Vikings (Vikingové) Upoutávka k epizodě The Most Terrible Thing

Upoutávka k epizodě The Most Terrible Thing

Upoutávka k epizodě The Most Terrible Thing

Ani po splnění Ragnarova snu se Bjorn necítí lépe, a proto se rozhodne dobýt Kattegat, a to za pomoci překvapivého spojence. Anglie se ocitá v nové situaci.

13 0
3.1.2019

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Regouvousus

Paní Lagertha musí tento díl zemřít!

3.1.2019 | 18:03:42
Batiatus

Alfréd je asi už len jediná kladná hl. postava, ktorá je nažive. Zvyšok už sú len neutrálovia alebo záporaci. Už aj tá Judith má od kladnej postavy ďaleko potom čo predviedla v tejto epizóde. I keď tá prestala byť kladnou zrejme už v momente keď prebodla princeznú s jej nenarodeným dieťaťom. Judith sa mi páčila ako nežná, nevinná kvetinka, ešte neskazená. Škoda že sa z nej stalo to čo sa stalo.

3.1.2019 | 21:07:27
Neuvěřitelné

Takže Harald vymění to, že vládne Kattegatu Ivar za to, že vládne Kattegatu Bjorn. Dobrá práce scénáristé!

3.1.2019 | 22:19:10
God of war

Ivar zabije Bjorna ještě lepší ale možná to k tomu směřuje.

4.1.2019 | 17:57:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Trailer k 6. řadě

Seriál Vikings se dočká šesté série, na jejíž první záběry se můžete už nyní podívat v první vydané upoutávce. Kromě toho vyšla i druhá upoutávka, která je na záběry mnohem bohatější. 

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás