The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Keči713

Odhliadnuc od predošlých komentárov, názorov, uhlov pohľadu atď. Tento 8. diel siedmej série, rovnako ako aj posledný diel 6. série/+. 7. série úplne top, otvorené ústa, slza v očiach, zovreté päste… Dúfam, že sa podarí Rickovi a zvyšku osadenstva Alexandrie a Hilltop-u (vrátane tušenia že aj King Ezechiel sa hádam rozumne pripojí) a zvrhnú Negan-a. Beriem že po hereckej stránke je absolútne top záporák, hraje to skvelo, hľášky skvelé, ale prosto som zžitý s Rickom a „jeho ľuďmi“, nakoľko vďaka ich vzájomnej spolupráci a riešenia situácií rôzneho druhu som ostal verný TWD a naďalej ostanem. Držím palce, neviem sa dočkať ďalšieho dielu a všetkým nám TWD fans prajem veľa trpezlivosti a nádej do najbližšieho dielu.

P.S.: Podľa hernej predlohy na Android mi však vyplýva, že niekedy v budúcnosti budú Rick a Negan spolupracovať? (myslel som dobrovoľne, nie pod nátlakom) Alebo je to iba náhodným generovaním interfaceu hry?! Nechám sa prekvapiť, no dúfam, že v dobrom. :)

Pekný deň všetkým ;) :)

#8352 Jedi knight
12.12.2016 | 18:52:51
zlobr11

Kdo viděl všechny díly ví co všechno prožili a jak se chovali. Takže je s podivem že se takhle podali, ale scénář je scénář hlavně aby se už něco dělo a nebylo to hloupě stavěné na litrech krve a na plačících tvářích. Tento seriál byl nesen trochu jinak.

12.12.2016 | 20:03:36
dameo

S07E01 – trochu mě zklamala, ale nebyla špatná. S07E02 – nebyla špatná, ale protože mi Království nepřirostlo k srdci, tak mě moc nebavila. S07E03 – byla skvělá. S07E04 – byla ještě lepší, než ta předchozí. S07E05 – byla špatná a to neříkám pouze proto, že mi Hilltop nepřirostl k srdci podobně jako Království. S07E06 – odpad! S07E07 – vynikající. S07E08 – opět vynikající.

12.12.2016 | 20:35:43
conder

Druha sanca na zabtie Negana a nic, dokonca ubrani dve gulky baseballovou palkou, tak urcite… Ked ho chcu nechat nazive do konca serie tak naco tvorcovia robia taketo nezmysly. Ale ak nepocitam toto, tak celkom OK diel ako mid-season finale.

#8345 ori
12.12.2016 | 20:39:44
ori

#8344 conder: iba jednu vystrelila

webmaster
12.12.2016 | 20:47:57
ori

#8326 Pepal81: V komikse ich má niekoľko

webmaster
12.12.2016 | 20:50:07
chateu

Negan byl moc měkkej, za to co si zkusila ta holka tak měl nechat zastřelit každýho třetího ne-li druhýho v alexandrii, dělníků má dost

#8351 heminstein
12.12.2016 | 21:40:17
Xegiie

#8331 skalloo: kdo vyhledává informace, tak je najde … nic jsem si nečetl, a díl si pěkně užil, tady ani chodit nejde, lidi tu cpou informace z komiksu a to hlavne dopredu

12.12.2016 | 22:07:18
Xegiie

#8331 skalloo: kdo vyhledává informace, tak je najde … nic jsem si nečetl, a díl si pěkně užil, tady ani chodit nejde, lidi tu cpou informace z komiksu a to hlavne dopredu

12.12.2016 | 22:07:21
borak

Super díl, skvěle to navnadilo na druhou část série. Jen bych byl radši kdyby Alexandrie měla už alespoň nějaké tušení že tady je něco jako Ezekielova komunita. Takhle než se dají dohromady a kdesi cosi tak to může být dost zdlouhavé. Ale fakt dobrý díl. Spencer mi konečně nebude pít krev a setkání Rick-Daryl na konci taky super. :)

12.12.2016 | 22:36:52
heminstein

#8347 chateu: Souhlas. Spencera, který mu nic špatného neprovedl, brutálně zavraždí a Rositu, která se ho pokusila zabít, nechá žít. Vážně není díl, kdy bych se aspoň jednou nepozastavil nad uvažováním některých postav.

12.12.2016 | 23:13:03
Jedi knight

#8341 Keči713: Áno, spolupracujú proti spoločnému nepriateľovi. Dokonca sa špekuluje, že Rick zomrie a Negan zaujme jeho miesto.

#8354 Offak #8380 Keči713
12.12.2016 | 23:17:07
kutas

#8340 Stardos: spíš bych řekl že proto je takový magor jelikož má víc štěstí než rozumu :D

12.12.2016 | 23:21:45
Offak

#8352 Jedi knight:

A na tom jsi byl kde? Prijde mi to momentalne absolutne absurdni, a to i do budoucna. Každopadně by mi to asi nevadilo, jelikož Negan je mi sympatičtější mnohem víc než Rick :-) S Rickem jsem se nikdy moc nezžil, ale s Neganem pravě naopak, jeho chování plně chápu

#8363 ori
12.12.2016 | 23:40:08
mikiko

no neviem zakončenie prvej polovice je slabe rick si konečne utrel očká zobral gule z poličky a začal byť silák ideme na ných so šutramy , alebo šipy si vyrobia , no uvidime čo bude ďalej

13.12.2016 | 0:57:40
Kafka Tamura

Ještě někdo po pár počátečních minutách odtušil, že to schytá Spencer (a každou minutou to bylo jasnější a jasnější) a ta vyklepaná brýlatá mařka? U té mařky mě to napadlo už minule když se s Neganem setkala a klepala se jak ratlík. Když se objevila znovu, bylo to nevyhnutelné.

Jinak Negan je nějaký dost měkký na Rickovu partu, dost mě zklamal oproti dojmu z jejich prvního setkání. U Carla jsem to ještě tak nějak bral, ale jen tak nechat dýchat Rositu, po tom co udělala, jakoby se nic nestalo?! Na své lidi bere vezme aspoň žehličku, aniž by ho chtěli zabit, ale Rosita v klidu… [pohrdavé tss] Mohl jí aspoň s Lucille trochu udělat manikůru, ať už si nevystřelí. Ale má kurňa pěknou kudlu ten darebák.

Ten Carl s Enid se na sebe budou koukat jak dlouho? Už by mu mohli dopřát taky trochu radosti a tělesného tepla. Darryl s Rickem… myslel jsem, že Darryl zase jen typicky pokyne hlavou, ale tentokrát to dotáhli do šťastného srdceryvného konce (no tak chlapci, bylo pro vyjádření citů potřeba tolik utrpení?)

Až na tu předvídatelnost a odměkčeného Negana ale fajn.

#8357 Stardos
13.12.2016 | 6:43:50
Stardos

#8356 Kafka Tamura: Tak to je stejné jako s Darylem – Proč rovnou nezabil Daryla? Negan je trestá tím, že zabijí někoho úplně nevinného

#8358 Kafka Tamura
13.12.2016 | 7:02:29
Kafka Tamura

#8357 Stardos: V Darrylovi viděl vzteklého psa, kterého chtěl převychovat a mít k ruce… Chtěl ztoho něco vytěžit. Nebo jsem to tak aspoň pochopil. A nevyšel z toho úplně bez úhony a ani neohrozil pána na životě. Není to úplně to stejné. Navíc v tomto případě neměla ani ten správný výchovný efekt jedna rychlá kulka do hlavy jiné osobě.
Rositu si mohl aspoň za vlasy za autem odtáhnout do svého harému a tam už s ní něco vymyslet. Ale ne že ji řízne na tvář a přeji pěkný zbytek dne. Prostě je měkký, to my nevymluvíš.

#8359 MichaelMyers #8362 ori #8367 Stardos
13.12.2016 | 7:21:04
MichaelMyers

#8358 Kafka Tamura: Máš pravdu. S tím Darylem se to pochopit dá. Kdyby Rositě udělal cokoliv. Negan by přece počítal s tím, že je pro něj i pro příště nebezpečná. Sice by měl potrestat i Carla, ale co..

13.12.2016 | 12:30:22
georgezz

Takže vážení, pokud se budou držet komiksu, což se zatím tak nějak daří tak Rick ani Negan nezemřou. Saviours prohrají válku a Negan bude Rickem uvězněn na dva roky. Potom se mu podaří pláchnout a zkončí u whisperers, kde zpočátku bude rád že ho tam nechají spát ve spacáku.

13.12.2016 | 15:35:06


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama