starší Hvitserk
Bjornův věrný společník s velmi temnou duší.
Hvitserk je druhorozený syn Ragnara a Aslaug. Jako malý neustále pobíhal po boku svého staršího bratra Ubbeho. Když vyrostl, tak obdivoval svého nevlastního bratra Bjorna, se kterým nakonec vyplul do Středozemního moře.
Hvitserk má komplikovanou osobnost, která v sobě ukrývá velmi temnou duši, jež se v příběhu ještě projeví. Je zamilovaný do Margrethe, která si vzala Ubbeho. Když však Ubbe a Margrethe měli jít na svatební lůžko, tak k sobě přizvali i Hvitserka.
Jako každý jiný Ragnarův syn tak i Hvitserk je zdatný v boji. Nejlépe ovládá boj se sekerou a mečem. Je znám tím, že si vlasy plete do copánků.
starší Hvitserk je…
Foto: History
Hodnocení
Vadilo mi na něm, že furt byl něčí poslušný pejsek, nikdy se neuměl rozhodovat sám za sebe. Ale pořád lepší než bard Sigurd s účesem na Jágra…
Otřesná postava. Hlavně v poslední sérii se z něho stal nesympatický ufňukánek, neschopný samostatného myšlení a jednání. Marně se snažím vzpomenout, jaký byl dřív.
Hodně nevýrazná postava bez charakteru…
trapak
Nemastny neslany…furt nevim co si o nem mam myslet.. Ale je fakt, ze si u nejakych bitev rikam, ze je take pekny magor
Ivaruv pejsek. HAF HAF
Sympaťák snáď v novej sérií dostane väčší priestor, aby sa prejavil. Mimo kamier som sa na ňom a na Alexovi (hercovi, ktorý stvárňuje Ivara) skvele zasmial.
vlez do prdelka který nemá svůj názor a jde tam kde jde více lidí nejméně mi sympatický z ragarových synů možná se to změní
Prej „temnou duši“, to čtu poprvé, tak uvidíme.., ale z bratrů ho mám rád nejmín, je i za Sigurdem :).
Takový nic moc…