This Is Us (Tohle jsme my)
97/100 - 88×

This Is Us(Tohle jsme my)

Seriál This Is Us se soustředí na skupinku několika lidí, kteří mají něco společného. Jejich životy se ale začnou proplétat velmi zvláštními způsoby.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Drama, Komedie, Rodinný
hrají
Sterling K. Brown (Randall Pearson), Milo Ventimiglia (Jack Pearson), Mandy Moore (Rebecca Pearson), Chrissy Metz (Kate Pearson), Justin Hartley (Kevin Pearson), Susan Kelechi Watson (Beth Pearson), Chris Sullivan (Toby Damon), Ron Cephas Jones (William Hill), Jon Huertas (Miguel), Alexandra Breckenridge (Sophie), Milana Vayntrub (Sloane Sandburg), Eris Baker (Tess Pearson), Lyric Ross (Deja), Faithe Herman (Annie Pearson), Melanie Liburd (Zoe)

William Hill

William Hill

Majitel zchátralého bytu, jenž opravuje, co mu síly stačí.

Sezóny 5
2016 - 2021

William Hill, alias Shakespeare, je pravým otcem Randalla. Byl závislý na drogách, ale rozhodl se je přestat brát poté, co na ulici viděl ve 3 ráno opici. Rovněž si uvědomil, že na člověka nic dobrého nečeká, když nad ránem chodí sám po ulicích. William vlastní poměrně chudý byt. Byt, ve kterém by nedokázal vychovat dítě, natož sám. Svého čerstvě narozeného syna položil před hasičskou stanici. To mu Randall po letech opustit. William se nakonec nastěhoval ke svému synovi a společně bojovali proti rakovině, která byla u Williama objevena. Tu následně není schopen porazit a umírá.

William umí hrát na klavír a nádherně zpívá. Jako mladý se těmito věcmi živil, ale jako většina hudebníků skončil v drogové mlze. Po čase se rozhodl vyléčit a napravit své chyby, a tak se účastnil shledání anonymních narkotiků, kde potkává svou druhou lásku.

William je tichý, soběstačný, sympatický stařík, který lituje svých chyb. Ty se snaží napravit.

William je…

  • biologickým otcem Randalla

    Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Studio 20th Television oslovilo tvůrce, aby pro This Is Us připravil spin-off

Studio 20th Television oslovilo tvůrce, aby pro This Is Us připravil spin-off

Když se cenami ověnčenému seriálu podaří u diváků vybudovat notnou přízeň, produkční studia dychtí po tom, aby jeho světlo nikdy nepohaslo. V případě This Is Us, které letos skončí šestou sérií, by produkční studio 20th Television stálo o volné pokračování.

Reklama

Závěrečná série

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Kde nás najdete?

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama