

    Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
PaulieEvans

V 4. sérií sa stal mojou najobľúbenejšou postavou (hneď po Jackovi.) :)

17.3.2020 | 11:27:38
DanielaR

Líbí se mi jak se jeho postava rozvíjí.. že nejdřív vypadal jako namachrovaný slavný frajírek a postupně se začly ukazovat jeho problémy až se dostal na úplný dno.. a začal na sobě hodně pracovat a uvědomil si hodně věcí.. ale od začátku mi bylo jasné, že se pod tou slupkou frajírka skrývajé právě všemožné osobní problémy ať už z dětství nebo současnosti. Opravdu bych si přála aby jeho postava konečně dostala zaslouženou love story <3

4.2.2020 | 12:13:20
TapTap

Mám ho oveľa radšej ako Green Arrowa zo SmallVille :-) :-D ale je to veľmi dobrý herec všade :)

17.12.2017 | 15:54:34
SaDiablo

Po e15 mnohem sympatictejsi.

22.9.2017 | 23:39:12

Stav překladu

Epizoda S05E13: Brotherly Love

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Ciro7a
Korekce: @Kubc6a
Titulky sedí na lehce dohledatelné ver­ze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál This Is Us

Reklama

Nepřehlédněte

Pearsonovi si dají měsíční pauzu a pátá série bude zkrácena

Pearsonovi si dají měsíční pauzu a pátá série bude zkrácena

Stanice NBC odhalila vysílací plán pro seriál This Is Us, podle něhož do konce páté série zbývají pouhé tři epizody. Původně se měla pátá série skládat z 18 epizod. Jelikož se štábu stále nedaří natáčet epizody s dostatečným předstihem, zbývající díly budou odvysílány po 12. květnu.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny