The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Cermb0

Nelhal náhodou Rick o obsahu tašky, aby to vyznělo drsněji? Já si totiž na žádné noční vidění a další katanu nevzpomínám, protože Michonne si na konci čtvrté série katanu rozhodně brala do Terminusu s sebou

14.10.2014 | 15:00:22
Jozino135

Nehovoril náhodou Rick o mačete ? A naozaj neviem čo je s jej katanou, lebo nebola ani pri Darylovej kuši. Asi sa hodila kanibalom :D

14.10.2014 | 15:22:14
Jozino135

Akurát som si to pozrel. There is a machete with red handle – Je tam mačeta s čevenou rúčkou. Tú sme mohli vidieť v predchádzajúcich dieloch, nie je to klasická mačeta, ale nejaká pozohýbaná(myslím čepel).

14.10.2014 | 15:26:15
noona

Super díl! Ale mám neblahé tušení, že radostné shledání bude krátké. Už dlouho nikdo (z našich) neumřel. Tipuji, že nejpozději ve 3.díle nás scénáristé zdrtí! A podle dojemného setkání Daryla a Carol se bojím, že to bude jeden z nich. Snad nejsou tak krutý, aby nám je vzali oba najednou! :)

14.10.2014 | 15:42:34
VUDU1

moje nervy :-(…poradte mi, prosím…ako sa to spúšťa…dala som si epizody, potom No Sanctuary.....a ďalej ????…je tu toľko reklám že keby som bola epileptik, myslím že by som mala o chvíľu záchvat…prosím- poradte

#3386 lauro19931501
14.10.2014 | 17:09:34
lauro19931501

#3385 VUDU1: Na tomto webe nemáš možnosť pozerať epizódy online. Buď si to stiahni (torrent , warez) alebo alebo pohľadaj na Googli serialy online.

#3387 VUDU1
14.10.2014 | 17:31:51
VUDU1

#3386 lauro19931501: ano :-)…už som zistila, stiahla a idem na to… aj tak ďakujem za info

14.10.2014 | 17:38:25
zuzkaf

Mě teda ani nenapadlo, že zombík s pouty je Andrea, spíš mi to přišlo jako výstraha- aby šlo vidět, že utekl někdo, kdo byl nedaleko vězněn…

14.10.2014 | 18:03:21
Radkoman

Ano bola to Andrea.. schvalne tam bol detail na jej oblečenie, presne to mala v deň keď si to nechala prejsť hlavou :p

14.10.2014 | 22:05:43
Jedi knight

Andrea to urcite nebola … chodec mal ine triko ako ona, mal puta na jednej ruke zatial co Andrea ich mala na oboch a Rick a spol. jej telo priviezli na konci 3. serie na korbe auta do vaznice

14.10.2014 | 23:00:41
Radkoman

ktovie, možno sa tvorcovia s nami zahravaju aby bolo o čom diskutovať :D

15.10.2014 | 8:15:43
Hodooor

#3380 funik: Neměla ji zakopanou, Michonne měla katanu u sebe minule když je zajali, proto jí taky říkali samuraj..a jde to i zahlídnout na začátku v těch ukázkách z minulého dílu. A úplně na konci když už jdou všichni po kolejích pryč tak ji nemá, má jen ten klacík s bodákama na obou koncích co si vyrobila ve vagónu. Takže kdoví kde je, asi ji lidožrouti používali na porcování masa, proto nebyla na hromadě s Darylovou kuší…bude se pro ni muset vrátit, nebo ji bude mít u sebe některý z kanibalů a potkají je ještě, nebo si bude muset najít jinou, nebo od teď bude bojovat s tím klacíkem.

#3395 Lumicko
15.10.2014 | 10:03:47
Jirkason

Toto je zajímavé Obrázek Tetování na hlavě je stejné znamení jako to na stromě. Znamení z terminusu. To by znamenalo, že si takhle značí cestu a Gareth a zbylí přeživší jsou Rickovi na stopě, což je už jasné podle ukázek.

#3394 Cybercaf #3395 Lumicko
15.10.2014 | 13:12:57
Cybercaf

#3393 Jirkason: Nebo to možná bude jen tim, že je to ta nejjednodušší značka :D

15.10.2014 | 19:16:14
Lumicko

#3392 Hodooor: Su tu urcite screenshoty z nadchadzajucich epizod kde ma tu istu katanu… takze ju mozno vzal niekto zo skupiny a nedal jej ju ale to si nemyslim skor si myslim ze to je ako si pisal ze ju bude mat niekt. z tych kanibalov… Alebo mozno dokonca chyba v scenari / filmovani.
#3393 Jirkason: No to tetovanie je take male ze to nejak neviem porovnat… Kazdopadne gareth a spol ich urcite stretne a bude sa tam objavovat velmi casto ak nie v kazdej epizode.. kedze jeho postavu zmenili na „regular“

15.10.2014 | 20:14:08
KMEEDNA

Značka na strome – Deryl ukáže na strom vykopú zbrane, následne v zábere ide Morgan a pozerá na zančku (vyzerá to na ten istý les a tenký strom). Napadlo niekoho že to X nemá žiadnu spojitosť s tým týpkom v kontajneri len si proste označili miesto kde to majú zakopané :D

#3397 Jirkason
16.10.2014 | 9:54:44
Jirkason

#3396 KMEEDNA: To byla úplně jiná lokace.. Značka byla před vstupem do lesa u kolejích, kde se nacházela i cedule o Terminusu. A zbraně byly zakopány v lese

16.10.2014 | 13:25:45
KMEEDNA

Zaber Morgan – Tabula ktoru Rick ,,prerobil,, pohľad na les, PRESTRIH záber na strom. Nieje vidno že by ten strom stál vedľa tabuľe, proste ukázali strom v lese. Neukazovali koľko Morgan prešiel od tabuľe ku stromu.

16.10.2014 | 15:58:05
Hodooor

Jo je tam sice střih, ale těch stromů je tam označených víc za sebou, takže asi nějaká trasa, po které se Morgan vydal. Nebo myslíš že Rick si označoval celou trasu k tomu stromu se zakopanými zbraněmi?

16.10.2014 | 19:52:35


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama