Vikings (Vikingové)
95/100 - 934×

Vikings(Vikingové)

Seriál z tvrdého a tuhého prostředí, z doby Vikingů, kteří byli nemilosrdnými bojovníky. Příběh sleduje dění legendárního Ragnara Lothbroka a jeho rodiny, který bojuje s nástrahami tvrdých severských podmínek.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | History, Amazon | 43 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Katheryn Winnick (Lagertha), Gustaf Skarsgård (Floki), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Georgia Hirst (Torvi), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Clive Standen (Rollo Lothbrok), Jennie Jacques (Judith), John Kavanagh (Prorok), Moe Dunford (Aethelwulf), Alyssa Sutherland (Aslaug), Linus Roache (Ecbert)

Katia

Katia

Kyjevská kněžna, která se až moc podobá Ivarově bývalé manželce.

Sezóny 1
2020 - 2020

Kníže Oleg představuje velmi dominantního muže, nicméně delší dobu vládl bez manželky. Tou se pak stala žena jménem Katia, kterou Oleg ihned představil svému příteli Ivarovi. Ten však nevěřil svým očím, když ji spatřil, protože mu až moc připomínala jeho zesnulou manželku Freydis. Ivar tuto podobu nepovažoval za žádnou náhodu, dá se totiž říci, že si myslel, že se ho tímto snaží bohové potrestat.

Katia nejenom vypadá jako Freydis, ale zároveň se tak i chová, nicméně jí skutečně není. Když jí Ivar poví o tom, že vypadá přesně jako jeho zesnulá manželka, tak to Katia bere jako lichotku. Nicméně on to myslí smrtelně vážně, což záhy zjistí.


Postupem času si Ivar a Katia vybudují přátelský vztah, nicméně Ivar zřejmě nikdy nepřestane myslet na to, jak moc je podobná Freydis. Avšak když ji viděl jeho bratr Hvitserk, tak mu nepřišlo, že by byla Freydis nějak podobná. Je celkem dost možné, že si to myslí jen Ivar.

Katia je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Fakt kočka.

4.4.2021 | 12:50:56
Kothy

Zaludna posava.

1.3.2020 | 14:10:52

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama