This Is Us (Tohle jsme my) Novinky

Novinky

 • České titulky k epizodě The Dinner and the Date

  České titulky k sedmé epizodě čtvrté série jsou hotové. Titulky, které najdete v profilu epizody The Dinner and the Date, pro vás připravil @Phorbo. Po zhlédnutí se k nám nezapomeňte vrátit epizodu ohodnotit. Po zhlédnutí se k nám nezapomeňte vrátit epizodu ohodnotit.

  7 0
  7.11.2019 | 16:25Kubc6aDiskuze (3)
 • České titulky k epizodě The Club

  České titulky k šesté epizodě čtvrté série jsou hotové. Titulky, které najdete v profilu epizody The Club, pro vás připravil @Phorbo. Po zhlédnutí se k nám nezapomeňte vrátit epizodu ohodnotit. Po zhlédnutí se k nám nezapomeňte vrátit epizodu ohodnotit.

  9 0
  4.11.2019 | 16:07Kubc6aDiskuze (1)
 • České titulky k epizodě Storybook Love

  České titulky k páté epizodě čtvrté série jsou hotové. Titulky, které najdete v profilu epizody Storybook Love, pro vás připravil @Phorbo. Po zhlédnutí se k nám nezapomeňte vrátit epizodu ohodnotit. Po zhlédnutí se k nám nezapomeňte vrátit epizodu ohodnotit.

  11 0
  4.11.2019 | 8:01Kubc6aDiskuze (2)
 • České titulky k epizodě Flip a Coin

  České titulky ke čtvrté epizodě čtvrt série jsou hotové. Titulky, které najdete v profilu epizody Flip a Coin, pro vás připravil @Phorbo a o korekci se postarala @Packa. Po zhlédnutí se k nám nezapomeňte vrátit epizodu ohodnotit. Po zhlédnutí se k nám nezapomeňte vrátit epizodu ohodnotit.

  14 0
  1.11.2019 | 8:43Kubc6aDiskuze (7)
 • České titulky k epizodě Unhinged

  Randalla čeká první den ve funkci, jenže v jeho řadách se začne situace značně stupňovat. Jak to všechno dopadne, zjistíte již dnes, neboť @MagicBrownie a @Kubc6a vám přináší české titulky ke třetí epizodě. Po zhlédnutí se k nám nezapomeňte vrátit díl ohodnotit.

  10 0
  15.10.2019 | 18:38Kubc6aDiskuze (2)
 • České titulky k epizodě The Pool: Part Two

  S menším zpožděním vám přinášíme české titulky k druhé epizodě čtvrté série. Titulky, které pro vás připravili @MagicBrownie a @Kubc6a, najdete v profilu epizody The Pool: Part Two. Po zhlédnutí se k nám nezapomeňte vrátit díl ohodnotit. Přejeme pěknou podívanou.

  9 0
  7.10.2019 | 21:48Kubc6aDiskuze (6)
 • České titulky k epizodě Strangers

  Pearsonovi jsou zpátky s novou sérii a již ode dneška si můžete pustit zbrusu nový díl s českými titulky. Titulky, které pro vás připravili @MagicBrownie, @Packa a @Kubc6a, najdete v profilu epizody Strangers. Po zhlédnutí se k nám nezapomeňte vrátit díl ohodnotit. Přejeme pěknou podívanou.

  8 0
  28.9.2019 | 19:24Kubc6aDiskuze (3)
 • Mandy Moore prozradila, jak si čtvrtá série bude hrát s časem a čím první díl začne

  Herečka Mandy Moore nedávno odhalila pár novinek k nadcházející sérii, která se momentálně natáčí. Jak si čtvrtá řada bude zahrávat s časem a co můžete očekávat od první epizody čtvrté série, vám shrneme v tomto článku.

  4 0
  1.8.2019 | 20:22Kubc6aDiskuze (1)
 • Hvězda z Once Upon a Time sehraje důležitou roli ve čtvrté sérii

  Čtvrtá série nabírá první obsazení. K This Is Us se připojuje herečka Jennifer Morrison, dcera Sněhurky a prince Krasoně ze seriálu Once Upon a Time. Kromě této novinky představitelka Kate prozradila, na jaké události naváže první díl čtvrté řady.

  3 0
  11.7.2019 | 15:49Kubc6aDiskuze (1)
 • Velká trojka se vrátí 25. září

  Jak bývá dobrým zvykem, premiérový díl nadcházející série bude odvysílán v posledním zářijovém týdnu. Nové epizody budou vycházet časně ráno každou středu od 25. září. Těšíte se na návrat Pearsonových?

  15 0
  18.6.2019 | 20:48Kubc6aDiskuze (0)

Stav překladu

Epizoda S04E08: Sorry


Překlad: @Phorbo
Přečas: @badboymajkl
Titulky sedí na lehce dohledatelné ver­ze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál This Is Us

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nepřehlédněte

Nalaďte si This Is Us na ČT art

Nalaďte si This Is Us na ČT art

Jeden z nejúspěšnějších rodinných seriálů americké stanice NBC proklouzl do českého vysílání. Můžete jej sledovat každé úterý po dvacáté první hodině na ČT art pod názvem Tohle jsme my. Všechny epizody z první série budou vypuštěny v anglickém znění s českými titulky.

Reklama

Okénko do čtvrté série

Mandy Moore prozradila, jak si čtvrtá série bude hrát s časem a čím první díl začne

Mandy Moore prozradila, jak si čtvrtá série bude hrát s časem a čím první díl začne

Herečka Mandy Moore nedávno odhalila pár novinek k nadcházející sérii, která se momentálně natáčí. Jak si čtvrtá řada bude zahrávat s časem a co můžete očekávat od první epizody čtvrté série, vám shrneme v tomto článku.

Recenze první řady

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Stanice NBC nedávno odvysílala nový dramatický seriál, který svým příběhem oslovil i naši redakci. Umí stále NBC vyrábět kvalitní seriály? Pojďte se tedy podívat, co na první sérii říkají redaktoři.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny