The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Brunotom

Jak dlouho se teď bude čekat na další díl TWD S07E09? Díky

#8384 Steef
15.12.2016 | 9:06:11
Malakal

Všimli jste si, jak v úplně poslední scéně, kdy jdou všichni k domu v Hilltopu, Sasha zakopla? :D

#8386 Xavik
15.12.2016 | 20:37:29
Jhkanus

dnes vám ulehčím spaní a vysvětlím vám jednu zajímavost nad kterou tu někteří dumáte. ;-) Když vezmete kus kulatiny, nebo přímo dřevěnou pálku a vezmete devítku a střelíte do toho, ze samotného dřeva to nadělá docela dost třísky a kulka slušně projde a pokračuje ještě se slušnou razancí dál.

Ale, když to dřevo či pálku omotáte drátem a nemusí to být ani tak silný drát jako ten ostnáč, tak kulka vubec třísky nenadělá, ale ani opravdu neprojde skrz. Ten drát to vskutku tak zpevní. Sic jsem to tedy zhruba tušil, tak ale stejně pro jistotu a trochu pro radost a zábavu jsem si to doma ozkoušel, tak to mám i realně potvrzené. :-) I když, ze 4 pokusů, 2 x omotané dřevo drátem prasklo-rozštíplo se podél, ale nerozletělo se a kulka neprošla. U neomotaného dřeva, nemělo šanci a to i mnohem silnější než pálka. ;-)

#8387 Michgod #8388 Monkeyskunk
15.12.2016 | 21:30:04
Steef

#8381 Brunotom: Dalši epizoda vyjde 12.2.2017, takže necelý 2 měsíce. ;)

15.12.2016 | 22:41:38
Stardos

Kdo umře na finále sedmé série?

Bohužel to vypadá na Sashu. Měla by nejspíše umřít nějakou obětací. Při tomto bude mít sen, halucinaci, řikejte si tomu jak chcete, ve které uvidí Abrahama

16.12.2016 | 12:11:26
Xavik

#8382 Malakal: Fakt že jo, ona ale nezakopla, se jí spíš „zvrtl“ kotník. :D

admin
16.12.2016 | 17:35:27
Michgod

#8383 Jhkanus: tve pokusy tvou teorii nepotvrzuji a ja ti povim proc… ono zkus si po domacku vyrobit naboje…a nemyslim koupit si komponenty v obchode… ale pouzit vystrelenou nabojnici… pouzit po domacku vyrobenej prach a uvidis sam nedivil bych se kdyby nektere kulky neznicili ani tu neomotanou palku…

16.12.2016 | 22:45:40
Monkeyskunk

#8383 Jhkanus: Takhle idealne to urcite nefunguje, kor u toho dratu. Vyztuz musi byt uvnitr materialu – viz treba zelezobeton, aby mela nejaky zasadni vliv na jeho mechanicke vlastnosti. Ono kdyz to omotas dratem, tak se ti ty trisky mozna nerozleti na vsechny strany, ale jinak vzniknou uplne stejne, jako kdyby tam ten drat nebyl. Tomu odpovida i tvoje 50% uspesnost. Bylo to spis drevem nez dratem. Protoze ikdyz mas jeden druh dreva tak dana cast nemusi mit porad stejny vlastnosti. Kazdopadne snaha se cenni :) Jinak to, ze palka zastavi kulku z takove male raze je celkem smysluplny, kdyz se dobre trefis, nevidim v tom problem. Vzdyt ji dokazou zastavit i vnitrnosti a ty jsou svou pevnosti hluboko pod palkou :-D

17.12.2016 | 20:35:23
Monkeyskunk

Ja nevim kua proc se nikomu nelibila ta epka s jezernima lidma. Me se libila celkem hodne, konecne to bylo trochu jine. Pro me celkem zajimavy a hlavne konecne nekdo v tom universu pouziva aspon trochu zdravej rozum :) To ze to bylo vic kecaci mi vubec nevadilo, lepsi nez tuctova akce ktere sme si v serialu uzili uz celkem vic nez dost. Tim nechci rict, ze casti s Neganem jsou spatny, bavi me taky a dost. Ale jak tu psal Dameo, ze je to konecne zmena, tak prave vubec zmena neni, protoze nasilnicky badassy sme tu meli snad kazdou serku. Akorat Negan je jeden z mala, kterej stoji za to :)

#8390 Stardos #8391 Michgod #8393 Batiatus #8395 dameo
17.12.2016 | 20:41:00
Stardos

#8389 Monkeyskunk: Ta epizoda je asi moje nejoblíbenější, a jak říkáš, konečně někdo umí uvažovat :D

17.12.2016 | 20:46:17
Michgod

#8389 Monkeyskunk: byla dobra

17.12.2016 | 22:35:13
Michgod

snad jen to nebyli jezerni lide :D

17.12.2016 | 22:35:44
Batiatus

#8389 Monkeyskunk: Mňa bavila. Myslím že ľuďom sa nepáčila práve kôli tomu že skoro v celej epke bola len Tara.

#8394 dameo
17.12.2016 | 22:58:00
dameo

#8393 Batiatus: Tak já mám Taru rád a přesto tu epizodu považuji za jednu z nejhorších.

18.12.2016 | 11:37:43
dameo

#8389 Monkeyskunk: Ale je to změna. Terminus padl po dvou epizodách a během následujících dvou epizod Rickova skupina pozabíjela zbývající kanibaly z Terminusu. Vlci byli pozabíjeni hned při jejich prvním útoku na Alexandrii. Joe a jeho skupina zase při druhé konfrontaci s Rickem. I konflikt s tou skupinou v nemocnici byl vyřešen rychle. Válka Ricka s Guvernérem trvala sice déle, ale během té války nenastalo to, co po příchodu Negana. Rickovo podřízení se Neganovi a sloužení jeho skupině. Rick se vždy s každým rychle vypořádal. Stačilo, aby se na jeho syna někdo špatně podíval a hned ho kousl do krku, nebo ho vykuchal. Změna nastala v první polovině sedmé série. A ta změna byla v přístupu Ricka k nepříteli. Už to nebylo „Zabijeme je všechny.“ ale „Patřím ti.“ Sice to trvalo pouze osm dílů (teď se Rick začne připravovat na boj s Neganem), ale já si ten „psychologický thriller“ o Neganovi a zlomeném Rickovi užil. A to se týká hlavně třetího, čtvrtého, sedmého a osmého dílu. Ale kdyby tyto díly nebyly dobře natočeny (scénář, režie, herecké výkony), tak by se mi nelíbily pouze kvůli tomu, že tam je Negan.

18.12.2016 | 12:03:33
chateu

jak rick vezl na tom člunu ty zbraně, tak se tam na moment na pobřeží objevila noha, kdo to byl? že by majitel byl naživu ? nová skupina ?

#8398 Pepal81
18.12.2016 | 21:37:36
Pepal81

Série opravdu vynikající. Negan je vynikající záporák, seriál mě pořád moc baví. Nechápu jen, tu dvouměsíční prodlevu, tj. čekání na druhou část sedmé série. – Ještě jedna věc. Všimli jste si, že v této sérii, ale i v několika posledních dílech šesté série nedošlo k situaci, při které by zombie zabila nebo smrtelně zranila (pokousala) člověka, nedejbože někoho z Rickovy skupiny? Vím, že se tu už říkalo, že je to hlavně o přeživších a jejich pocitech, vztazích, přežívání a válkách mezi sebou, ale zombie apokalypsu bych takto úplně do pozadí nedával. Nemrtvých se asi už ani nikdo nebojí. viz. Carl a Enid jedou na kolečkových bruslích, tam jsem trochu čekal nějaký problém, ale nic. Za mě díl šesté série, jak Rick a jeho lidi za obrovského vypětí vymlátí celou Alexandrii od zombíků (Carl zrovna přišel o oko), byl asi jeden z nejlepších vůbec.

#8414 Jaryjcz
18.12.2016 | 22:13:02
Pepal81

#8396 chateu: Kdyby zde nebyly reakce na komiks, že se jedná o člena další komunity, řekl bych, že to byl ten obyvatel hausbotu. Něco jako Morgan, když se zbláznil po smrti syna a zabíjel ze svého stanoviště každýho na potkání a mrtvoly pálil. (očisťoval) Přímo mrtvolu toho snipera jsme zatím neviděli, pokud to teda nebyl ten přivázanej zálesák v lese na stromě, jak ho našel Spencer.

#8399 ori
18.12.2016 | 22:17:54
ori

#8398 Pepal81: Tie reakcie nie sú na komiks, lebo žiadna taká skupina v komikse nie je. Tam je len Alexandria, Hilltop, Svätyňa a ľudia z pobrežia, ktorí sa ale objavia až 2 roky po vojne s Neganom.

#8400 ori
webmaster
19.12.2016 | 16:04:58
ori

#8399 ori: A Kráľovstvo

#8401 Pepal81
webmaster
19.12.2016 | 16:05:29


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama