The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

JackIsBest

Už jen 194 dní :D :D

#3202 Cermb0
1.4.2014 | 21:54:59
Cermb0

#3201 JackIsBest: Hele Jackie, tak mě napadá přál by sis další díly LOST nebo Prison Brek ? Bez ohledu na to, že je uzavřený konec. :)

#3203 JackIsBest
1.4.2014 | 22:07:29
JackIsBest

#3202 Cermb0: Rozhodně ne :) Co jednou skončilo, skončilo, už bych to nebral jako součást toho :) Ty jo? :)

1.4.2014 | 22:31:57
Cermb0

Tak jako u Prison Break mě 4. řada chvílema doháněla k šílenství, prostě se mi moc nelíbila ale měla nějaké super chvilky. Ale ten scénář celkově a postavy to všechno bylo hrozně skvělý, takový pocity, nadšení.. nevim jestli to znovu zažiju. Lost se mi líbil dost ale Prison víc :) ale jak říkáš jsou to uzavřené kapitoly a tak to má být. Walking Dead mám rád ale nemůžu si pomoct nezažívám u toho to, co u výše jmenovaných :/ Jinak omlouvám se za to, že neřeším aktuální epizodu WD, vše co jsem chtěl říct jsem na toto téma už řekl.

#3205 mrco1991 #3206 JackIsBest
1.4.2014 | 23:01:22
mrco1991

#3204 Cermb0: Teba musel ten prison break velmi ovplyvnit ked to tu stale vytahujes :)

1.4.2014 | 23:09:10
JackIsBest

#3204 Cermb0: Walking Dead mám rád ale nemůžu si pomoct nezažívám u toho to, co u výše jmenovaných

Musím naprosto souhlasit. Ikdyž s WD už jsem si za půlku třetí a čtvrtou sérii nějaký „vztahy“ uvnitř konečně vytvořil, furt, furt prostě tam ta špetka něčeho chybí. Kdyby to bylo na stupnici, Lost & PB je jasná desítka, WD je zatím tak šest a půl. Třeba do druhý série mi nezáleželo skoro na nikom, nevím, co tomu chybí. Jestli jsou to herecký výkony, nebo to jak jsou ty postavy napsaný, fakt nevím :)

1.4.2014 | 23:26:57
LubosPubos

Lost super celej serial, PB dobra jen první serie.TWD je jinej serial. Je vic o lidech a jejich dost velkejch starostech. Posledni 2 roky se da koukat jen na TWD. Když koukam na Ednu, je to samej multikulti, homo, buzno serial. Jinak poslední díl presne ve stylu TWD. Vsichni mame teorii ale nakonec nas tvurci prekvapi. Moje teorie ze v Terminusu novacky kvuli karantene zaviraj.Vybrane jedince pouziji na pokusy na serum proti nemoci. Ono tolik kanibalu uzivit lidskym masem by asi neslo

#3209 Harimata
2.4.2014 | 2:42:45
Cermb0

Už jen zakončení epizod, u Prisonu byl cliffhanger na konci fakt neuvěřitelný, vždycky úplně OMG, co bude dál ? U Walking Dead se zase tak často napínavé konce bohužel nevyskytují… A to je jedna z věcí, které to prostě asi trošičku bohužel kazí..

2.4.2014 | 6:13:50
Harimata

#3207 LubosPubos: no, ale proč by pak ty lidi „vykošťovali“? Ty kosti na dvorku-to byly normálně obrané kosti. A navíc tvůrci WD si při smrti Lori nelámali hlavu s tím, že sníst člověka i s kostma může být i pro zombíka trochu problém, takže kdyby tím krmili chodce, tak by po tom zřejmě kosti nezůstaly, takže pořád se zdá nejvěrohodnější ten kanibalismus. Určitě se neživí jen lidským masem, mají to prostě jako další dostupnou surovinu. A vypadá to, že o idioty co k nim napochodují-nouzi nemají.

#3222 hulmihoukoleen
2.4.2014 | 7:01:18
Nika43

#3199 LadyJ: díky taky sem na to včera narazila ale právě tam toho je v cz dost málo :-/

2.4.2014 | 9:08:39
Bublaninamorava

hlavně jsem zvědavej jak vyřeší to, že když napochodovali jak dyliny do pasti a nechali se zavřít v bedně, kde kolem je 20–30 organizovaných, spolupracujících a asi i dost inteligentních a schopných lidí se zbranemi – jak se ted, když už to tak pohnojili, chtějí z toho dostat… scenáristi to asi vyřeší takto…

!!! POZOR – VELKÝ SPOJLER !!! :) ( Rick v lese při dvouminutovém obhlížení terminusu potkal osamělého chlapa, opřeného o plot, věřte nebo ne, byl to Chuck Norris – ten mu řekl, at tam napochodují a kdyby něco, že je pak osvobodí, podali si ruce a šli dovnitř. )

:)

#3213 Harimata
2.4.2014 | 9:13:01
Bublaninamorava

zde je vidět dokonce video, představující vstup Chucka Norrise do seriálu a jeho práce v lese s motorovou pilou, máme se na co těšit..hihih :) http://www.youtube.com/watch?…

2.4.2014 | 9:20:39
Harimata

#3211 Bublaninamorava: Pokud tam pro ně budou chodit jen tak, bez toho, aniž by tam hodili třeba nějaký uspávací plyn, nebo je nějak zdrogovali jídlem, či vodou, tak je jistá šance toho člověka, co tam pro ně jde napadnout, sice jim chybí nějaká zbraň, ale ohrozit ho určitě můžou, co mají, nebo nemají u sebe, to je těžko říct, nebo jestli není ve vagonu něco, co by se dalo použít. Jen teda pokud zajmou nějakou bezvýznamnou osobu, může se stát že jim řeknou, že ať ho třeba zabijou, že se jim tam promění v zombíka-čerstvého a plného síly. určitě to nebude jednoduché, ale mají teď veškerý volný čas k tomu, aby vymysleli nějakou strategii, pár verzí možných scénářů a co v tom případě dělat. Glennova skupina může mít nějaké informace, které my nemáme, třeba jim nabídli, aby se k nim přidali, možná ještě mají možnost nějaké „diplomacie“. Možné je všechno ;-)

2.4.2014 | 9:21:57
JackIsBest

Verzi jak to muze byt je milion a ja se moooc tesim :D jak uz jsem rek vidim to na nejakou superakci od ricka zase, V Carlove klobouku bude zbran! :D

2.4.2014 | 10:20:01
Cermb0

Sorry hoši ale myslíte si, že by měl přibližně 14 letý kluk na hlavě přibližně kilogramovou zbraň a vesele by bez problémů běhal ? Ve WD je možný spousta věcí ale nevim jestli tohle :D

#3216 JackIsBest
2.4.2014 | 10:56:28
JackIsBest

#3215 Cermb0: Jasně že to nemyslim vážně :D :D

2.4.2014 | 12:03:08
Cybercaf

Kouzelný klobouk kouzelníka Pokustóna :D Né vážně tohle neni špatnej nápad, jen pochybuju o zbrani ve formě pistole, ale třeba takovej nůž by tam mít mohl :)

2.4.2014 | 12:14:37
JackIsBest

Já si nemůžu prostě pomoc ale mrzí mě, že prostě nezapojili do světa WD ten čas zimy. Přecejen, 6 měsíců na cestě ještě s těhotnou ženskou neni jen tak. Furt si nějak snažim uspořádat v hlavě, co asi přes zimu s né moc zásobama jídla a paliva mohli dělat.

#3219 Harimata
2.4.2014 | 12:41:17
Harimata

#3218 JackIsBest: Taky nad tím přemýšlím jak by to člověk asi v reálu mohl zvládat s těhotnou, teďka jsem zrovna v 8. měsíci a nechtěla bych být někde v zimě mezi zombíkama. Navíc co tak znám ostatní těhotné, tak je dnes skoro zázrak, když nemají nějaké problémy, buď zvrací, nebo jsou unavené, že prospí celý den, jsou náchylnější k nemocem, čím dál víc se jim zhoršuje fyzička, mají problémy s dušností-mají utlačené plíce a zvýšený objem krve-navíc se může objevit jakási. těhotenská demence, dělá to zvýšený estrogen, ten funguje i jako tlumící prostředek, takže zapomínají, mají pocit že hloupnou a to jsem tu vyjmenovala jen tak půlku věci… no prostě v zombie světě to není sranda.

#3220 JackIsBest
2.4.2014 | 12:50:34
JackIsBest

#3219 Harimata: Prostě to bylo asi „House to House“ den za den no. Myslíte že se někdy potvrdí skutečná časová linka v celym wd? :D

2.4.2014 | 12:54:46


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama