The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Negan Smith

Negan Smith

Hrozivý a nemilosrdný vůdce Spasitelů, který má své zásady.

Sezóny 6
2016 - 2022

Negan je osobnost sama o sobě. Je chytrý, divoký, brutální, charismatický, humorný, děsivý a mohutný. Jedná se o geniálního stratéga a vůdce, který má sklony k velmi brutálním činům. Někteří by ho označili za zabijáka či psychopata.

V okolí bezpečné zóny Alexandria se brzy zrodí organizace, která se skládá ze skoro samých mužů. Tito muži si říkají Spasitelé, napadají všechny okolní tábory a po všech požadují polovinu jejich majetku. Když se jim někdo postaví do cesty, tak je zničí. Když s nimi někdo spolupracuje, tak je vykořisťují. A právě tuto obrovskou skupinu Spasitelů vede Negan.

Negan by však nemohl žít bez své krásky. Ve své ruce vždy třímá svou věrnou a nejlepší přítelkyni Lucille, dřevěnou baseballovou pálku, kterou má omotanou ostnatým drátem. Lucille je Neganovou oblíbenou zbraní, se kterou rád rozbíjí lidské lebky.

Novou výzvou se pro něj stane Rick Grimes a jeho skupina, kteří se nachází v Alexandrii. Tato bezpečná zóna se kvůli Neganovi po čase ocitne ve velkém nebezpečí. I když se Neganovi podaří Ricka zlomit, tak i přesto se stane jeho největším oříškem.

Negan je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Nemohl jsem mu odpustit Glennovu a Abeho smrt. Bohužel si mě ale ta postava získala. Škoda, že v deváté řadě nedostal více prostoru. Snad ho nezabijí, protože po odchodu Michonne a jestli odejde i Daryl, tak to bude na něm, aby táhnul tenhle seriál. Snad se ještě někdy setká se svou Lucille. :D

Po konci seriálu je prostě v mých top 3 postavy seriálu. Vážně se těším na jeho spin-off.

5.2.2023 | 19:18:11
Wolf007

Má druhá nejoblíbenější postava po Darylovi. Nejvtipnější hlášky. Miluju negativní postavy, protože nejsou tak negativní, jak se zdá.

31.1.2023 | 15:20:21
Whitewolf114

Dlouho jsem nevěděla, co si o něm myslet. Ale u dílu Here's Negan jsem byla najednou rozhodnutá. Když jsem to viděla prvně, nenáviděla jsem ho. Ještě po těch letech jsem mu dlouho nevěřila. Pak mě ale přesvědčil a já si ho oblíbila. I přesto jsem se ale nedokázala přenést přes jeho minulost, takže tam byla prostě pořád jakási pachuť. Díky tomu jsem nevěděla, jak hodnotit. Teď už to ale vím. Díky téhle propracované epizodě jsem konečně viděla jeho minulost a pochopila jsem. Nehájím ho v S7E1, ale konečně aspoň rozumím. Abrahama a Glenna mu nikdy odpustit nemůžu…to nedokážu, ale nepřipomínám to. Tak horoucně mu přeju Annie a tak moc se bojím, že o ni přijde. Tak či onak si tenhle miláček už právem zasluhuje být hned za Rickem, Darylem, Michonne a Carol. Však on sám si to víc než vyčítá…

18.10.2022 | 23:41:53
Slidy2412

<3

1.8.2022 | 10:01:47
Aurora_7

Charismatický (anti)hrdina. Skvělá proměna postavy, kterou jsme všichni nesnášeli (protože nám zabila milovaného Glenna) k postavě, kterou si většina zamilovala. Co dodat, mám slabost pro záporáky :D

28.1.2022 | 21:39:10
VinHouston

Bez něj by to nešlo.

2.9.2021 | 20:08:24
CaesarCZ

Negan je nejlepší postava seriálu, která i seriál dál táhne. Kdyby nebylo Negana už bych se na něj nedíval. Přesně jak tu píší, každý ho musí pochopit, proč dělal to co dělal. I Carl G. v seriálu říkal tátovi, ať se dají spolu do kupy , že oba mají v sobě dost + , které když dají dohromady, tak vybudují kvalitní komunitu. Totéž říkala Judith G. Michonne, že každý se dokáže změnit a Negan se změnil :D jako Michonne. Negan forever :D

29.8.2021 | 13:34:55
Basim

Negana jsem si oblíbil, je to frajer!

15.8.2021 | 23:49:24
Lostland

Nejlepší postava TWD se zajímavým vývojem. Podobně jako ve hře Last of Us, nikdo není vyslovený dobrák ani záporák, záleží na úhlu pohledu. Líbí se mi jeho scénář v TWD, nastoupil jako největší záporák ever, každej ho chtěl co nejdřív krouhnout a ted se postupně vykoupil v nejoblíbenější postavu seriálu. Po shlédnutí poslední epizody už člověk chápe jeho linku se spasiteli a smrt Glenna a Brahama už mu tolik nevyčítám, z jeho pohledu to byla malá oběť za to že mu Rick ve spánku vyvraždil tolik lidí. U spasitelů byl největší záporák Simon, Negan ho měl jako nutné zlo aby si udržel své postavení.. Jeho příběh mi hodně připomíná linku Abby ve hře last of us 2, když jsem ji viděl poprvé chtěl jsem aby chcípla, nechtěl jsem za ní hrát v půlce hry a nakonec jsem si ji oblíbil skoro víc jak Ellie

7.4.2021 | 15:34:55
BlackSquirrel

Negan má velmi smutný příběh :( Nikdy mu nezapomenu Glenna a Abrahama, ale potom, co jsem zkoukla epizodu Here's Negan jsem si ho oblíbila :) Člověk ho musí jen pochopit. Jeho krásná mimi roztomilá očka když baštil tu polévku (či kašičku u toho doktora v tom karavanu)…božíčku, tam byl k zulíbání. To se nedá odolat.

3.4.2021 | 16:51:33

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama