Vikings (Vikingové) Thorunn

Thorunn

Thorunn

Kjetillova dcera, která čeká Helgiho dítě.

Sezóny 1
2017 - 2018

Thorunn je tichá dívka, která žije se svou rodinou v Kattegatu. Když však jednoho dne připluje Floki a všem oznámí, že našel zemi bohů, tak Thorunnina rodina dostane zájem se podílet na jeho expedici. Nakonec se k němu přidají a společně doplují na Island.

I když Island není zrovna takový, jak o něm Floki mluvil, tak se rozhodnou osídlit tuto pustou zemi. Osadníci se však brzy začnou hádat a bouřit, protože se jim tu nelíbí.


Thorunn a její muž Helgi se nezapojují do těchto sporů, protože tu chtějí v klidu žít. O to víc začnou usilovat o mír ve chvíli, kdy zjistí, že je Thorunn těhotná.

Thorunn je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás