The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Ponine94

#3440 Kali: Co se týče mého názoru na tu situaci s Garethem a Bobem, cos popsala, nemyslím si, že by se znali z dřívějška. Gareth přeci oslovoval jménem všechny a navíc, Bob nebyl s Rickem v té skupince a už byli v Terminusu dřív, tak kdo ví, co vše se od nich Gareth dozvěděl. A proč brečel v tom lese… já osobně si myslím, že je škrábnutý od toho mrtvého, co ho chytil ve vodě, a brečí, protože Sashu miluje a ví, že umře…

21.10.2014 | 7:54:46
koukaam

#3440 Kali: Křestním jménem mu říkal Gareth už v prvním díle, když se ji snažil Bob vysvětlit, že to můžou napravit, že Eugene má lék..... (zrovna když je chtěli podříznout…). Nemyslím si, že se znají z dřívějška…

Podle mě brečel, protože ho kousl ve vodě… když se ho pak Sasha ptala,jestli je v pořádku, hrozně divně se tvářil – buď ho kousl nebo byl v šoku, že skoro umřel… ale podle mě spíš, že byl kouslej…

Gabriel bude nejspíš jen posera, co se zařel a nikomu nepomohl a teď z toho má výčitky…

Jinak ta scéna s podřezáváním krků a jezením Bobovy nožky nebyly tak drastické :) hned bych si dala pořádně krvavá steak :) spíš scéna z minulé série, když chtěl ten hnusák znásilnit Carla, tak celá ta scéna i s reakcí Ricka byla hrozně silná, reálná, až se mi zvedl žaludek…

#3443 Kali #3449 Rick21
21.10.2014 | 8:14:51
Kali

#3442 koukaam: ahaa,no to mi nedošlo,vlastně mu tam říkal jménem u tý vany… Hele jasně,člověk už je tak nějak z těch filmů otupělej,ne že by mě to úplně šokovalo,ale bylo to…dost hrozná představa,že ti týpek jí nohu a ty se na něj koukáš :-D ale musím uznat,že zrovna ta scéna,co popisuješ s Rickem a tím uchýlákem…na to myslím taky nikdy nezapomenu,stejně jako na scénu se stodolou,když vyjde Sophie…

21.10.2014 | 8:26:42
Riki

Ted sem napisu co si myslim – jakou mam teorii :)

Bobovi odřízli pokousanou nohu a tim ho zachranili

#3445 anyq
21.10.2014 | 11:26:19
anyq

#3444 Riki: pokud mel Bob kousanec na noze, tak to by si kanibalove pri vareni asi vsimli, ze jejich kus masa neni zrovna v nejlepsi forme

21.10.2014 | 13:36:32
Dituska89

#3423 Hodooor: Tímto se omlouvám za můj (teď už mi to došlo) obrovský spoiler. Vůbec jsem si to neuvědomila a fakt velké pardon za napsání toho že to bylo v komiksu…Pozitivní zprávou je že dál už jsem komiks nečetla a tím pádem už určitě nebudu spoilerovat… :) Ještě jednou pardon…

21.10.2014 | 15:59:09
Mustage23

Ehm…po dokoukání tohoto dílu, mě ani na vteřinu nenapadlo, že by mohl být Bob pokousaný, to sem zas přišel nějaký chytrák, který je hrozně nedočkavý a všichni se toho začali chytat..Nechte se prosím překvapit :D Mně se zdá (ne zdá, je to jasné :D), že ten Gabriel něco skrývá, ale taky mě napadlo, nevím jestli to tady už padlo, že ten nápis: „Za to chcípneš“ nebo jak to bylo, mohli udělat ti lidé z TERMINUSU a že oni je sledovali celou tu dobu…?! ( A nebo taky ne..) A hrozně mě mrzí kvalita těch dvou dílů…Chodci umělí, počítačově upravení tak, že to bije do očí…a taky se mi zdá, že je to všechno přehnané…teď jsem si vzpoměla, jak už nevím kdo na konci 1. dílu říkal, že buď všichni zemřeli (ti z TERMINUSU) a nebo se rozutekli, přitom je podle mě sledovali…Ale to nic nemění na tom, jak moc jsem si ty díly užila a hrozně se nemůžu dočkat na další díl…:D A logika Carol a Daryla mě taky moc nepřekvapuje…Daryl s Beth strávil spoustu času a nedivím se, že hned vyrazil za tím autem…Mooc bych chtěla, aby se Daryl s Carol dali dohromady…Zdá se mi to, nebo když je Daryl s Carol, úplně roztaje?! :D :3 Jo a všimli jste si toho křížku na tom autě?…

#3448 Rick21 #3451 Unspokerka #3468 Hodooor
21.10.2014 | 16:50:54
Rick21

#3447 Mustage23: Některý komentáře opravdu raději brát s humorem :)

21.10.2014 | 17:20:16
Rick21

#3442 koukaam: Nevšiml jsem si že by tam Bob řekl Garethe chci s tebou mluvit pokud si dobře pamatuju tak tam bylo Hej! chci s tebou mluvit…

#3457 koukaam
21.10.2014 | 17:21:57
Rick21

a řekl to pokud dobře počítám 3× za sebou

21.10.2014 | 17:22:30
Unspokerka

#3447 Mustage23: Celou dobu jsem pro Carol a Daryla. :3

21.10.2014 | 18:24:31
Cybercaf

Upřímně jak tu někdo říkal u tý scény s jezením bobovi nohy…taky jsem u toho dostal docela hlad a ta noha vypadala lákavě :D Jasně že bych nezabíjel lidi kvůli jídlu ale kdyby byl hlad a někdo přece jen umřel…no co si budem povídat hlad je svině, většina z vás by ve finále člověka určitě taky spapala :) v post-apo nic zvláštního.

#3455 Liss93
21.10.2014 | 20:57:53
kutas

Tak parádní díl konečně jsem pochopil proč v prvním díle podřezávali hrdla těm lidem. Zvláštní že si Bob nevšimnul že mu chybí noha hned po probuzení. Jinak nechápu proč ty lidí jedí lidské maso asi to tam bude v dalších dílech vysvětleno. Rick nezklamal opět vede skupinu správným směrem. Tyreese přežívá to je dobře a hlavně nikomu neřekne ten incident s těmi holkami. Jinak mám dotaz dala by se sehnat nějaká mapa světa s vyznačením cesty skupiny jelikož mi připadá že chodí pořád dokola :)

#3455 Liss93
21.10.2014 | 21:11:47
Ftrider

Opět to vypadá na menší propojení s comixem … to co nás/vás čeká, bude nářez :o)

21.10.2014 | 21:14:09
Liss93

#3452 Cybercaf: Já bych teda nejedla člověka, který ještě žije a přitom se mu vysmívala do obličeje :D Ještě jsem čekala, že Garreth Bobovi nabídne, a to by to úplně dorazilo :D
#3453 kutas: Že si nevšiml chybějící nohy je pochopitelné, hodně lidí po amputaci si neuvědomuje, že už nohu nemá, pořád ji cítí http://www.stefajir.cz/?…

21.10.2014 | 21:26:18
lauro19931501

#3440 Kali: To s tým Bobom a Garethom aj mne dáva zmysel. Aj podľa mňa sa poznajú už dlhšie – súdim podľa toho keď mu povedal aby to nebral osobne a taktiež keď mu vravel o tej spravodlivosti vesmíru.

21.10.2014 | 23:58:09
koukaam

#3449 Rick21: nikdy jsem necitovala žádnou větu, kterou někdo řekl… asi by bylo lepší lépe číst komentáře a až pak reagovat…

22.10.2014 | 8:37:42
Viking2903

Tedy… V životě jsem nepřispíval do žádného fóra, kde by rozebíral nějaký film či seriál ale tady neodolám. :-) Aniž bych chtěl kohokoli urazit, tak jen zírám, jaké praštěné myšlenky dokáží někteří lidé mít, ale hlavně, jak lidé dokáží zabíjet čas spekulacemi a nesmyslným dumáním nad seriálem, ale hlavně jak dokáží zpochybňovat evidentní a zřejmé skutečnosti. Opravdu vtipné! :-D Nu a teď k seriálu a pozor, bude následovat megaspoiler! :-)

Bob je pokousanej a odešel, aby nebyl nebezpečný zbytku skupiny. Vysměje se kanibalům, že ho sežrali, když je nakaženej. Ti se zeblejou. Bob ve finále chcípne, stejně jako kanibalové, které zmasakruje bez milosti Rickova parta. Je to „vyrabované“ z komiksu, kde naprosto stejný osud potkal Dalea.

Knez se provinil „pouze“ tím, že nevpustil do kostela další lidi – ovečky ze své farnosti. Nic víc za tím nehledejte, protože nic dalšího neskrývá.

Ten týpek, co tvrdí, že zná lék na nákazu není žádný věděc, ale učitel ze střední školy, tuším fyzikář, který balamutí ostatní, protože potřebuje, aby ho ochránili. Sám toho totiž není schopen.

Jo a jak tu někdo výš „dumal“, proč žerou lidské maso… Evidentní… Nevím, jak dlouho je to od nákazy, ale zásoby potravin prakticky neexistují, část podlehla zkáze, část je vyrabovaná. Lidé potřebují jíst a je mnohem snazší „ulovit“ člověka, než riskovat ve světě prolezlém zombíky a snažit se nahánět zvířata, nebo dokonce něco pěstovat. Komu tohle nedochází…? :-D

#3459 sarii25
22.10.2014 | 11:24:02
sarii25

#3458 Viking2903: nic nového pod slunce, to co jsi napsal do spoilerů ví každý kdo četl komiks :-D Jenže tohle je seriál a vše může být ještě úplně jinak, že :)

#3460 Viking2903
22.10.2014 | 12:05:36
Viking2903

#3459 sarii25: Může, ale nebude.

22.10.2014 | 12:09:54


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama