Vikings (Vikingové)
95/100 - 946×

Vikings(Vikingové)

Seriál z tvrdého a tuhého prostředí, z doby Vikingů, kteří byli nemilosrdnými bojovníky. Příběh sleduje dění legendárního Ragnara Lothbroka a jeho rodiny, který bojuje s nástrahami tvrdých severských podmínek.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | History, Amazon | 43 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Katheryn Winnick (Lagertha), Gustaf Skarsgård (Floki), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Georgia Hirst (Torvi), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Clive Standen (Rollo Lothbrok), Jennie Jacques (Judith), John Kavanagh (Prorok), Moe Dunford (Aethelwulf), Alyssa Sutherland (Aslaug), Linus Roache (Ecbert)

Olaf

Olaf

Norský král, se kterým chce Ivar uzavřít spojenectví.

Sezóny 2
2019 - 2020

Král Ivar Bezkostý začne hledat mezi vikinskými králi spojence, a proto se rozhodne kontaktovat krále Olafa, za kterým pošle svého bratra Hvitserka. Ten však nemá v plánu uzavřít spojenectví mezi Ivarem a Olafem, ale mezi sebou a Olafem.

Poté, co Hvitserk dorazí za králem Olafem, je s ním zacházeno velmi špatně. Hvitserkovo odhodlání je hned několikrát otestováno, zatímco se Olaf rozhoduje nad tím, jak naloží s ním a s jeho nabízeným spojenectvím. Nakonec se rozhodne uzavřít spojenectví s Hvitserkem a společně s ním napadnout Kattegat.

I když se Olaf přidal na Hvitserkovu stranu, tak stále přemýšlí nad tím, zda se rozhodl dobře. Hvitserk ho však ujišťuje, že udělal správné rozhodnutí, protože Ivar musí být zastaven. Olaf se následně účastní bitvy o Kattegat, i když ne nijak aktivně, ale hezky v pohodlí svého křesla.

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama