The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Komanc

#3088 Cybercaf: Aha, tak to mi uteklo, ze to byl nas Bob… Na me to v ten danej dil pusobilo spis jako flashforward – proto jsem z toho usoudil, ze tyhle dva neumrou :) (v ten dil jsem myslel, ze se najdou a nejak se zaridej – ale bylo mi teda divny, ze mel Daryl svou motorku, to je fakt :D)

1.4.2014 | 10:26:02
Radim79

Mě se poslední díl líbil. Když to tak vemu, tak většina seriálu co jsem sledoval tak serie končily taky něčím na způsob To Be Continued…

1.4.2014 | 10:28:55
cechman

Už vím, kde je Beth :D V čase 36:10, jak Rick a skupinka utíká, http://oi58.tinypic.com/2wm3upj.jpg Proběhli kolem ohlodaných kostí

#3126 sarii25
1.4.2014 | 10:29:23
+Daryl+

#3120 Tharia: Stahuji na Hellspay,můžeš si vybrat v jaké kvalitě!!! Za malý poplatek si stáhneš hromadu seriálů. Titulky si k tomu můžeš přidat sám,jaké si vybereš. Většinou,ale když už je to i s titulkama v obraze,není dobrá kvalita!! Proto raději stáhuji zvlášť film a hledám k tomu vhodné titulky,pak je to kvalitnější vizuelní zážitek!!!Dopo­ručuji.

1.4.2014 | 10:35:20
+Daryl+

#3118 Hodooor: True detective je zatím nej detektivka roku. Metafyzický triller,depresivní. Užíváš si herecké výkony těch dvou detektivů!! Jen při domýšlení některých věcí Ti naskočí husí kůže,ale stříkání krve nečekej! WD miluju,je to jiné,a zase jinak skvělé!!!

1.4.2014 | 10:48:32
sarii25

#3123 cechman: Beth určitě v Terminusu není.

Díl byl dobrej, ale zklamalo mě, že přeci jen nikdo ( nepočítám Joeovu partu) nezemřel. Aspoň v tom vagóně jsem čekala, že jeden z party Maggie a spol. bude chybět a že si domyslím, kde asi je, že :-D No nic, počkáme si do příští sezóny, jsme fakt zvědavá jak to bude dál. Hlavně až a jestli vůbec dorazí Carol. Ty a Judith do T.

1.4.2014 | 10:55:30
Harimata

Když jsem si to pustila, první mě popadl vztek, že jsem si omylem stáhla špatný díl kvůli té věznici :-D

Flashbacky sice měly smysl, ale klidně je mohli dát do jiného dílu, kde by to nezabíralo tolik času. Jinak mě spíš nudily. Už ze začátku mi bylo jasné, že tenhle díl nic velkolepého nebude, jednak kvůli zamrdávání času flashbackama, jednak kvůli pomalému vývoji.

Vážně pochybuju, že by Rick měl krom zakopaných zbraní nějaký konkrétní plán, prostě to bylo jen pozvednutí morálky. Taky pochybuju, že nám neukázali, že by se setkali s Tyem a Judith, ježiš, vždyť by z toho byli s Carlem úplně hotoví, když by viděli,že žije.

Co mi vadí-Joeova skupina řekla Darylovi, že v Terminusu nejsou dobří lidé. Řekl to Rickovi? Pokud jo, tak mi ten jejich plán moc chytrý nepřišel. 5 minut obhlíží budovu a jim to stačí. Hm, fajn. A překvapilo mě, kolik lidí v Terminusu je, a že v tom případě neviděli Rickovu skupinu, nebo že je naopak neviděl Rick, no jo, ale to by museli třeba den počkat. Taky mě zaráží, jak snadno se k sobě umí lidi plížit-první ten typan k Darylovi v minulém díle ve scéně s králíkem, teď zas Joe k Rickovi a Michonne. Dost pochybuju, že tam mají všichni takový talent na bezhlučnou chůzi.

Jak se tam pořád všichni dojímají nad tím, že jsou monstra, nebo že už nejsou jako dřív-asi jsem dost netolerantní, ale už mě s tím serou. Tak si vyberte, buď budete jako dřív, ale mrtví, nebo budete monstra, ale živí. Ještě to chápu u Carla, je to malý puberťák a sklony k tomu logicky má. Ale ostatní? :-/

Co je ta záhadná místnost mě moc nezajímá, prostě je to nějaké rituální místo, které svým způsobem pomáhá obyvatelům Terminu mít pocit, že co dělají není tak zlé. Taky by mě zajímalo, jak nabírají nové členy, ale myslím, že jich asi moc nenabírají-tozn., že se k tomu dostali až když byli pohromadě, takže tipuju, že původně to bylo opravdu místo, kde chtěli shromažďovat lidi, ale zvrhlo se to v kanibalismus. Kdo nesouhlasil, byl snězen. Díl byl dobrý, líbil se mi, ale taky mi moc finálový nepřijde.

#3128 Nika43
1.4.2014 | 11:10:34
Nika43

#3127 Harimata: ale joeova skupina nikdy neřekla že tam nejsou dobří lidi. jen že takové jako oni tam nepřivítají s otevřenou náručí

#3173 +Daryl+
1.4.2014 | 11:16:40
MatusBeres

SerialETD lamal rekordy vo finale zatial najuspesnejsie finale 16 mil divakov 4 seria bola o 25% viac sledovanejsia nez 3 seria

1.4.2014 | 11:42:30
Alex02

ako poznám plytké scenáre Walking Dead, Carol&spol. boli určite práve pred bránami Terminusu, keď začuli streľbu a určite celú situáciu odniekiaľ potom pozorovali… takisto predpokladám, že minimálne jeden celý diel prvej polovice 5. série bude flashback o tom, čo sme sa nedozvedeli – čo sa stalo, keď Glenn&spol. prišli do Terminusu, zvyšok putovania Carol&spol., možno aj nejaká odbočka k osudu Beth

odhadujem, že prvá polovica 5. sezóny bude len o prežívaní v Terminuse postupne ústiaca do midseason finaly o tom, ako „naša skupina“ ovádne Terminus, aby si v druhej polovici 5. série mohli v Termine budovať ďalšie útočisko no a potom sa proste zase niečo s blížiacim sa season finaly posere

takže ta mňa asi tak…

1.4.2014 | 11:42:57
Tharia

je možný že první díl páté serie vubec nebude navazovat, to je fakt, že by to mohlo být o tom jak glenn a spol se dostali do vagonu a o carol a spol a o beth. Ale furt tajně doufám že pátá serie nebude jen celá o terminu

1.4.2014 | 11:50:21
markacek

me to uz prijde jako donekonecna natahujicise serial.. nic se tam poradne nedeje… pouze se neustale pohybuji z A do B. neco dostanou a okamzite jim to zase scenaristi seberou...... Jak bylo krasny kdyz v prvni serii se fakt tech zombiku bali.. a ne jako ted, kdy jdou a ve 3 vymasakrujou velkou skupinu… dalsi co me neustale zarazi je ze po dejme tomu 4ech letech je porad vsude munice jak kdyby si ji znovu vyrabeli :-) ale to k tomu asi parti :-)

1.4.2014 | 12:18:55
KarlCZ

Náhodou…osobně musím říct, že se mi poslední epizoda líbila moc…alespoň to skončilo napínavě..alespoň máme jistotu, že 5. série začne napínavě a ne, že Rick bude sklízet úrodu…a rozhodně lepší, než konce 3. série…kde se Guvernér vrhl do věznice, párkrát po něm vystřelili a on zdrhl…čili tenhle díl, supr…:), lidé v Terminusu budou asi dobří maníci…už jen to, jak jsou neopatrní a samozřejmě taky kvůli tomu, že chytají lidi…:D, hlavně, že se všichni zase sešli a že je Judith v pořádku…:)

1.4.2014 | 12:24:30
Vav

A ten kluk,kterého tam sežrali zombíci a volal o pomoc, to byl asi ten co měl být zrovna na hlídce z Terminusu? Celá tahle série byla jenom o tom udělat si půdu pro další sérii, vlastně to možná ani nebyla plnohodnotná série…jen tam všichni šli až se sešli…žádný pořádný děj…Koukala jsem na každý díl, a jen jsem čekala kdy už se něco stane, a když se ještě nic pořádného nestalo, tak už série skončila :-D

1.4.2014 | 12:31:33
docinka

Já jsem s posledním dílem spokojená, i když se překvapení nekonalo… čekali jsme ho všichni a čekali že nám spadne brada a nic…Rick se v tomto díle povedl, psychicky neustál možné znásilnění syna, takže jsem mu fandila :) I já se přikláním k verzi, že Terminus je hnízdo kanibalů, ona místnost mi připomíná taky rituální místnost za zemřelé příbuzných těch co to v terminusu „vedou“…možná se mylím, jen mi to tak blesklo hlavou…ostatní lidé pozavíraní v kontejnerech a všude možně, si modlitební místnost těžko udělají… Jen mi ještě vrtá hlavou, proč zrovna naši celou skupinu zavřeli do vagonu a ne mezi ostatní, kteří jsou tam pozavíraní. Nicméně se těším na pokračování…myslím, že se bude špekulovat dlouho, co se asi bude dít… Jinak můžu doporučit following s kevinem baconem, tomorrow people, arow, hannibal, true detectiv a samozřejmě GoT…ani jedním neuděláš chybu a rychle ti to do října uteče :)

1.4.2014 | 12:52:44
docinka

Ještě…stahuji přes hellspy, jsem spokojená, i když je to za poplatek…je tam nabídka v mnoha kvalitách…ještě se dívám i přes e-serial, tam to dávají ke shlédnutí zdarma a docela je to tam rychle vložené, takže někdy i ušetřím na hellspyi kredit…

1.4.2014 | 12:56:14
Harimata

No, kdyby to nebyli kanibalové, tak by mě zajímalo, jak by scénáristi vysvětlili ty kosti na dvorku-páč byly od krve, takže klasické kosti zbavené masa. Zajímalo by mě, jestli si Glenn s Megie a jejich skupinou dali tu jejich baštu :-D že jim hned při vstupu okamžitě cpou talíř to vypadá, že buď jim do toho jídla něco dají, nebo že chtějí, aby se tím jaksi sami ušpinili, že snědli lidské maso.

1.4.2014 | 13:02:00
JackIsBest

Nekdo tu psal ze po ctyrech letech maj hafo munice, vzdyt neubehli ani cele dva roky lidi :D

1.4.2014 | 13:06:51
Cybercaf

Já myslím že i kdyby to bylo 5 let, tak jim pořád zbývá munice na léta válek :D

1.4.2014 | 13:10:47
Nika43

tak u nich je to taky trochu jiný než u nás tam mají bouchačky normálně v obchodech u nás normální člověk pokud sám pistoli nevlastní tak kde jí vezme?

1.4.2014 | 13:28:54


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama