The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

georgezz

teda nezemřou nějak brzy. Co si vymyslí na konec seriálu je ve hvězdách.

13.12.2016 | 15:39:02
ori

#8358 Kafka Tamura: Negan nenávidí sexuálne násilie, takže o tom pochybujem.

webmaster
13.12.2016 | 15:47:02
ori

#8354 Offak: Kirkman sa kedysi vyjadril, že „slubuje, že Rick sa nedožije konca komiksu“, a na internete je anketa o naj komiksovú postavu, a Rick je až na druhom mieste, na prvom je Negan. Ak si pozrieš obálky budúcich častí, tak to vyzerá, že budú zase na cestách, a pozri sa na dedka Grimesa, s tou nohou bude len na obtiaž.

#8368 Monkeyskunk
webmaster
13.12.2016 | 15:49:30
mikiko

všetko je super , ale priorita čislo je jedna to sú zombici nikdo sa ich nebojí a rieštia tam iba intrigy. A to hlavne ako chorobu zničiť a iné nikde

#8365 ori
13.12.2016 | 17:16:05
ori

#8364 mikiko: Nie, sám Kirkman povedal že seriál je hlavne o ľuďoch, ktorí sa snažia prežiť, a nikdy neplánuje odhaliť pôvod nákazy, tá je len spúšťačom toho všetkého. A hádam sa ich po skoro dvoch rokoch nebudú báť? :D

webmaster
13.12.2016 | 18:25:21
kezir89

K té Rositě, Arat ji nezabila hned asi díky tomu, aby rozhodl Negan, co sní a on chtěl aby mu řekla, kdo udělal ten náboj. A taky, Rosita si bude více vyčítat, že kvůli ní zemřel někdo jiný a ne ona sama, která s tím byla smířená. Negan potřebuje pracující lid, který bude zásobovat ho a jeho partu, a kdyby odkrádloval více lidí z Alexandrie, mohlo by to vyvolat vzpouru. Ti ostatní by si mohli říci něco ve stylu, no co, stejně nás někdy sejme, tak proč se nezkusit teď bránit a nebo jednoduše v noci zmiznout a doufat, že je nenajde. Stejně jako ty ženy od oceánu…Negan potřebuje nepřátele zlomené, odevzdané a na dně a ne mrtvé. Ona se v té viditelné nelogičnosti dá najít logika, stejně jako, že se kulka zarazila v Luccile. On ten podomácku vyrobený náboj, z použité nábojnice,nemusí mít takové účinky jako náboj nový, strojně dělaný :) Můj názor :)

A kdo nemá rád ty kecací díly, jsem zvědav, co budou říkat na dobu po válce se Spasiteli, kde se komixu mluví a mluví a mluví :D

13.12.2016 | 18:42:13
Stardos

#8358 Kafka Tamura: Právě že ji potrestal tím, že nechal zastřelit náhodnou osobu. Tak si uvědomí, že další pokus by mohl odnést zase někdo náhodný. Kdyby zabil Rositu, tak by se najednou našlo hodně lidí, co by se ho pokusilo zabít, protože by tam šli s tím, že v případě neúspěchu umřou oni, ne nikdo jiný

13.12.2016 | 18:51:16
Monkeyskunk

#8363 ori: Neříkal právě opak? Jakože to s Rickem začlo a s ním to i skončí – ať už přežije nebo ne. Tím myslím, že bez něj by to už nepokračovalo, možná nějaký krátký zakončení ale určitě ne další sešit. Zdá se mi, že právě dřív mluvil spíš v tomhle směru. Bo se pletu ? :-D

#8377 ori
13.12.2016 | 21:22:01
PrimaEN

Já si myslím, že až v týhle sérii ukázali, že Rick je absolutní tvrdák, protože Ricka killera už jsme tu měli, teď si kvůli lidem nechal dobrovolně srát na hlavu, aby to nikdo neschytal. A donutilo ho přejít do ofenzívy hlavně to zjištění, že ať udělá cokoliv, tak neuchrání všechny, tudíž radši jde bojovat…

#8376 Michgod
13.12.2016 | 21:46:07
vozralec

Spoiler: Lidi, jak tam Deril umlátil tyčí toho špekouna, tak jsem si prvně říkal, že si to chudák nezaslouží. Ale pak mi to došlo, že jsem asi postupně vyměkl jako Ryk. Však tam chtěli Derila možná i zabít, takže teď už to schvaluji. Tvrdou rukou na ně. Ostatně to jsem říkal vždycky (než jsem minule vyměkl) :-) :-)

14.12.2016 | 0:02:07
Lostland

Nevíte někdo, co je za hudbu na konci posledního dílu? Ta se opravdu povedla..

14.12.2016 | 0:41:30
dameo

Čtyři díly sedmé série byly vynikající (konkrétně 3., 4., 7., a 8.) a dva díly byly pouze o stupínek horší (1. a 2.). Pátý a šestý díl byly … no, škoda slov. Mé hodnocení první poloviny sedmé série: šest dílů z osmy bylo dobrých. To se mi u TWD už dlouho nestalo. To, že Negan „zlomil“ Ricka a podrobil si Alexandrii, je příjemná změna oproti předchozím sériím, ve kterých se Rick s každým nepřítelem brzy vypořádal. Tato série je jako nějaký psychologický thriller a právě takové filmy/seriály mám nejraději. Zvláště poslední dva díly byly velice propracované. Někteří diváci si neustále stěžují, že je seriál pořád o tom samém a když v seriálu nastane změna v podobě Negana, tak se jim to zase nelíbí. Chtěly by nepřetržitou akci a neuvědomují si, že tento seriál není o akci a dokonce ani o zombíkách. Je o lidech. V podstatě to je vztahový seriál na pozadí zombie apokalypsy. 100 lidí, 100 chutí. To je pochopitelné. Každému se líbí něco jiného. Chápu, že někomu tato série nemusela sednout. Ale nechápu ty „fanoušky“, kteří si stěžují na to, že TWD už není takovým, jakým bývalo a že zombie už nejsou na prvním místě, na rozdíl od prvních sériích. Zombie jsou v seriálu především jako kulisa. To je pravda. Ale tak to bylo vždy. Vzpomeňte si na druhou sérii. Tam se jenom kecalo a v některých dílech se ukázal pouze jeden zombík a to třeba i na pouhé dvě minuty.

14.12.2016 | 0:58:05
Tamtajedna

Nevím, jestli někdo zaregistroval poslední půlminutovou scénu, která byla za titulky:-)

#8375 mufyno #8379 Keči713
14.12.2016 | 13:02:54
mufyno

Nemůžu si pomoct, ale Negana prostě zbožňuji. Strašně jsem ho nesnášla za to co udělal, ale má tak kouzelné charisma a to mě dostává…je to parchant k sežrání:). Líbil se mi poslední díl hodně, přesně tak, jak by to „asi“ mělo být a seriál mě o to víc baví, cítím v něm duší, má kostru a skvělý výběr herců a dobrou režii, dostává mě na tu správnou cestu, abych proplouvala s nadšením dalšími díly. Jeden z mála seriálů, který dokáže posouvat děj na vyšší level i když občas zaškobrtnul u mě rozhodně víc pozitivní odezvy jak té negativní. Za mě, je to nej! seriál…alespoň prozatím;)

14.12.2016 | 13:54:07
mufyno

#8373 Tamtajedna: nevím o ní…chci a musím ji vidět :-)

#8378 JimmyRodgers
14.12.2016 | 13:55:59
Michgod

#8369 PrimaEN: myslim ze ty zbrane co naslli jim nedal takze nesouhlasim s druhou casti

14.12.2016 | 14:00:15
ori

#8368 Monkeyskunk: No čo som čítal, tak plánuje najmenej 300 častí, a bol by rád, keby komiks pokračoval aj po skončení seriálu, lebo by z TWD chcel urobiť „príbeh, ktorý nikdy neskončí“. A na konci komiksu sú vždy dopisy fanúšikov a raz tam písal, že „sľubujem, že sa Rick nedožije konca komiksu“. To čo píšeš ty som ešte nepočul.

webmaster
14.12.2016 | 16:25:03
Keči713

#8373 Tamtajedna: Zaregistrovať som zaregistroval, ale stále mi vŕta v hlave, KOMU BUDÚ PATRIŤ TIE „KOVBOJKY“ !??? Mno, som zvedavý na next episode a uvidíme čo a ako vyeskaluje… :) :D ;)

14.12.2016 | 20:46:28
Keči713

#8352 Jedi knight: Uff, to fakt??? :O No tak to si musím dokúpiť zásoby maškŕt k nasledujúcim dielom, lebo ma bude trhať nervozita a napätie (paradoxne aspoň dúfam)… :D ;) Každopádne ďakujem za mierne heart attack vopred, aspoň to ľahšie strávim, „keď to príde“… I keď možno to je iba fráza a reakcii a pocitom sa neubránim :D :D :D ;)

14.12.2016 | 20:50:15


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama