The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Cermb0

Jackie omlouvám se, já jen, že už asi 4× jsem viděl jak někdo někde zmínil že Carl by mohl mít pistoli v klobouku tak to už to jako vtip nevypadalo :D S tou zimou mě to taky mrzí, v komiksu v tomhle ohledu není problém a má to své kouzlo.. Ale život těhotné v zimě mohli ukázat, sbližování Michonne s Andreou.. Alespoň jeden díl..

2.4.2014 | 14:28:09
hulmihoukoleen

#3209 Harimata: Když si zmínil Lori napadlo někdy někoho že jí zombíci nemuseli sežrat, že prostě Carl v sobě nenašel dost odvahy,vystřelil do prázdna a Lori se proměnila. Lori by se pak mohla potloukat po vězení jako walker. Vězení bylo docela velký a určitě nebylo celý pročištěný.

#3224 Harimata
2.4.2014 | 16:03:08
Cermb0

Jo tělo Lori to je věčné téma.. Buď prostě byla sežraná, na což lidé reagují, že to není možné aby jeden walker sežral za takových 30 minut tělo i s kostma.. Já to beru tak, že herečka nechtěla, aby tam byla její mrtvola a tak to takhle stupidně vyřešili..

#3225 Harimata
2.4.2014 | 16:11:51
Harimata

#3222 hulmihoukoleen: no, to mě napadlo hned, páč mi přišlo debilní, že by ju snědl komplet celou, ale řekla bych, že tvůrci to udělali tak, že ten zombík ji vážně sežral. A někde by na ni asi narazili, v té části to pak myslím vyčitili.

2.4.2014 | 19:56:06
Harimata

#3223 Cermb0: což by bylo zvláštní :-D herec co hraje v zombie filmu nepočítá s tím, že tam jednou bude pravděpodobně i jeho mrtvola :-D

2.4.2014 | 19:57:05
Cermb0

V 5. serii se více zaměříme na 3 vedlejší postavy: Herec Andrew J. West – který hraje Garetha (vůdce přeživších v útočišti Terminus a který byl poprvé viděn ve finále 4. serie) bude mít větší rozpětí v další serii po boku dvou již nám známých hereček.

Alanna Masterson – která hraje Taru (bývalou Guvernérovu následovnici) a Christiana Serratos – která hraje Rositu (členka vojenské party, která se snažila dostat Eugena Portera do Washingtonu) – se také více projeví.

The Walking Dead zaznamenalo rekordní hodnocení finální epizody 4. serie – podle předběžných údajů se 15,7 milionů diváků dívalo na premiéru této epizody a tím se stala tato epizoda nejsledovanějším finále. ( Druhá nejsledovanější epizoda vůbec, nejvíc sledovaný díl byl 4×01)

Tvůrce Robert Kirkman řekl v TVLine o finále: „Máme trochu pocit, že potřebujem více záhad, aby si nad tím mohli diváci lámat hlavu, proto jsme nechali osud Beth, Carol, Tyreese a Judith nejasný. “ Pobyt našich přeživších vyřešíme poměrně rychle, až se vrátíme v 5. serii.“ Dále dodal: „Kdo jsou lidé obývající Terminus a jaké jsou jejich plány – tím se budeme v 5. serii zabívat také poměrně krátce.“

Scott Gimple – režisér TWD řekl, že dalších 8 epizod bude výrazně odlišný od charakteru 4. serie.

„Řekl bych, že tyto epizody budou více akčnější, se spoustou velkých zvratů,“ řekl Gimple. „85% našich přeživších je zase spolu a jak diváci dobře odhadují, chystáme se je nechat pohromadě, protože nám to dává zcela novou emocionální dynamiku.“

Gimple vzkazuje fanouškům:“Při­pravte se na velmi odlišné The Walking Dead .“

#3227 JackIsBest #3228 ZvacA
2.4.2014 | 20:03:49
JackIsBest

#3226 Cermb0: Tak nějak bych si to představoval :) Někdo z našich rozhodně umře protože je už moc postav a další přibyli. Řekl bych že tak o tři přijdeme, takové ty méně výrazné. Bob, ikdyž ho mám rád jako postavu a je to sympaťák, pak Eugene, a furt mám namysli někoho z dvojice Maggie – Glenn. Beth bych řekl že bude mít svojí linku a v mid finále se třeba zase setká s našima :) Samozřejmě jen mé domněnky. Gareth bude něco jako Guvernér no, na pár dílů „hlavní“ postava. :D

2.4.2014 | 20:53:01
ZvacA

#3226 Cermb0: Zajímavý, dík. Ovšem s větou Připravte se na velmi odlišné The Walking Dead jsem málem přišel o všechny čakry.

2.4.2014 | 21:34:13
Hodooor

Prý se taky chystá spin-off seriálu, mělo by to být z prostředí Walking Dead ale jiné postavy a na jiném místě, což by mohlo být zajímavé protože by se nemuseli vůbec držet komiksu a tím by to bylo mnohem napínavější jelikož z komiksu se toho spousta proflákne dopředu (jako třeba kanibalové) a pak už to všichni čekají a už to není žádný šok. Nevim teda jestli až po skončení WD nebo to bude běžet souběžně..?

A někdy v červenci má začít The Strain (http://www.imdb.com/…e/tt2654620/?…) není to sice o zombíkách ale o upírech, ale napsal to G. del Toro tak aspoň na první díl kouknu :) ..z traileru toho zatím moc poznat není :D

#3230 ZvacA #3233 Cermb0
2.4.2014 | 23:10:19
ZvacA

#3229 Hodooor: Dík za tip. Osobně jsem se kdysi chystal na tu knižní trilogii, ale sešlo z toho. Asi přece jen do toho půjdu v očekávání na seriál. Jen se bojím, že z toho vyjde jen taková pohellboysku slušná prkotina, která se nebude brát moc vážně.

3.4.2014 | 9:29:08
Bublaninamorava

no, myslím, že pochopili, že to co předvedli ted, nebylo fakt nic moc a tak se to snad konečně budou snažit napravit, seriál by si to jistě zaloužil… uf uf

nebo se naseru já, vezmu nůž z kuchyně a vletím tam sám… hihi

3.4.2014 | 9:41:09
JackIsBest

To Strain vypadá zajímavě ten námět se mi líbí, určitě to okusim :)

3.4.2014 | 13:41:57
Cermb0

#3229 Hodooor: O tom spin off Walking Dead jsem slyšel, prý 2015 ? Bylo by zajímavé sledovat 2 různé a zároveň stejné seriály :D Mohli by nám ukázat také jinou zemi než Georgii a nebo ještě lépe, něco jiného než USA. :)

#3234 JackIsBest
3.4.2014 | 13:44:51
JackIsBest

#3233 Cermb0: Říká se že to má být spin off, ale prý se nejedná o stejné univerzum ;)

#3235 kiso1561
3.4.2014 | 15:37:06
kiso1561

#3234 JackIsBest: samozrejme že to bude rovnaké univerzum, inak by to ani spin off nebol

#3237 JackIsBest
3.4.2014 | 15:39:38
Lumicko

ja som to hovoril ze bude cliffhanger jak svina.. A potom nas nechaju cakat 190 dni.. good job omg.. :(

3.4.2014 | 15:45:59
JackIsBest

#3235 kiso1561: No ve skutečnosti to nemá být spinoff, ale spinoff z toho udělali lidi co o tom slyšeli, že to má vyjít, tak je to myšleno, jinak to nemá být prostě spinoff.

#3239 kiso1561
3.4.2014 | 18:53:50
JackIsBest

Prostě jen seriál podobný našemu WD, ale každý zdroj uvádí něco jinýho, nechme se překvapit :)

3.4.2014 | 19:01:53
kiso1561

#3237 JackIsBest: ok spin-off nie je správny názov, to by bol ak by sa v ňom objavila aspoň jedna známa postava (ako napr. Saul z BB dostane spin-off), ale je to ten istý svet ako TWD akurát úplné nové postavy a v úplne inom mieste na svete možno aj Európa, Ázia…

3.4.2014 | 19:24:45
k_ub0

jak to leti uz len 189 dnííí ::D:D:D

6.4.2014 | 21:38:59


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama