Vikings (Vikingové) Dvě nové herecké posily k Vikingům

Dvě nové herecké posily k Vikingům

Dvě nové herecké posily k Vikingům

Druhá série sice bude až roku 2014, ale už nyní známe dva nové herce, kteří přibudou na palubě Vikingů.


2 0
12.6.2013

Včera byly oznámeny dvě nové tváře, které se objeví v seriálu Vikings. První posilou je britský herec Linus Roache. Tento herec se narodil roku 1964 a ztvárnil poměrně hodně filmových rolí. Nejvíce se divákům zapsal do paměti rolí Michaela Cuttera v americkém seriálu Právo a pořádek (zde působil v 63 epizodách). Jeho největší filmovou rolí byla postava Thomase Wayna ve filmu Batman začíná.

V seriálu Vikings bude hrát postavu krále z Wessexu, což bude hlavní protivník Ragnara Lothbroka. Doufejme, že tato postava bude alespoň tak dobrá jako byl Aelle z Northumbrie, který byl v první sérii hlavní Ragnarovým nepřítelem.


Druhou novou seriálovou posilou je mladý kanadský herec Alexander Ludwig, kterého můžete znát z filmu Hunger Games, kde si zahrál postavu Cata. Alexander je také zároveň zpěvák a model. V seriálu ztvární postavu Bjorna, syna Ragnara. Děj mezi první a druhou sérií zřejmě značně postoupí, proto bude muset hrát postavu Bjorna starší herec.

Každopádně už jsme se konečně dozvěděli náznaky toho, co se bude dít a k jakým změnám dojde. Doufejme, že přibudou i další postavy, které se nám pořádně vryjí do paměti.

Diskuze /5

KevSpa

Linus Roache! Jupí! <3 :D

webmaster
12.6.2013 | 11:00:29
Athaeneus

Sakra, Bjorn se změní :/

15.6.2013 | 23:30:10
Skallagrim

Jestli Bjorn takhle zestárne, tak co potom Ragnar?

16.6.2013 | 21:18:04
Xavik

Tak on je vždycky problém hlavně u dětí, tam ta změna jde nejvíce vidět. Lidé kolem 30 – 50 vypadají většinou stejně, aspoň to tak dělají v seriálech. Takže o Ragnara bych neměl strach. Každopádně drobné info o Bjornovi sem napsal do fŕa, takže viz fórum. :) ( http://www.edna.cz/…cna-diskuze/?… )

admin
17.6.2013 | 19:48:14
Charity

no myslím, že Bjorn vyroste do krásy ;-)

6.7.2013 | 17:10:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pátá série

Rozhovor s tvůrcem o konci první poloviny páté série

Rozhovor s tvůrcem o konci první poloviny páté série

S Vikingy se nyní musíme na pár měsíců rozloučit, protože pokračování páté řady se dočkáme až za několik měsíců. Přečtěte si prozatím rozhovor s tvůrcem Michaelem Hirstem, jenž se vyjádřil k hlavním věcem, ke kterým došlo v desátém díle.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte e-mailem (na kevspa@edna.cz) vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je jejich aktuální věk?

Narozeniny

Hlídejte si nás