The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

repetalek

Ta epizoda byla super, hlavním hrdinou byl největší drsňák a sympaťák. :) Kdo nevidí pokles kvality seriálu je idiot.

1.3.2017 | 19:42:59
Stardos

#8478 Regentor: Další Pan S, těch se opravdu tady v poslední době ukázalo :D Pokud je pro vás prostě těžké uznat názor druhých, tak sem ani nelezte. Máme svobodu projevu, to že tobě se to nelíbí znamená, že se to automaticky nelíbí druhým? Jako já stále nemůžu přijít na tu vaší logiku

1.3.2017 | 23:32:22
pepca72

Epizoda nebyla vůbec špatná, každý díl, se věnuje určité postavě či postavám a jejich osudu v rámci ústředního děje. Hlavně ať nesklamou finální díly série. Nevíte někdo, co je to za skladbu, která hrála Eugenovi z reprosoustavy v pokoji? je to ta samá, kterou psychicky mučili deryla v cele. Nevíte někdo, co je to zač, dal bych si ji jako vyzvánění budíku. Je suprově ujetá.

#8484 ori #8485 Ciri
2.3.2017 | 16:37:19
webmaster
2.3.2017 | 17:41:43
Ciri

#8483 pepca72: Hudba je Easy street od The Collapsable hearts club

#8489 pepca72
2.3.2017 | 18:57:53
Jedi knight

[smazáno] Že Pánbožko dovolil prísť na svet takým ako ty :/

3.3.2017 | 11:12:17
ori

Je to seriál, ktorý si máte pozrieť aby ste sa odreagovali a užili si ho, nie hľadať v každej jednej scéne chyby a potom sa tu sťažovať ako ide kvalita dole. Píšete že najlepšie boli prvé série. Ja som cez leto pozeral celý seriál znova a prvé 2 série boli neskutočná nuda, len cvrlikanie cvrčkov a chodenie lesom. Sťažujete sa, že tam už nie sú zombíci ako kedysi, lenže tento seriál je hlavne o ľuďoch a ich konfliktoch, zombíci sú len pozadie. A hádam sa ich po skoro dvoch rokoch nebudú báť, nie?

#8490 pepca72
webmaster
3.3.2017 | 17:31:55
pepca72

#8484 ori: děkuji

3.3.2017 | 23:59:59
pepca72

#8485 Ciri: Děkuji.

4.3.2017 | 0:00:39
pepca72

#8487 ori: Souhlasím s tebou. Nebezpečí a zlo již pramení jen z živých lidí, a na tom nyní seriál staví, a je to dobře. Ti mrtví jsou proti nim, jen stádo snažící se nakrmit, a jsou již jakousi nutností a kulisou celého děje. Za mně osobně, jde kvalita stále nahoru, jak zpracováním, tak vývojem děje.

4.3.2017 | 0:20:29
dameo

[smazáno] Hele chlapečku, mazej od toho počítače a koukej zalézt zpátky do postele, než ti maminka namlátí.

4.3.2017 | 20:53:12
Rick21

„Skupina Alexandrijců vyrazí na cestu. Jeden z nich bude muset udělat srdcervoucí rozhodnutí.“ Podle toho co sem pochopil a podle obsazení dílu 7×15 tak tam jsou hercí z Oceanside, což znamená že Tara řekne opravdu Rickovi o tom že existuje tato kolonie. A právě v díle 7×15 se Rick a spol. za nima vypraví, bude to ještě zajímavý.

5.3.2017 | 9:18:00
pepca72

Pan Jedi knight a dameo, asi nepochopili smysl diskuze, což je komentovat aktuální odvysílaný díl, a musí zde vypisovat svoje výplody zamindrákovaného mozečku. Ale budiž, i "panbožko vravil ": Blahoslaveni buď chudí duchem, neb i jejich je království nebeské.

#8494 Batiatus #8495 dameo
5.3.2017 | 13:07:16
Batiatus

#8493 pepca72: A pritom ty si práve spravil to isté kôli čomu na nich negatívne reaguješ :D :D

5.3.2017 | 13:43:45
dameo

#8493 pepca72: Zamindrákovaný mozeček? Víš ty vůbec, na koho a z jakého důvodu byl mířen můj komentář? Asi ne, protože komentář, na který jsem reagoval, byl administrátorem smazán. Reagoval jsem na komentář dítěte (dle jeho vyjadřování mu nemohlo být více, než 12 let), které nám všem nadávalo. Jinak máš pravdu. Tato diskuze slouží ke komentování aktuální epizody. Ale vysvětli mi jednu věc. Proč mi vyčítáš, že jsem napsal komentář nesouvisející s aktuální epizodou, ačkoliv jsi to teď sám udělal?! A pak, kdo je tady zamindrákovaný.

#8508 pepca72
5.3.2017 | 14:01:28
georgezz

Prosím, už aby tu podělanou vojandu někdo vykuchal.

6.3.2017 | 8:52:46
Rick21

To si AMC ze mě dělá srandu :D co má být jako to CGI? :D ta srnka ta byla tak špatná :D

6.3.2017 | 18:36:07
Punisher bude trestať

Epizoda sa mi pacila, konecne zbrane. :)

6.3.2017 | 19:48:43
Cermb0

Epizoda nebyla špatná ale sedmá série mi přijde jako jedna z nejhorších. Táhne se to opravdu neskutečně, postavy jsou neuvěřitelně otravný a nezáživný.. A to CGI, škoda mluvit

6.3.2017 | 20:55:59
ori

Tak tú scénu so „smrťou“ Ricka si fakt mohli odpustiť, koho tým chceli vystrašiť? :D

#8501 Edemko #8513 kapřík8
webmaster
6.3.2017 | 21:32:29


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama