Vikings (Vikingové) Pekitaulet

Pekitaulet

Pekitaulet

Vůdkyně kmenu domorodců na Newfoundlandu.

Sezóny 1
2020 - 2020

Na Newfoundlandu je minimálně jedna osada, ve které žijí původní američtí obyvatelé. V jejím čele stojí Pekitaulet, která má dva syny – Peminuita a We'jitua. Ta je ve své osadě velmi uznávaná, protože jde o moudrou a spravedlivou ženu.

Jednoho dne jejich osadu navštíví jeden poblázněný Viking, kterému Pekitaulet dovolí bydle kousek od jejich osady. Nějakou dobu však strávila v jeho přítomnosti, protože se díky němu naučila několik vikinských slov.


Později se v jejich osadě objeví další Vikingové, kteří už představují větší hrozbu. Avšak vzhledem k tomu, že jsou jejich úmysly dobré, jim dovolí zůstat. V tu chvíli však netuší, že za to zaplatí velkou cenu.

Pekitaulet je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás