Vikings (Vikingové) Freydis

Freydis

Freydis

Bývalá otrokyně, kterou si Ivar vzal za ženu.

Sezóny 1
2017 - 2019

S Freydis jsme se poprvé setkali v Yorku, kde ji Ivar hodlal obětovat bohům, nicméně ona mu to dokázala rozmluvit. Poté byla převezena do Kattegatu, kde se stala jednou z mnoha otrokyň. A po čase se s Ivarem opět setkala, tentokrát si ho však dokázala omotat kolem prstu.

Ivar se do ní brzo zamiloval, zatímco ona jím byla naprosto posedlá. Považovala ho za svého boha, a proto mu slíbila, že mu porodí syna. Ivar jí uvěřil a vzal si ji za ženu, zatímco Freydis s ním někdy dokázala slušně manipulovat.


Freydis má poněkud zvláštní povahu, nicméně když dojde na nejhorší, tak je schopna jednat racionálně. Když Ivarovi slíbila, že mu porodí syna, tak mu zároveň slíbila, že se bude jednat o dalšího boha.

Freydis je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pjasatoo

Mě by zajímalo, jak se Freidis posune, teď je ženou Olega tak nevím no(anebo to je její potomek)…

4.2.2020 | 21:35:29
Golradir

Freydís <3 <3 <3

20.2.2019 | 21:51:01
Kothy

Zvlastni postava…

20.2.2019 | 16:48:16

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás