The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Markoman96

Carol je Carol, když si vezmu, jaký vývoj od první sérky prodělala (od týrané puťky manželem k tak odvážné a prostě best postavě), je prostě nejoblíbenější :)

#3372 sarii25
13.10.2014 | 21:47:55
Cybercaf

#3359 heminstein: Máš recht. Bylo to dost klišé…jak už to ve WD bývá. Všem asi bylo jasný že nikoho z Rickovi skupiny už nepodříznou hned nazačátku. Rick má prostě z prdele kliku. Další dítě štěstiny Carol, která tu rachejtli prostě nastavila uplně přesně na tu nádrž s propanem :D To pozdější chození mezi chodcema mi taky příde už přitaženější. Je fakt že to bylo už v první řadě ale na to už většina lidí (včetně mě úspěšně zapomněla). Zombíci vás jako berou dokud se nezačnete pohybovat jako člověk?

Jinak z tý Eugenovi teorie jsem teda taky makovej…

#3365 Lumicko
13.10.2014 | 22:23:14
JackIsBest

#3359 heminstein: Já mám teda za to, že když v lese chlápek rozdělával dělobuchy, tak Gareth a spol teprve ze střech stříleli po Rickovi a naháněli je k tomu kontajneru. Potom Carol odpálila ten bordel, a střelbu kterou slyšeli, když měl Glenn dostat pálkou byla už střelba po chodcích zaplavujících Terminus.

#3365 Lumicko
14.10.2014 | 0:26:43
Ruklashu

Nevíte jak to s Michonne a její katanou?? Mrzelo by mě, kdyby o ni přišla…

#3380 funik
14.10.2014 | 1:13:58
Lumicko

#3363 JackIsBest: Ked isli popravit glenna tak bola strelba ( pokus carol strelit tu nadrz a urobit dieru ) a nasledne bol aj vybuch… Neviem co tu stale riesite s tou strelbou ked to je take jednoduche? :D + logicky chodci tam isli celu dobu odvtedy ako bolo masivne strielanie ked nahanali rickovu skupinu do vagona…

#3362 Cybercaf: Neviem ako na to mozes zabudnut? :D… nejde ani tak o to jak chodis… ale hlavna cast je ze sa natres ich vnutornostami / pachom… a potom si myslia ze si tiez zombie teda hlavne kvoli tomu pachu to chodenie je take druhotne. Eugenova teoria je tiez dost prosta… Proste pouzit virus ktory zautoci / znici zombie virus… cize zabit vsetkych zombie. „Fire with Fire“

#3368 Kali
14.10.2014 | 1:29:39
Ondr4kk

Ten chlápek co ho tam zrovna řezali to byl ten kámoš garreta z té první ukázky jak byly zavřený ve vagonu těma lidma, žejo ?

14.10.2014 | 2:10:21
KarlCZ

Super díl :), jsem moc rád, že tvůrci začali tam kde skončili…a Carol má u mě palec nahoru…stejně tak Tyresse..:), jinak Rick paráda, s AK.47…a zombies neměli chybu…:), co se týče detailů, jak Rick nakonec přeškrtal tu ceduli, to udělal, protože chtěl tak varovat ostatní lidi, kteří by mohli na ceduli narazit…a chtěl bych se zeptat, co teda ten Terminus byl zač? Jako oni tam jedli lidi nějací lidi, pak tam přišli ti, co věznili Ricka a spol., udělali tam revoluci a od té doby žrali lidi oni? :D

#3370 Hodooor
14.10.2014 | 7:32:07
Kali

#3365 Lumicko: přesně,nevím co tady furt každej řeší :-D a to,že by bylo divný,že si Carol nevšímali když byla natřená,je přece jasný,na tu scénu kdy se takhle pomazal Glenn a Rick bych teda zapomenout nemohla :-D

Jinak díl super,mě teda uspokojil,i když je pravda,že jsem čekala od Terminusu víc…ale zase na cestě a všichni spolu-na to jsem zvědavá ještě víc :-) a kde je sakra Beth???

14.10.2014 | 7:50:56
BigMisan

Hustej díl. Nevíte někdo, kdo to je v poslední minutě, jak kouká na smazanou ceduli a jde po jejich stopách? Je mi nějakej povědomej.. :-)

#3371 Jarin85
14.10.2014 | 8:32:44
Hodooor

Super díl musel jsem si to pustit 2× nemůžu se toho nabažit..a už bych si to pustil zas :D Líbilo se mi i jak u té boudy s Judith Rick kouká na dým a ptá se, že jestli Terminus ještě hoří. A Carol koukne že dým je černý, a říká že jo – to ji naučila Mika!!! (R.I.P.)

#3367 KarlCZ: Co je Terminus zač už přece řekla ta bába, a i Gareth a spol v těch flashbackách, že původně to útočiště bylo, ale pak tam přišli nějací lidi kteří je ovládli, zavřeli je do vagónu, mučili a znásilňovali.­.Gareth tam ve vagonu říká té bábě, že si to zase vezmou zpět, což se jim nakonec podařilo, ale změnilo je to a místo útočiště se z Terminusu stala past na lidi. Takže jediná otázka je jak se dostali z vagónu oni, ale myslím že se o tom ještě dozvíme.

A o Beth se dovíme ve 4.díle, podle těch popisků co tu byly.

14.10.2014 | 8:41:04
Jarin85

#3369 BigMisan: to je Morgan Jones

14.10.2014 | 9:11:50
sarii25

Viděla jsem to už 3× a stále nemám dost. Byl to naprosto super díl, skvělý začátek a já jen doufám, že to takto bude pokračovat dál. Palec nahoru za toho Morgana, už jsem to chtěla vypnout , nejdřív jsem si myslela, že se mi to zase pustilo od začátku, ale když jsem viděla tu ceduli tak mi trklo, že asi ne :-D Takhle to dát až za titulky, mnoho lidí to potom ani nevidělo :-D

#3361 Markoman96: Souhlas. V neděli jsem se na Primě koukala na kousek dílu ještě z farmy a tam je to taková zakřiklá a vyděšená puťka a teď . Mega přeměna, nikdy jsme ji neměla ráda, ale získala si mě.

14.10.2014 | 9:33:36
skyewillowe

Jak se tady pořád řeší Andrea – střelila se do hlavy. Pochybuji, že by se o tom Michonne nepřesvědčila. To zaprvé. A za druhé, když se vrátili zpátky, vezli s sebou k pohřbení její tělo, bylo vidět na autě. Takže těžko to mohla být ona.

14.10.2014 | 10:07:13
MisaR

Tak to byl nářez. Zatím jsem to viděla jen jednou, ale dneska se na to chystám znova. Dostala mě scéna kde se setká Daryl s Carol. To bylo super. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. A konec s Morganem…jsem zvědavá jestli je furt magor nebo se z toho dostal a bude „normální“

14.10.2014 | 10:47:20
pupik206

Vy co si tu stěžujete na přílišnou akčnost,to se opravdu nevidí.Furt remcáte,nejdřív když se tam nic neděje a teď že je to moc akční.Vy jste horší než ženský.

#3376 JackIsBest
14.10.2014 | 13:17:13
JackIsBest

#3375 pupik206: Kdo si tu stěžoval na přílišnou akčnost? :D Nějak nemohu ten příspěvek najít :D

#3412 pupik206
14.10.2014 | 13:39:19
hanulira

Celý díl jsem sledovala s nadšením, vyvalený oči střídala otevřená pusa s údivem. Po celou dobu husí kůže a dojemné shledání především Daryla s Carol a Ricka s Judith mi vehnaly slzy do očí. A jak si je všechny Carol povodila, klobouk dolů, super díl!!

14.10.2014 | 13:53:18
KarlCZ

Tak veliká omluva všem…:D, vůbec jsem si nevšiml, že Morgan Jones byl na konci titulků…ale teď už jsem si to pustil…tak beru zpět…:D

14.10.2014 | 14:22:11
Cermb0

Věřím, že se všichni shodneme na tom, že to byl jeden z nejlepších dílů, nejspíš úplně nejlepší, bylo tam zkrátka vše. :) Opravdu skvělý úvod a jestli se ponese v tomhle stylu i dál tak tu budeme mít nejlepší sérii všech dob. :)

14.10.2014 | 14:24:56
funik

#3364 Ruklashu: Michonne mala katanu asi zakopanú s ostatnými zbraňami aspoň Rick ju spomenul v zozname vecí z tašky.

#3392 Hodooor
14.10.2014 | 14:30:11


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama