The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Spoilery k Growing Pains a Memorial

Spoilery k Growing Pains a Memorial

První díl 4. série už se nezadržitelně blíží na obrazovky CW, předtím si však můžete přečíst několik SPOILEROIDNÍCH drobečků k prvním dvěma epizodám, o které se podělila redakce Zap2it.

0 0
4.10.2012

Na světě existuje jediná věc, se kterou můžete počítat a to je: když nové díly Vampire Diaries dorazili do redakce Zap2it, přestali jsme dělat, co jsme dělali a začali sledovat. Je důležité mít v životě priority, jasný? CW nám štědře poskytla první dvě epizody 4. série s názvy „Growing Pains“ a „Memorial“, a i když jsme dostali přesné pokyny, co nesmíme prozradit, přesto pro vás máme několik pikantních informací. Takže poslední varování, protože odtud už to bude samý SPOILER!

Očekávejte opravdu sexy Stelena okamžiky. | Jako obvykle je zde jejich sladký romantický vztah a očividná symbolika, když Stefan navléká Eleně prsten na ochranu před sluncem na prst. Obzvlášť teď, když spolu můžou doslova strávit věčnost. Ale panečku na křížku, je to už pár let, co jsme viděli nějakou opravdu sexy a jiskrami nabitou scénu mezi Stefanem a Elenou – a Stelena fanoušci si to opravdu užijí právě v druhé epizodě Memorial. Bohužel, ta špinavá-žhavá-upíří-smyslnost nekončí tak, jak by měla. (Končí to zvratky, lidičky. Krvavými zvratky. Byli jste varováni. Ohledně těch krvavých zvratků.)

A pak je tu Damon. | Damon, který… má z Eleniny volby ve finále 3. série pořád hořko v ústech, ale přesto je odhodlaný zůstat jejím přítelem. Samozřejmě se jejich vztah stále více komplikuje, potom, co si Elena vzpomene, že potkala Damona jako prvního a na jeho milá slova, na která ji donutil zapomenout (na obě dvě události). Delena fanoušci si přijdou na své, když se tyhle vzpomínky budou Eleně vracet – dostanete možnost znovu prožít tyhle skvělé okamžiky z nové perspektivy. A ano, Elena se napije Damonovi krev, když Stefanova králičí strava nebude souhlasit s jejím bříškem… a řekněme, že to opravdu stojí za to.

V mnohých ohledech to vypadá, že je milostný trojúhelník zpět. Místo omílání starého Já-nevím-co-cítím, Elenin nový „stav“ vede k novým problémům a novým vztahům mezi ní a bratry Salvatory.

Bonnie je úžasná. | V mnohých ohledech je hrdinkou první epizody. Zatímco všichni kolem dostávají od Rady pořádně nakopáno (od Rady, která je mnohem chytřejší, než jsme očekávali), je Bonnie aktivnější, mocná a stěžejní. Rozhodne se sama zabít – alespoň dočasně – aby přivedla Elenu zpět mezi živé. Co se stane potom, má na ni nesmírný dopad. Kat Graham se v první epizodě opravdu předvedla a v druhé, si pustí do domu někoho, kdo sem předtím nevstoupil. A to je super.

Elena jako upír, je ochromena díky svému soucitu. | Vzhledem k tendenci Mystic Falls být v jednom kuse krvavou lázní, tak fakt, že Elena teď může doslova cítit smutek jiných lidí je velkým problémem. Jako obvykle se snaží všechny přesvědčit, že je v pohodě, zatímco v sobě dusí všechny vypjaté emoce, které na ní mají intenzivní vliv.

Nečekané objevení se na scéně! | Pochopitelně vám neřekneme, o koho se jedná, protože máme naší práci rádi, ale někdo, o kom jsme si mysleli, že ho vidíme naposled, si zaskočí do jedné z prvních epizod zpátky.

Jeremy a mrtví. | Předpokládáme, že Jeremy pořád vídá mrtvé. Ale, to není jediná věc, kterou vidí, kdežto ostatní lidé ne. Hmmm.

Klaus/Tyler je fantastický. | Ano, zbožňujeme Josepha Morgana a je očividné, že bude zpět – mezitím si ale nezapomeňte užít Michaela Trevina jako Klause, protože odvedl dobrou práci a je to prostě zatracená sranda ho sledovat. (Jen tak mimochodem, Klaus a Caroline se ocitnou v žhavé intenzivní chvilce – zatímco je v Tylerově těle. Ale na Klausovu obranu, se jí to pokoušel říct, než ho svými rty umlčela.) Později, když už má Tyler svoje tělo zpátky, uvidíme od něj opravdu heroický okamžik, který se utvářel velmi dlouho. Co se Klause týče, tak první věc, kterou udělá, jakmile se ocitne ve svém těle je, že někomu pěkně surově zlomí srdce.

Damonův nový přítel. | Nějakou dobu se ví, že se Damon v druhé epizodě svěří „nečekanému příteli“ – a taky že jo. Ale je jasné, že Alarica jen tak snadno nenahradí. Dokonce přiměje Elenu, aby si přesedla, když si zkusí sednout na židli, na které v Mystic Grill baru sedával Alaric.

Tak co? Jak jste netrpěliví na stupnici od jedné do deseti? Co ze spoilerů vás nejvíce překvapilo? A na co se nejvíc těšíte?

Původní článek The Vampire Diaries Season 4 scoop: Stelena, Delena, and 6 more things to expect

Zdroj: CW

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama