The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

heminstein

Nechápu, proč se Rick a další nekryli třeba za auty, když po nich stříleli ze střechy, ale jenom utíkali.

#3184 Harimata
1.4.2014 | 17:02:05
Nika43

#3180 Cermb0: jo tak mě by to docela zajímalo ale není čas co sem tak koukala tak ani není celý v cz ne? já teda angličtinu celkem ovládám ale ne uplne dokonale a hledat pak kazde neznáme slovo to bych se od toho pc nehla.

#3185 Cermb0
1.4.2014 | 17:04:20
Harimata

Já tu byla třeba první, kdo tu zmínil kanibaly s Terminusem, ale dala jsem to do spoileru, který se zobrazí jen po rozkliknutí, takže nehrozí, že to člověk i nechtěně zahlédne a nad to jsem připsala, že je to komixový spoiler, aby se každý mohl rozhodnout, zda to rozkliknout, či ne. Přijde mi to jako nejjednodušší a nejohleduplnější řešení. Jenže to je prostě pro některé asi příliš.

1.4.2014 | 17:04:53
Harimata

#3181 heminstein: podle mě proto, že chtěli utéct, než je nějak obklíčí. Ale co by mě ještě zajímalo-proč to vypadalo, že Carla do toho vagonu dát nechtějí?

#3185 Cermb0
1.4.2014 | 17:07:16
Cermb0

#3184 Harimata: Hádal bych, že jen trik ze strany tvůrců, aby v tom bylo nějaké napětí :) Ale kdo ví, třeba to mělo opravdový důvod.

#3182 Nika43: Pokud se chceš na něco co se týče příběhu zeptat tak ti na to někde odpovím, kde by to nikomu nevadilo :) Jinak já četl většinu čísel ve slovenštině, stáhl jsem na netu a některé dokonce papírové :) I v angličtině.

#3186 Nika43
1.4.2014 | 17:21:49
Nika43

#3185 Cermb0: tak mě by zajímal celkově komix ale právě když sem ho hledala tak všude byl jen v angličtině nebo slovenštině a tu já fakt nemusím to by mě nebavilo.

#3199 LadyJ
1.4.2014 | 17:25:36
jaku

Tahle čtvrtá serie je nuda.Je to zbytečně natažené.Vše by se vlezlo tak do 5ti dílů a mělo by to aspoň nějaký spád.Koukám na to už jen abych věděl jak to dopadne,jen doufám,že to neskončí tak nějak divně jako třeba Lost

1.4.2014 | 17:40:00
Cermb0

Nebojte ve Washingtonu to bude cool :D

#3189 JackIsBest
1.4.2014 | 17:45:55
JackIsBest

#3188 Cermb0: Vážně…? Fakt asi přestanu chodit na tuhle diskuzi, protože mi to tady celý převyprávíte, než vubec něco vyjde…

1.4.2014 | 18:55:21
Cermb0

Dělal jsem si srandu, proto ten smajl.. Komiks čtu ale jsem ve stejné fázi kde seriál takže nevím jestli tam dorazí..

1.4.2014 | 18:56:57
Cermb0

*Respektive ± všechna čísla, která dějově odpovídají seriálu, protože si nechci až tak kazit překvapení..

1.4.2014 | 19:02:48
Majestic

#3171 Nika43: Nepřipadá mi, že by někoho urážel…a nic to nemění na faktu, že tady se má řešit hlavně aktuální díl, nikoliv děj komixu, který hodně lidí teprve čte a vy jim pak tady vyslepičíte různé dějové zvraty z komixu…prostě si to označte jako možná SPOILER a více tady nediskutujte a nepolemizujte o tom, co může, či nemůže vadit, když prozradíte z budoucího děje jak komixového, tak třeba seriálového universa.....

1.4.2014 | 19:41:38
kutas

Poslední díl se mi hodně líbil takhle kdyby vypadali všechny díly byl by to nejsledovanější seriál. Rick jeho postava se sune kupředu od farmáře po psychopatického vraha. I když v seriálu už není moc postav které nezabili živého člověka. Terminus útočiště pro všechny vypadá to na milé lidi, nechápu proč se Rick tak unáhlil když jím nechali zbraně. Škoda že vynechali mojí nejoblíbenější postavu Tyreese ale ten je asi v příštím díle vysvobodí. Těším se na další díly hlavně protože by se tam měli ukázat alespoň na chvíli staré postavy Morgan a Guvernér a Beth!!

1.4.2014 | 20:20:00
rockyzz

#3090 ZvacA: UHUHUUH „výborné první řady“, musím souhlasit co se týče excelentního pilotu, skvělé druhé epizody, velmi dobré třetí epizody, toť vše, čtvrtý díl byl průměrný, pátý velmi podprůměrný a šestý nejhorší epizodou celého seriálu, takže „výborné první řady“ oh nein, čtvrtá řada naopak je zatím to nejlepší co seriál přinesl.

#3197 ZvacA
1.4.2014 | 20:24:34
rockyzz

#3090 ZvacA: UHUHUUH „výborné první řady“, musím souhlasit co se týče excelentního pilotu, skvělé druhé epizody, velmi dobré třetí epizody, toť vše, čtvrtý díl byl průměrný, pátý velmi podprůměrný a šestý nejhorší epizodou celého seriálu, takže „výborné první řady“ oh nein, čtvrtá řada naopak je zatím to nejlepší co seriál přinesl.

1.4.2014 | 20:24:38
rockyzz

#3106 Hodooor: Jo, díky za vysvětlení s tou Beth, mi to vůbec nenaskočilo v hlavě, co se týče toho Carl ala Monster, tak je to prostě jen pubertáckej výlev, neudělal nic hrozně špatného (zlého) a i ten kluk kterýho zastřelil v tom lese jak tam byl Hershel, no, sebeobrana v takové situaci, v tom stavu ve kterým se svět nachází, rozhodně nebyla špatná věc.

#3200 hulmihoukoleen
1.4.2014 | 20:27:48
ZvacA

#3194 rockyzz: čtvrtá řada naopak je zatím to nejlepší co seriál přinesl

Odkud že to spadla tahle lopata? Ale jako recese fantastickej tah.

1.4.2014 | 20:46:56
hulmihoukoleen

#3143 Xelis: ohledně nápisů mi příjde divný proč by tam kanibalové psali to NEVER TRUST, podle mě půjde o nějakou předposlední štaci oběda před pánví :D

1.4.2014 | 20:52:55
LadyJ

#3186 Nika43: našla jsem komiks na netu i v češtině, ale je tam jen prvních 26 čísel, ale aspoň něco: http://the-walkingdead.blog.cz/…-dead-komiks

#3210 Nika43
1.4.2014 | 21:04:24
hulmihoukoleen

#3196 rockyzz: Sebeobrana určitě neni špatná věc, ale ten kluk v lese pokládal zbraň a nejevil žádný zájem jim jakkoli ublížit, v ten moment se Carlovi zdálo cool ho sundat, ale časem mu to začalo docházet, taky scéna chlapíka na louce v obklíčení zombíku (takhle by se asi choval Evžen a taky přežil nákazu doteď) na tom měla velký podíl. Carl mu chtěl původně pomoct, ale nic neudělal, tak se taky mohl cítit trochu zodpovědný za jeho smrt.

1.4.2014 | 21:14:27


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama