The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

ori

#8440 Malakal: Myslím si že najprv nič nepovie, až keď budú prehrávať a bude to fakt zlé, tak im to povie.

#8442 Malakal #8444 Jedi knight
webmaster
22.2.2017 | 16:18:28
Malakal

#8441 ori: To jí asi Rick a spol moc nepoděkujou :)

23.2.2017 | 8:58:17
LucieMil.

Nedávno jsem viděla, na nějakém kanálu, kousek dílu – opakování (netuším díl), Ricka v Alexandrii. Když přebíral velení, tak požádal Olivii, aby udělala soupis zbraní a hned k tomu jí řekl, že jich část schovají venku… Stalo se tak nebo to nestihli? Pokud ano.. proč o nich teď nemluví, nevezmou je? Co vím, tak Rick si vždy nechával někde „rezervu“ .. u Terminusu, při prvním vstupu do Alexandrie.. A pak k Taře a jejím tajemství..... mám za to, že to Rickovi poví ;)

23.2.2017 | 10:11:50
Jedi knight

#8441 ori: Podľa spoilerov Rick a spol. pôjdu aj do tej prímorskej kolonie, ale odmietnu ich. Až v poslednom dieli sa bude chystať pasca na Negana, pričom na poslednú chvíľu Ricka zradí skupina zo skládky. Za trest bude chcieť Negan popraviť Carla, pričom ho zachráni príchod ľudí z Hiltopu, Kráľovstva a Prímorskej skupiny. Tak vznikne koalícia Alexandria, Hiltop, Kráľovstvo a Prímorskí vs. Spasitelia a Skládka. Nemusí to byť ale pravda ;)

#8448 Stardos
23.2.2017 | 14:44:37
Hed94

Zajímalo by mě jestli jsem jedinný, komu přišlo, že ta nová parta ze smeťáku je uplně retardovaná. Myslím to jak se chovali, co říkali atd. Vubec to do toho světa nezapadá podle mě.

#8446 ori
24.2.2017 | 13:52:16
ori

#8445 Hed94: Ja si zas myslím že tam naopak zapadá dokonalo. Či už v Alexandrii, Kopci, Kráľovstve, Svätyni alebo Oceanside si ľudia žijú v domoch, majú postele, niekde tečúcu vodu, a tu? Tu majú len odpad.

#8447 LucieMil.
webmaster
24.2.2017 | 17:57:30
LucieMil.

#8446 ori: Tak tady nikde nebylo vidět, kde vlastně „bydlí“. Odvedli ho pouze do arény, kde měli vysvětlovat a bojovat. Tam určitě nebydlí :) ..abychom se ještě nedivili :D Skládka jim na počátku poskytla určitou ochranu… ani mrtvola se neprohrabe hromadou šrotu.. a krom toho i spoustu „užitečných“ věcí, co jiným připadaly neužitečné. Vzhledem k tomu, že tam přežívali už od počátku, určitě mají vybudované zázemí. Nevěřím, že si jdou hajnout na hromádku :D

24.2.2017 | 19:17:51
Stardos

#8444 Jedi knight:

Oceanside jim nepomůže, pouze poskytnou zbraně. Ale je dost možné, že by se mohli připojit do boje v osmé sérii. Buď se vrátí Tara a tentokrát je přemluví, a nebo návrat Heatha či Sherry ( Sherry v 11 díle odejde neznámo kam) s armádou z Oceanside

#8449 Jedi knight
24.2.2017 | 20:46:34
Jedi knight

#8448 Stardos: Vďaka za opravu ;)

25.2.2017 | 13:40:17
dameo

Před časem se tu diskutovalo o možném návratu Moralese. Někdo řekl, že Morales se svou rodinou nemůže být ve Virginii, jako Rickova skupina, protože odcestoval do Birminghamu. My ale nevíme, co se s Moralesem stalo po jeho oddělení se od Rickovi skupiny. Možná do Birminghamu nedorazil a možná vůbec neopustil Georgii, ve které byla Rickova skupina 4,5 série. Vzpomínáte si na Randallovu skupinu ze druhé série? Ta měla namířeno do Washingtonu, který leží ve Virginii. Mám teorii o návratu Moralese, ale mám-li být upřímný, nevěřím v její naplnění se. :-) I když … Třeba Morales přišel o rodinu krátce poté, co se vydal na cestu do Birminghamu a narazil na Randallovu skupinu, se kterou se vydal do Washingtonu. Tam potkali Negana a stali se z nich první Spasitelé. Spasitelů je opravdu hodně. Možná se v osmé sérii ukáže, že jedním s nich je i Morales. Nemyslím si, že tomu tak bude, ale úplně vyloučené to (podle mě) není.

#8451 ori
26.2.2017 | 12:49:30
ori

#8450 dameo: Ja nechápam, čo majú všetci s jeho návratom, Morgan sa vrátil, lebo sa vrátil aj v komikse, to že ešte jedna postava z 1. série sa neukázala neznamená, že ju ukážu. To už by potom bol fakt trápny comeback, že by sa po skoro dvoch rokoch opäť stretol s Rickom…

#8452 dameo
webmaster
26.2.2017 | 13:10:30
dameo

#8451 ori: Morales je jediná osoba, jejíž návrat bych si přál. Ale bylo by divné, kdyby se najednou objevil ve Virginii. Nejdříve do Virginie přišla Rickova skupina, poté Morgan a teď by se tam z ničeho nic objevil i Morales. To by byla velká náhoda, kdyby se tam všichni takto sešli. Avšak je pravda, že ve skutečném světě se i takovéto náhody stávají. Svět je zkrátka malý. A navíc je toto seriál. Kdyby tvůrci seriálu chtěli, může Rickova skupina narazit na Arnolda Schwarzeneggera, který by hrál sám sebe a nebo na kohokoliv z minulých sérií, např. na jednu nejmenovanou babičku z domova důchodců, na který Rick narazil již v první sérii. U Moralese nevíme, jestli je na živu, či nikoliv a proto se vrátit může, když se na tom tvůrci i Juan Gabriel Pareja, který Moralese ztvárnil, domluví. Důležité je, aby ten jeho comeback nebyl trapný, jak říkáš. Myslím si, že kdyby tvůrci využili můj nápad na jeho návrat, tak by Moralesův comeback trapný nebyl. Toť můj názor.

#8457 Stardos
26.2.2017 | 14:08:52
Punisher bude trestať

Takze pre Carol je tato seria posledna, skoda.

26.2.2017 | 16:57:01
georgezz

Eugene se chová naprosto logicky, chce přežít!!! Rick neuměl využít jeho potenciálu. Fandím spasitelům! Bohužel vím jak to všechno má dopadnout z komiksů.

27.2.2017 | 14:33:32
jirkem

Zatím asi nejlepší řada… Už dlouho se mi nestalo, že bych se tak těšil na další díly…

27.2.2017 | 15:20:41
ori

Eugene badass! :) Už od začiatku jedna z mojich naj postáv, aspoň niekto tam prináša trochu zábavy (keď si púšťal Easy street :D ) ľudia na neho budú nadávať že je zbabelec, pričom 99% z nich by urobilo to isté, vrátane mňa, radšej by som povedal že som Negan a žil si ako pán ako by som vzdoroval ako trapko Daryl a jedol prie žrádlo.

#8458 Stardos
webmaster
27.2.2017 | 20:23:01
Stardos

#8452 dameo: Kdyby třeba Morales byl Beta, tak bych neměl nic proti :D A nebylo by to trapné znovusetkání, Whispové chodí se stádem a stádo chodí náhodně. Takže by to byla jen otázka času.

Zase ty nesmysly jak Carol umře… ! Carol se vzpamatuje a přesvědčí Ezekiela k boji

#8459 Stardos
27.2.2017 | 20:26:37
Stardos

#8456 ori: Alespoň jde poznat, že Eugene je chytřejší než Negan :D A taky umí lépe hrát, přeci jen zvládnul oblbnout tolik lidí, Eugene to zvládne zahrát tak dobře, že oblbne fakt všechny

27.2.2017 | 20:28:36
Stardos

#8457 Stardos: Pokud by mohl někdo upravit ten můj příspěvek, nevyšel mi spoiler

27.2.2017 | 20:29:15
elvispresny

čiže ako to je liďičky eugene to iba hraje ? inak fajna epizóda

#8461 Malakal
27.2.2017 | 21:04:28


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama